• 22 255 95 55

Zakreślacze Faber-Castell

Każdy, kto w mniejszym lub większym stopniu interesuje się branżą biurową lub artystyczną, z całą pewnością słyszał o rozpoznawalnej na całym świecie marce Faber Castel, która słynie z produktów o niepodważalnie wysokiej jakości. Jednym z topowych artykułów marki, bez dwóch zdań są zakreślacze. 

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci: FABER-CASTELL

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Zakreślacz Faber Castell 

Zakreślacze Faber-Castell pastelowe

Każdy, kto w mniejszym lub większym stopniu interesuje się branżą biurową lub artystyczną, z całą pewnością słyszał o rozpoznawalnej na całym świecie marce Faber Castell, która słynie z produktów o niepodważalnie wysokiej jakości. Jednym z topowych artykułów marki, bez dwóch zdań są zakreślacze Faber Castell, które możemy zakupić naprawdę w wielu wariantach kolorystycznych, których nie oferuje nikt inny z konkurencji. Dlaczego perfekcyjnie sporządzone notatki są tak istotne? Śmiało możemy stwierdzić, że zapamiętywanie poprzez kolory jest ogromnym ułatwieniem. Za pomocą produktu - zakreślacz Faber Castell możemy podkreślić lub całkowicie zakreślić interesujące nas tematy i zagadnienia. Notatki sporządzone w taki sposób, w znacznym stopniu ułatwią nam przyswojenie wiedzy, a nie jeden znajomy z pracy, czy szkolnej ławki będzie pełny podziwu dla estetyki naszych zapisków. Jak wiemy, na rynku wyróżniamy wiele rodzajów zakreślaczy o naprawdę różnorodnej kolorystyce. Znalezienie gamy kolorów odpowiednio dostosowanej do naszych estetycznych preferencji, nie raz jest niemałym wyzwaniem, dlatego w tym krótkim artykule postaramy się odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania dotyczące kolorystyki i zastosowania produktu - Faber Castell zakreślacze! 

 

Faber Castell zakreślacz - produkty wybrane z myślą o Waszych notatkach

Faber Castell zakreslacze, różnią się od siebie wyglądem zewnętrznym w zależności od konkretnego modelu. Jednak znacznie ważniejszą kwestią niż wygląd zewnętrzny, z całą pewnością będzie gama kolorystyczna, która w przypadku tych produktów jest szczególnie rozwinięta. Już na wstępie wśród najpopularniejszych odcieni, z całą pewnością powinniśmy wyróżnić zakreślacze neonowe, zaraz po nich kolejno znajdą się - Faber Castell zakreślacze pastelowe oraz Faber Castell zakreślacze metaliczne. Są to podstawowe odcienie, które możemy znaleźć w obfitej ofercie producenta.

 

Rozkład kolorystyczny zakreślaczy Faber Castell przedstawia się w następujący sposób:

Zakreślacz Faber-Castell niebieski

1. Faber Castell metaliczne zakreślacze

 • Metaliczny zielony
 • Metaliczny niebieski
 • Metaliczny fioletowy
 • Metaliczny różowy
 • Metaliczny srebrny
 • Metaliczny miedziany
 • Metaliczny złoty
 • Metaliczny czerwony

 

2. Zakreślacze pastelowe Faber Castell:

 

Dodajmy również, że oprócz wyszukanych kolorów, znajdziemy również ich odpowiedniki w wersji fluorescencyjnej. 

Właśnie poznaliśmy wszystkie kolory dostępne w ofercie marki Faber Castell. Teraz śmiało możemy przejść do dokładnego omówienia budowy zewnętrznej poszczególnych modeli zakreślaczy. Co ciekawe, wyróżniamy aż trzy rodzaje budowy. 

