• 22 255 95 55

Zakreślacze neonowe

Neonowe zakreślacze cieszą się największą popularnością zarówno wśród pracowników biurowych, jak i studentów, czy uczniów.

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Rodzaj:Neonowe

Pokaż na stronie:

Zakreślacze neonowe

Zakreślacze neonowe Stabilo

Neonowe zakreślacze cieszą się największą popularnością zarówno wśród pracowników biurowych, jak i studentów, czy uczniów. Głównym zamysłem zakreślania i podkreślania zdań i fraz w notatkach było wyróżnienie najważniejszych słów kluczowych, co w rezultacie miało naprowadzić nas w kierunku łatwiejszego zapamiętywania. Zakreślacz fluorescencyjny to produkt, którego historia sięga wiele lat wstecz, ponieważ już dawniej ludzie wiedzieli, że kolory są dużą pomocą dydaktyczną. Zakreślacze fluorescencyjne były pierwotnym kolorem, który charakteryzował produkty tej kategorii, czas i rozwój branży piśmienniczej doprowadziły do poszerzenia gamy kolorystycznej, w związku z czym aktualnie wyróżniamy również mniej popularne odcienie takie, jak: kolory metaliczne czy pastelowe. Skupmy się jednak na bazowym produkcie, czyli zakreślaczach neonowych. Podpowiemy Wam, które marki, odpowiedzialne za produkcje zakreślaczy neonowych cieszą się największym zaufaniem i dlaczego. Zakreślacze fluorescencyjne - wszystko, co należy wiedzieć o produkcie. 
 

Zakreślacze neonowe - popularne marki

Każdy producent podkreślaczy w swoim asortymencie ma zakreślacze neonowe. Jak w tak szerokich i rozbudowanych ofertach znaleźć te produkty, które będą charakteryzowały się najwyższą jakością i trwałością, a do tego ich cena nie będzie wygórowana? Z całą pewnością, odpowiedź na to pytanie ułatwią nam liczne fora internetowe, gdzie klienci oceniają produkty, z których wcześniej mieli okazję korzystać. Jedną z takich platform, jest Ceneo, gdzie w błyskawicznym tempie możemy sprawdzić recenzje na temat konkretnego modelu zakreślacza neonowego. Według naszych obserwacji najlepszymi ocenami cechują się zakreślacze Stabilo neonowe oraz zakreślacze neonowe Schneider i BIC. Każda z tych marek charakteryzuje się wieloletnią historią na rynku oraz doświadczeniem, co ostatecznie wpłynęło na ogromny sukces ich produktów. 

 

Zakreślacze Stabilo neon - kolorystyka

Zakreślacze neonowe Stabilo

 

 

Stabilo zakreślacze neonowe występują w trzech wariantach, jeśli chodzi o budowę zewnętrzną. 
 

W tym podziale jesteśmy w stanie wyróżnić następujące modele: 

 • Zakreślacz Stabilo neon Boss oryginał - jeden z najstarszych i zarazem najpopularniejszych modeli, który wyglądem przypomina tradycyjny zakreślacz biurowy
 • Stabilo neon - mini zakreślacze, które z łatwością zmieścimy w piórniku szkolnym
 • Zakreślacze Stabilo Swing Cool - model ten został zaprojektowany na wzór markera, dzięki czemu zakreślanie jest znacznie łatwiejsze, a przechowywanie bardziej praktyczne

 

Jeśli zdecydujemy się już na konkretny rozmiar zakreślacza neonowego, to pozostaje nam jedynie dobór odpowiedniej kolorystyki. 

 

Wśród odcieni neonowych, jesteśmy w stanie wyróżnić następującą kolorystykę:

 • Neonowy niebieski
 • Neonowy ciemno-zielony
 • Neonowy zielony
 • Neonowy różowy
 • Neonowy jasno-pomarańczowy
 • Neonowy pomarańczowy
 • Neonowy czerwony
 • Neonowy żółty

 

Niektórzy producenci pokusili się również o produkcje innych kolorów jak, chociażby fioletowy. Mimo wszystko powyższa lista neonowych odcieni jest tą podstawową, która powinna znaleźć się w ofercie wszystkich producentów artykułów piśmienniczych. 
 

Zakreślacze neonowe cena

Cena zakreślaczy neonowych jest uwarunkowana głównie z uwagi na markę. W zależności od tego, jak bardzo rozpoznawalna jest dana firma, ceny poszczególnych produktów będą się nieznacznie od siebie różnić. Kolejną ważną kwestią, która ma decydujący wpływ na ostateczną cenę zakupu, jest ilość sztuk zakreślaczy neonowych w jednym opakowaniu. W sprzedaży dostępne są zarówno zakreślacze pakowane po 10, 8, 6, jak i trzy sztuki. Warto również pamiętać, że każdy z zakreślaczy neonowych jest dostępny również poza zestawem, co umożliwia nam skomponowanie własnego kompletu.
 

Neonowe zakreślacze - ceny orientacyjne: 

Średnia cena za jeden zakreślacz neonowy wynosi średnio od 2 do 5 złotych

Średnia cena za zestaw 8 zakreślaczy neonowych wynosi średnio 28 złotych

Średnia cena za zestaw 6 zakreślaczy neonowych wynosi średnio 21 złotych 

Średnia cena za zestaw 4 zakreślaczy neonowych wynosi średnio 14 złotych 

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Grubość końcówki [mm]
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Typ
więcej >
Rodzaj
więcej >

Cena