• 22 255 95 55

Zakreślacze Stabilo

Stabilo zakreślacze są topowym produktem w branży papierniczo-biurowej. Czym w ogóle są zakreślacze i do czego je wykorzystujemy? - zadbaj o estetykę swoich notatek!

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:STABILO

Pokaż na stronie:
Stabilo zakreślacze pastelowe

Zakreślacze Stabilo 

Stabilo zakreślacze są topowym produktem w branży papierniczo-biurowej. Czym w ogóle są zakreślacze i do czego je wykorzystujemy? Odpowiedź na to pytanie jest wyjątkowo prosta! Wykonywanie estetycznych i czytelnych notatek odgrywa szczególnie istotną rolę w procesie zapamiętywania. Ponadto, długie zapiski prowadzone w jednym kolorze często są nieczytelne, a wychwycenie najważniejszych informacji, może być nie do wykonania. Aby ułatwić nam naukę i pamiętanie o najważniejszych informacjach, producenci zakreślaczy biurowych, dołożyli wszelkich starań, aby ich produkty spełniały najwyższe standardy nie tylko ze względu na aspekt wizualny i estetyczny, ale również  zadbali o takie detale, jak produkcja ekologiczna i nietoksyczna. Takimi produktami bez wątpienia są Stabilo zakreślacze, które aktualnie, śmiało możemy określić mianem najbardziej rozpoznawalnych artykułów piśmienniczym na całym świecie. Zakreślacz Stabilo - podpowiadamy, które modele i kolory cieszą się największą popularnością oraz na jakie cechy szczególne produktu powinniśmy zwrócić uwagę. 

 

Markery Stabilo - popularne modele i kolory zakreślaczy

Stabilo zakreślacz jest flagowym produktem marki, który cieszy się szczególnie dużym zainteresowaniem wśród klientów. Nie ma w tym absolutnie nic zaskakującego, ponieważ podkreślacze Stabilo są wyjątkowo trwałym produktem, charakteryzującym się wysoką jakością. Aby przybliżyć wszystkim obraz produktu - Stabilo zakreślacz, postanowiliśmy przygotować krótki spis najpopularniejszych i najchętniej wybieranych modeli, ponieważ ku zaskoczeniu wielu osób, Stabilo markery występują w dużej ilości różnych kolorów i rozmiarów. 
 

Zakreślacze Stabilo zestaw - kolekcje: 

KOLEKCJA

DOSTĘPNE KOLORY

CECHY BUDOWY 

Zakreślacze Stabilo Boss

Kolekcja neonowa i pastelowa

Stabilo Boss zakreślacze są najpopularniejszym produktem producenta. Był to pierwotny model, który powstał w 1971 roku i po dzień dzisiejszy zajmuje wysoką pozycję na listach sprzedaży. Model ma charakterystyczną dla zakreślaczy płaską konstrukcję.

Sabilo Swing Cool 

Kolekcja neonowa (colormatrix edition) i pastelowa 

Stabilo flamastry pastelowe, wyglądem zewnętrznym przypominają klasyczny marker, co sprawia, że zakreślanie jest proste i komfortowe dla naszych dłoni

Zakreślacze Stabilo neon

Kolekcja neonowa

Zestaw zakreślaczy Stabilo neon, charakteryzuje się wyjątkowo małym rozmiarem, dzięki czemu z łatwością możemy je przechowywać w niewielkiej przestrzeni


Zakreślacz Stabilo Boss - unikatowy design i kolorystyka

Stabilo zakreślacze pastelowe

Stabilo Boss orginal to pierwotny model zakreślaczy, który był inspiracją do stworzenia każdego kolejnego innowacyjnego produktu. Dzięki nieustannej pracy i rozwojowi marki aktualnie jesteśmy w stanie wyróżnić znacznie więcej kolekcji, jak chociażby te wspomniane wyżej: Stabilo Swing Cool pastel oraz zakreślacze Stabilo neonowe. Warto również wspomnieć o fakcie, że każda kolekcja charakteryzuje się zupełnie innym wyglądem zewnętrznym i budową, co świadczy o wyjątkowych staraniach marki, która pracuje nie tylko nad ulepszaniem i urozmaicaniem kolorystyki produktów, ale również dokłada wszelkich starań, co do funkcjonalności i wyglądu zewnętrznego. W związku z dużym zainteresowaniem, produktem - Stabilo zakreślacz, postanowiliśmy pokrótce przedstawić dostępną kolorystykę, która cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. 
 