 

Zakreślacze Faber Castell - podział ze względu na budowę: 

 • Uniwersalna, szeroka obudowa
 • Wąska obudowa, zaprojektowana na wzór tradycyjnego markera
 • Zakreślacze Faber Castell w kredce do podkreślania wąską linią

 

Faber Castell, jako marka dołożyła wszelkich starań, abyśmy my, jako konsumenci mieli możliwość szerokiego wyboru asortymentu, nie tylko ze względu na kolorystykę, ale również z uwagi na estetykę zewnętrzną produktu. Tak zaprojektowane zakreślacze z całą pewnością znajdą swoich odbiorów niezależnie od tego, jak różne preferencje by posiadali. 

 

Faber-Castell zakreślacze - cechy szczególne

Zakreślacze Faber-Castell kolorowe

Przyjęło się mawiać, że najlepsze zostawiamy zawsze na koniec. Tak też postanowiliśmy zrobić! Poniżej przedstawiamy listę cech szczególnych zakreślaczy, które z całą pewnością przekonają wszystkich niezdecydowanych. 

Faber Castell zakreślacz - ogólne parametry:

 • Część modeli zakreślaczy Faber Castell została wyposażona w grip z punktami antypoślizgowym, co ułatwia trzymanie i zakreślanie
 • Tusz wykorzystywany do produkcji wypełnień zakreślaczy został wykonany na bazie wody, dzięki czemu produkt jest nietoksyczny
 • Produkt jest ekologiczny, dzięki możliwości uzupełniania tuszu
 • Precyzyjnie ścięte końcówki zakreślaczy doskonale radzą z podkreślanie cienką linią, jak i zakreślaniem grubszą

 

Zakreślacze Faber Castell - opinie klientów

Zakreślacze Faber Castell cieszą się dużym zainteresowaniem wśród internatów. Na popularnych platformach, służących do oceny produktów oraz sklepów internetowych, typu Ceneo, możemy odnaleźć opinie wielu zadowolonych klientów. Wszystkie modele zakreślaczy biurowych Faber Castell otrzymują najwyższe z możliwych opinii - od 4 do 5 gwiazdek. 
 

Opinie Ceneo - popularne opinie:

 • „Zakreślacz znanej firmy Faber Castell, jednego z czołowych producentów artykułów papierniczych. Ładnie zakreśla, nie przerywa, tuszu wystarcz na baaardzo długo”
 • „Bardzo lubię tego typu zakreślacze, pomagają mi one w porządkowaniu moich notatek i zaznaczaniu ważniejszych rzeczy. Zakreślacze mają bardzo intensywny, ładny kolor”
 •  

Opinie internatów mówią same za siebie! Nie zwlekaj i poznaj kolekcję proponowane przez markę Faber Castell! 


Faber Castell zakreślacz - cena

Zakreślacze Faber Castell, mogą różnić się od siebie ceną w zależności od ilości artykułów biurowych w jednym opakowaniu. W podstawowym podziale zakreślacze Faber Castell występują w opakowaniach po 6 i 8 sztuk. Tak jak wspominaliśmy wcześniej, istnieje również możliwość zakupienia pojedynczych sztuk poza zestawem. 
 

Szacunkowe ceny za zestawy:                                                                                              

Zakreślacze Faber-Castell zestaw 4 kolorów kosztuje średnio: 15 złotych

Zakreślacze Faber-Castell  zestaw 8 kolorów kosztuje średnio: 24 złotych                                                       

Zakreślacze Faber-Castell zestaw cena jednej sztuki 3 złote 
 

Faber-Castel - informacje o producencie 

Faber-Castell jest jedną z najstarszych marek założonych w 1761 roku przez Kaspara Fabera. Marka jest głównym producentem, artykułów do pisania, rysowania oraz kreatywnego projektowania. Faber Castel, jako firma słynie z produktów o podwyższonym standardzie i jakości. O ogromnym zasięgu Faber Castel, niepodważalnie mówią liczby, według których marka ma swoich reprezentantów aż w 120 krajach, a dystrybucja produktów odbywa się przez ponad 20 różnych spółek.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Grubość końcówki [mm]
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Typ
więcej >
Rodzaj
więcej >

Cena