• 22 255 95 55

Zakreślacze metaliczne

Zakreślacz metaliczny jest produktem, który cieszy się dużym zainteresowaniem. Jest to stosunkowo nowa gama kolorów, która w dalszym ciągu przez wielu nie została odkryta. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Rodzaj:Metaliczne

Pokaż na stronie:

Zakreślacze metaliczne

Zakreślacz metaliczny jest produktem, który cieszy się dużym zainteresowaniem. Jest to stosunkowo nowa gama kolorów, która w dalszym ciągu przez wielu nie została odkryta. Metaliczne zakreślacze umożliwiają nam zaznaczanie najważniejszych dla nas informacji, w sposób estetyczny, taki który przykuje uwagę nie tylko naszą, ale również naszych pracowników bądź współpracowników. Oprócz faktu, iż podkreślacze o kolorze metalicznym charakteryzują się wyjątkową kolorystyką, należy również wspomnieć o niepodważalnie estetycznych opakowaniach i wyglądzie zewnętrznym. Marka Faber Castel bez dwóch zdań jest jedną z tych firm, której produkty zasługują na szczególną uwagę. Markery metaliczne do podkreślania Faber Castel - podpowiadamy, które modele warto wybrać ze względu na kolorystykę i cenę. 
 

Metaliczne zakreślacze Faber Castel

Zakreślacze metaliczne Faber-Castell

Zakreślacze metaliczne Faber Castel występują aż w 8 wariantach kolorystycznych, dzięki czemu każdy klient bez najmniejszego wyjątku, będzie w stanie dobrać odcień, który w całości spełni jego indywidualne oczekiwania związane z poczuciem estetyki.
 

Zakreślacze metaliczne Faber Castel - dostępne kolory:

  • Metaliczny zielony
  • Metaliczny niebieski
  • Metaliczny fioletowy
  • Metaliczny różowy
  • Metaliczny srebrny
  • Metaliczny miedziany
  • Metaliczny złoty
  • Metaliczny czerwony

 

Warto również mieć na uwadze fakt, że producent umożliwia nam opcję zakupienia zakreślaczy metalicznych zarówno w zestawie 8, jak i 4 kolorów. Dla osób, które chciałyby skomponować własny zestaw kolorystyczny, istnieje możliwość doboru koloru, na podstawie indywidualnego wyboru. 

 

Faber Castel - o producencie zakreślaczy metalicznych 

Faber Castel jest jedną z najstarszych marek założonych w 1761 roku przez Kaspara Fabera. Marka jest zasadniczym producentem, artykułów do pisania, rysowania oraz kreatywnego projektowania. Faber Castel, jako firma słynie z produktów o podwyższonym standardzie i jakości. O ogromnym zasięgu Faber Castel, niepodważalnie mówią liczby, według których marka ma swoich reprezentantów aż w 120 krajach, a dystrybucja produktów odbywa się przez ponad 20 różnych spółek.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Grubość końcówki [mm]
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Typ
więcej >
Rodzaj
więcej >

Cena