• 22 255 95 55

Zakreślacze DONAU

Wśród asortymentu marki Donau znaleźć można zakreślacze Donau, które dzięki wielu różnym kolorom skutecznie pomagają podczas nauki. Dostępne są zarówno pojedynczo, jak i w wygodnych zestawach, obejmujących większą ilość sztuk.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci: DONAU

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Zakreślacz Donau to przydatny artykuł, który powinien znaleźć się w każdym piórniku czy przyborniku. Wpływa on nie tylko na estetyczny wygląd notatek, ale sprawia, że przyswajanie dużej ilości materiału przebiega w znacznie łatwiejszy sposób. Wszystko dzięki szerokiej palecie barw, obejmującej neonowe kolory, które wspomagają naszą pamięć wzrokową. Zakreślacze Donau nie rozmazują tekstu, lecz sprawiają, że poszczególne jego części są bardziej widoczne i rzucają się w oczy, dzięki czemu łatwiej je zapamiętujemy. 

 

Zakreślacze Donau D-text

Zakreślacze Donau – dostępne rodzaje

Do najpopularniejszych zakreślaczy Donau zaliczyć można następujące warianty kolorystyczne:

 

W ofercie marki znaleźć jednak można również takie kolory, jak czerwony zakreślacz, niebieski zakreślacz, a także żółty zakreślacz automatyczny. W przypadku dużej ilości notatek oraz częstego zakreślania doskonale sprawdzą się zestawy zakreślaczy Donau, które zawierają 4 lub 6 sztuk. Wybór zależy wyłącznie od naszych potrzeb oraz ilości kolorów, które chcemy posiadać w swojej kolekcji. 

 

Zalety zakreślacza Donau

Warto zauważyć, ze marka Donau zadbała o to, by korzystanie ze stworzonych przez nią akcesoriów do zakreślania przebiegało w przyjemny sposób. Z tego powodu zakreślacze Donau posiadają wygodną, ergonomiczną obudowę pokrytą gumowymi, antypoślizgowymi elementami. Ponadto dzięki ściętej końcówce możliwe jest zarówno kreślenie grubych, jak i cienkich linii, co umożliwia nie tylko pełne zakreślanie tekstu, ale również jego wygodne podkreślanie. Dzięki wymienionym częściom budowy użytkowanie zakreślaczy Donau nie jest męczące nawet w przypadku długiej i żmudnej nauki. Tusz znajdujący się we wnętrzu zakreślacza jest niezwykle wydajny oraz wykonany na bazie wody. Dzięki temu nie jest toksyczny, zatem może być użytkowany przez dzieci w wieku szkolnym. Co więcej, taki skład sprawia, że zakreślacz jest ekologiczny.

 

Donau - o producencie

Początki marki DONAU sięgają 1954 roku, kiedy w Wiedniu powstała firma DONAU-Plastik. Od tego czasu oferta marki stale się poszerza, obejmując artykuły biurowe oraz szkolne. Należą do nich m.in. artykuły do pisania, półki na dokumenty, bloczki samoprzylepne czy zakładki indeksujące. Wszystkie w znaczący sposób przyczyniają się do poprawy efektywności i wydajności pracy biurowej.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Grubość końcówki [mm]
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Typ
więcej >
Rodzaj
więcej >

Cena