• 22 255 95 55

Zakreślacze Schneider

Podkreślanie najważniejszych informacji w naszych notatkach, jest wyjątkowo istotną kwestią, jeśli chodzi o szybkie zapamiętywanie. Jednak kolorowe notatki mają znacznie więcej zastosowań niż te doskonale nam znane - praktyczne.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:SCHNEIDER

Pokaż na stronie:

Zakreślacze Schneider

Zakreślacze pastelowe Schneider

Podkreślanie najważniejszych informacji w naszych notatkach, jest wyjątkowo istotną kwestią, jeśli chodzi o szybkie zapamiętywanie. Jednak kolorowe notatki mają znacznie więcej zastosowań niż te doskonale nam znane - praktyczne. Za pomocą różnych odcieni możemy nadać ważność dokumentów. Przykładowo zdanie podkreślone kolorem zielonym możemy uznać za mniej istotne do zapamiętania, a z kolei te podkreślone kolorem czerwonym, za pilne do wykonania. W tym wypadku doskonale sprawdź się zakreślacz Schneider, który występuje w szerokim wachlarzu kolorystycznym. Podpowiemy, które modele i odcienie zakreślaczy Schneider są najchętniej i najczęściej wybierane oraz na które parametry produktu powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Schneider zakreślacz - wszystko, co należy wiedzieć o perfekcyjnym zakreślaniu!

 

Schneider zakreślacze - popularne kolekcje

Każdy z nas przynajmniej raz w życiu miał okazję trzymać w dłoni zakreślacz Schneider. Artykuły biurowe marki Schneider w zaskakująco szybkim tempie usytuowały się na górnych listach sprzedaży, jeśli chodzi o produkty do pisania i zakreślania. Kolekcja zakreślaczy neonowych Schneider jest dystrybuowana do sklepów papierniczych zarówno w europie, jak i całym świecie. Co miało decydujący wpływ na sukces produktu? Głównym wyróżnikiem zakreślaczy Schneider, jest stosunkowo wysoka jakość do niskiej ceny produktu oraz klasyczne, chętnie wybierane kolory zakreślaczy. Co więcej, należy również wspomnieć o prestiżowych nagrodach, które zostały przyznane zakreślaczom marki Schneider. Jest to między innymi nagroda IF oraz Reddot Design, którą marka otrzymała za oryginalne i wyprzedzające trendy wzornictwo. 
 

Schneider - kolorystyka stworzona z myślą o Waszych notatkach!

Zakreślacze pastelowe Schneider

Wspomnieliśmy już, jak ważną rolę odgrywają kolory? Nasz wzrok znacznie szybciej zapamiętuje istotne dla nas informację, jeśli poprawnie je oznaczymy. Zakreślacze Schneider i ich różnorodna kolorystyka są w stanie ułatwić Wam to zadanie!
 

Zakreślacze Schneider job - kolekcja dostosowana do oczekiwań:

Schneider job to produkt, który jest marką samą w sobie. Wśród najpopularniejszych odcieni, jesteśmy w stanie wyróżnić: 

 

Warto również wspomnieć, że zakreślacze Schneider występują w zestawach 4, 6 i 8 kolorów. Oprócz tego istnieje dodatkowa możliwość zakupienia każdego z kolorów osobno, co daje nam możliwość stworzenia naszego indywidualnego zestawu, który będzie zawierał tylko i wyłącznie kolory, które lubimy. 

Co ciekawe, zakreślacz Schneider kojarzony jest głównie z kolorami odblaskowymi, neonowymi. Niewiele osób wie, że zakreślacze Schneider występują również w nowoczesnej, delikatnej kolorystyce, a mianowicie w odcieniach pastelowych, które również cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów/

 

Zakreślacz Schneider - cechy szczególne

Zakreślacze Schneider

Zakreślacze Schneider cechują cię kilkoma istotnymi parametrami, które są zdecydowanym ich wyróżnikiem na tle konkurencji. Oprócz prestiżowych nagród, o których wspomnieliśmy wcześniej, zakreślacze Schneider mogą zaskoczyć nas pozytywnie również w innych kwestiach. 
 

Schneider zakreślacze neonowe - ciekawostki:

  • Zakreślacz Shneider pastel nie przebija koloru nawet na papierze do faksu, czy ksero
  • Proekologiczne uzupełnienie tuszu za pomocą stacji napełniającej Maxx 660 (napełnienie przywraca pełną gotowość do pracy i całkowicie eliminuje potrzebę zakupu nowego zakreślacza, tym samym redukuje ilość odpadów)
  • Części obudowy zakreślacza zostały wykonane z nieprzepuszczalnego PP zapewniającego możliwość długiego przechowywania
  • Ścięta końcówka, została ochroniona plastikowym klipsem 
  • Grubość linii zakreślania możliwa w przedziale od 1 mm do 5 mm
     

Schneider - o producencie

Firma Schneider jest od dnia jej założenia znana z innowacji i sukcesów w branży przyborów pisarskich. Dziś przedsiębiorstwo może szczycić się ponad 80-letnią historią. Spółka została założona w 1938 roku, w tym samym roku w Ameryce odkryto długopis, co stało się impulsem dla założycieli do ciągłego ulepszania jego technologii. Znakomita jakość wkładów Schneidera szybko stała się rozpoznawalna na całym świecie, dzięki czemu marka stała się rozpoznawalna na arenie międzynarodowej. 

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Grubość końcówki [mm]
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Typ
więcej >
Rodzaj
więcej >

Cena