Na drodze dedukcji wytypowaliśmy dwa konkretne modele:

1. Zakreślacze pastelowe Stabilo Swing Cool: 

Pastelowe zakreślacze Stabilo są produktem dopracowanym pod każdym względem. Producent oprócz kwestii kolorystycznych zadbał o dużą dostępność rozmiarów. Dzięki czemu markery pastelowe Stabilo występują aż w trzech wariantach: zakreślacz Stabilo pastel mini, Stabilo markery pastelowe Swing Cool oraz Stabilo Boss pastel colors w wersji tradycyjnej. 

 

Dostępne kolory: 

Stabilo zakreślacze kolorowe

2. Stabilo Boss zakreślacze:  

Zakreślacz Stabilo Boss Oryginal jest najbardziej złożonym modelem, jeśli chodzi o walory kolorystyczne. Produktu ten występuje zarówno w wersji neonowej, jak i pastelowej. Markery Stabilo Boss to przede wszystkim tradycja i doświadczenie. Należy dodać, że Stabilo podkreślacze Boss zapoczątkowały dalszy rozwój całej marki. 
 

Najpopularniejsze z dostępnych kolorów: 

 • Neonowy niebieski
 • Neonowy ciemno-zielony
 • Neonowy zielony
 • Neonowy różowy
 • Neonowy jasno-pomarańczowy
 • Neonowy pomarańczowy
 • Neonowy czerwony
 • Neonowy żółty
 • Neonowy fiolet
 • I wiele, wiele więcej!
   

Zakreślacze Stabilo nowe kolory:

 • Czerwony pastelowy
 • Niebieski pastelowy 
 • Limonkowy pastelowy 
 • Różowy ciemny pastelowy
   

Zakreślacze Stabilo nowe cieszą się dużym zainteresowaniem i są potwierdzeniem tego, że marka stale się rozwija. 
 

Zakreślacze Stabilo pojedynczo czy w zestawie?

Zarówno zakreślacze Stabilo pastel, jak i podkreślacze Stabilo Boss oraz inne modele, możemy zakupić zarówno, jako zestaw zakreślaczy Stabilo oraz jako pojedyncze sztuki. Dzięki czemu każdy jest w stanie skomponować swój indywidualny zestaw zakreślaczy Stabilo.  

 

Zakreślacze Stabilo cena

Zakreślacz Stabilo będzie różnić się od siebie ceną w zależności od ilości artykułów biurowych w jednym opakowaniu. W podstawowym podziale zakreślacze Stabilo występują w opakowaniach po 4, 6 i 8 sztuk. Dostępne są również powiększone zestawy, w których znajdziemy nawet do 20 sztuk zakreślaczy. 
 

Stabilo 4 kolorów cena wynosi średnio 15 złotych

Stabilo 6 kolorów cena wynosi średnio 23 złotych

Stabilo 8 kolorów cena wynosi średnio 30 złotych 

Stabilo Boss pastel cena za jedną sztukę wynosi średnio 4 złoty

Zakreślacze STABILO pojedynczo - cena jednej sztuki wynosi średnio 4 złoty

Stabilo zakreślacz różowy

 

Stabilo - informacje o producencie

Marka Stabilo jest częścią grupy Schwan-Stabilo, zatrudniającej ponad 1500 pracowników, a ich produkty dostępne są w 180 krajach na całym świecie. Produkty Stabilo wyrabiane są w niemieckich, czeskich i malezyjskich fabrykach. Aktualnie produkty piśmiennicze Stabilo są topowymi produktami, a ich logo rozpoznawalne jest na całym świecie. 
 

 Główne motto marki jest bezpośrednio powiązane z ich codzienną pracą: 

„Od ponad 160 lat tworzymy przybory, które są takie jak nasza marka: świadome trendów, inspirujące i wizjonerskie”.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Grubość końcówki [mm]
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Typ
więcej >
Rodzaj
więcej >

Cena