• 22 255 95 55

Zakreślacze Stabilo Swing Cool

Zapewne każdy z nas choć raz miał okazję słyszeć o marce Stabilo, która jest jednym z głównych producentów pisaków i zakreślaczy.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci: STABILO Typ: Swing Cool

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Zakreślacze Stabilo Swing Cool 

Zakreślacze Stabilo Swing-Cool

Zapewne każdy z nas choć raz miał okazję słyszeć o marce Stabilo, która jest jednym z głównych producentów pisaków i zakreślaczy. Doskonale wiemy też, jak ważne jest prawidłowe prowadzenie, czytelnych i zrozumiałych notatek. Mimo iż technologia rozwija się w błyskawicznym tempie, to w dalszym ciągu wielu pracowników biurowych, stosuje tradycyjną formę sporządzania notatek. W związku, z tym chcielibyśmy przybliżyć Wam produkt, jakim są zakreślacze Stabilo Swing Cool, które są najnowszą alternatywą dla klasycznych zakreślaczy. Co odróżnia Stabilo Swing Cool od konkurencji? Moglibyśmy sporządzić długą listę szczególnych cech, tego produktu. Postaramy się jednak pokrótce odpowiedzieć: dlaczego zakreślacz Swing Cool, jest produktem wartym uwagi. 

 

Stabilo Swing Cool pastel czy neon?

Stabilo zakreślacze pastelowe Swing Cool - śmiało możemy zdefiniować, jako produkt, który cieszy się największym zainteresowaniem wśród internautów. Na wielu forach internetowych spotkamy się z pytaniami dotyczącymi Stabilo Swing Cool pastel edition. Mało kto jednak wie, że zakreślacz Stabilo Swing Cool dostępny jest również w neonowej wersji kolorystycznej, a wykorzystanie flagowej nazwy „Swing Cool” nie określa pastelowej gamy kolorystycznej, a jedynie definiuje kolekcje ze względu na wygląd zewnętrzny. Zakreślacze pastelowe Stabilo Swing Cool, w odróżnieniu od kolekcji Stabilo Boss, charakteryzują się podłużną i wąską obudową, która kształtem przypomina klasyczny marker. Wykorzystanie tego typu budowy, znacznie ułatwia trzymanie oraz podkreślanie. 

Przejdźmy do aspektu kolorystycznego, ponieważ niewątpliwie kolekcja Swing Cool pastel Stabilo znacząco wyróżnia się na tle konkurencji. 

Zakreślacze Stabilo Swing-Cool

 

Zakreślacze Stabilo Swing Cool pastel - gama kolorystyczna:

 • Pastelowy żółty
 • Pastelowy turkus
 • Pastelowy czerwony
 • Pastelowy różowy
 • Pastelowy fioletowy
 • Pastelowy zielony
 • Pastelowy błękitny
 • Pastelowy jasno-zielony
   

Zakreślacze Stabilo Swing Cool neon - warianty kolorystyczne:

 

Obie kolekcje Stabilo Swing Cool pastel highlighters, jak i ich neonowa wersja cieszą się ogromnym zainteresowaniem i tak naprawdę zakup poszczególnych modeli, jest uwarunkowany tylko i wyłącznie indywidualnym wyborem kupujących.

Warto zauważyć również, że każdy z poszczególnych kolorów możemy zakupić zarówno w zestawie, jak i pojedynczo. Dzięki czemu każdy jest w stanie skomponować zestaw idealnie dostosowany do swoich preferencji kolorystyczno-estetycznych. 
 

Stabilo Swing Cool pastel set - cechy budowy zakreślacza:

 • Dzięki wykorzystaniu technologii Stabilo Anti-Dry-Out, zakreślacz możemy zostawić bez zatyczki nawet do 4 godzin 
   
 • Stabilo Swing Cool pastel swatches, wyposażono w antypoślizgowy, matowy uchwyt, który ułatwi nam wykonanie idealnie prostego podkreślenia
   
 • Tusz, będący wypełnieniem zakreślaczy Stabilo Swing Cool new Colors, został wykonany na bazie wody, co czyni go nietoksycznym
   
 • Swing Cool pastelowe zakreślacze wzbogacono o ergonomiczny klips, który umożliwia nam zaczepienie artykułu biurowego o nasz skoroszyt lub teczkę, dzięki czemu możemy mieć zawsze przy sobie ulubiony kolor zakreślacza
   
 • Zakreślacze biurowe Swing Cool charakteryzują się konkretnym przedziałem grubości linii, który wynosi od 1 mm do 4 mm. Grubość linii możemy kontrolować również poprzez siłę nacisku podczas wykonywania podkreślania. Gruba kreska jest idealna do szybkiego zakreślania całych bloków tekstu, wąska - do podkreślania pojedynczych słów.
   

Zakreślacze Stabilo Swing Cool - opinie klientów

Zakreślacze Stabilo Swing-Cool

Pastelowe zakreślacze Stabilo cieszą się dużym zainteresowaniem wśród internatów. Na popularnych platformach, służących do oceny produktów oraz sklepów internetowych, jak Ceneo, możemy odnaleźć opinie wielu zadowolonych klientów. Zakreślacze Stabilo uzyskały najwyższą z możliwych ocen - 5 gwiazdek. 
 

Opinie Ceneo - popularne opinie:

 • „Jestem bardzo zadowolona z tych zakreślaczy. Kolory są naprawdę pastelowe i odpowiadają kolorom pastelowych cienkopisów”
 • „Śliczne zakreślacze. Bardzo wygodne w użyciu, trwałe kolory”
 • „Piękne pastelowe kolory”

 

Opinie internatów mówią same za siebie! Nie zwlekaj i poznaj unikatową kolekcję pastelowych zakreślaczy Swing Cool od Stabilo w atrakcyjnie niskiej cenie! 
 

My Stabilo Swing Cool pastel - cena

Zakreślacze Stabilo Swing Cool pastelowe, mogą różnić się od siebie ceną w zależności od ilości artykułów biurowych w jednym opakowaniu. W podstawowym podziale zakreślacze pastelowe Swing Cool występują w opakowaniach po 4, 6 i 8 sztuk. Tak jak wspominaliśmy wcześniej, istnieje również możliwość zakupienia pojedynczych sztuk poza zestawem. 
 

Stabilo Swing Cool Pastel set 4 kolorów cena: 15 złotych

Stabilo Swing Cool Pastel set 6 kolorów cena: 23 złotych

Stabilo Swing Cool Pastel set 8 kolorów cena: 31 złotych

Stabilo Swing Cool Pastelowe cena jednej sztuki: 4 złotych


Stabilo - informacje o producencie

Marka Stabilo jest częścią grupy Schwan-Stabilo, zatrudniającej ponad 1500 pracowników, a ich produkty dostępne są w 180 krajach na całym świecie. 

Główne motto marki jest powiązane z ich codzienną pracą: 

„Od ponad 160 lat tworzymy przybory, które są takie jak nasza marka: świadome trendów, inspirujące i wizjonerskie”.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Grubość końcówki [mm]
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Typ
więcej >
Rodzaj
więcej >

Cena