• 22 255 95 55

Zakreślacze biurowe Pentel

Zakreślacze do papieru Pentel to doskonały dodatek, który powinien znaleźć się w każdym miejscu pracy, czy piórniku szkolnym. Przy użyciu tego niewielkiego dodatku nasze notatki nabiorą estetycznego wyglądu, dzięki czemu stanął się bardziej estetyczne.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:PENTEL

Pokaż na stronie:

Artykułem, który stanowi niezbędny element, składający się na wyposażenie ucznia oraz studenta, jest zakreślacz. Marka Pentel przygotowała takie zakreślacze, które są wygodne i przyczyniają się do przyjemniejszej i efektywniejszej nauki. Znajdujący się w nich tusz o jaskrawym kolorze pozwala na zakreślenie najważniejszych treści występujących w danym tekście. Taki sposób przygotowywania notatek sprawia, że materiał przyswajany jest znacznie szybciej niż w przypadku jednolitego, niewyróżniającego się niczym tekstu. Zakreślacz Pentel pozwala zarówno na zakreślenie najistotniejszych słów, jak i podkreślenie kluczowych fragmentów tekstu cienką linią, zatem możliwy jest wybór najbardziej odpowiadającego nam systemu nauki. Mnogość dostępnych barw sprawia natomiast, że notatki wyglądają kolorowo oraz przejrzyście. Poza tym każdy z kolorów może oznaczać inną kategorię informacji, które chcemy zapamiętać, co w jeszcze większym stopniu przyczyni się do efektywności nauki.

 

Zakreślacze Pentel – rodzaje 

Zakreślacze Pentel występują w dwóch wariantach, które dostosować można do własnych preferencji. Pierwszy z nich przypomina klasyczne grube, lekko spłaszczone zakreślacze. Budowa drugiego zbliżona jest z kolei do flamastra. Pierwszy sprawdzi się w przypadku osób, które cenią sobie tradycyjne rozwiązania, natomiast drugi to ciekawy element dla osób, które lubią nowoczesny design. Oba rodzaje charakteryzują się dużą wydajnością, która jest szczególnie istotna w przypadku dużej ilości nauki. Wpływa na nią duża ilość tuszu, znajdująca się wewnątrz zakreślacza, a także zastosowanie klipsów chroniących końcówki przed wysychaniem. Zarówno jedna, jak i druga wersja zakreślacza Pentel wyposażona jest w ściętą końcówkę, jednak tym, co je odróżnia, jest oferowana grubość linii, którą warto sprawdzić przed dokonaniem zakupu.

 

Zakreślacze Pentel 24/7

Zakreślacze Pentel - kolory

Kolekcja zakreślaczy Pentel obejmuje następujące kolory:

 

Tak bogaty wybór sprawia, że każdy znajdzie swój ulubiony kolor. Wszystkie oferowane warianty kolorystyczne pozwalają na zakreślanie tekstu w sposób czytelny i przejrzysty. Nie rozmazują tuszu, a także nie są na tyle ciemne i kryjące, by zasłonić treść notatek. Ponadto marka Pentel przygotowała również zestaw zakreślaczy złożony z 4 sztuk i pozwalający na bardziej ekonomiczny zakup niż kompletowanie 4 pojedynczych zakreślaczy Pentel. Zestaw zakreślaczy Pentel zawiera najpopularniejsze, najczęściej wybierane przez klientów kolory. Wszystkie z nich są gwarancją przyjemnego użytkowania nie tylko w szkole, ale również w pracy i w życiu codziennym. 

 

Pentel - o producencie

Firma Pentel rozpoczęła swoją działalność pod koniec lat 40. Co ciekawe, nazwa marki jest ściśle związana z branżą papierniczo-biurową. Połączenie słów PEN (z ang. pióro) i TEL (z ang. opowiadać) określa genezę i cel powołania marki do życia. Ciągłe podwyższanie poprzeczki i kreowanie trendów są doskonałym określeniem działań firmy w ciągu ostatnich lat.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Grubość końcówki [mm]
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Typ
więcej >
Rodzaj
więcej >

Cena