• 22 255 95 55

Zakreślacze pastelowe

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Rodzaj: Pastelowe

Pokaż na stronie:
zakreślacze pastelowe Stabilo Boss

Zakreślacze pastelowe 

Zakreślacz jest podstawowym artykułem biurowym, który znajdziemy nie tylko w każdym miejscu pracy, ale również w szkolnym piórniku każdego dziecka. Produkt ten ma wiele zastosowań, jednak najważniejszym i głównym z nich, zdecydowanie jest podkreślanie i oznaczanie istotnych fragmentów notatek, co w rezultacie pomaga nam w zapamiętywaniu najważniejszych informacji. Nie od dziś wiadomo, że za pomocą kolorów i prawidłowych oznaczeń jesteśmy w stanie zapamiętać więcej. Jeśli chodzi o zakreślacze, niezwykle ważne jest odpowiednie dostosowanie kolorów, do naszych preferencji. Nie moglibyśmy nie wspomnieć w tym momencie o produkcie, jakim jest zakreślacz pastelowy. Markery pastelowe w ostatnim czasie zyskały na dużej popularności i coraz częściej zaczęły one zastępować doskonale nam znane zakreślacze neonowe. W związku z dużym zainteresowaniem markerami pastelowymi postanowiliśmy przedstawić najchętniej i najczęściej wybierane odcienie, które z całą pewnością spełnią Wasze najmniejsze wymagania dotyczące zastosowania i walorów estetycznych. 
 

Pastelowe zakreślacze - popularne zestawy

Zakreślacze pastelowe Stabilo Swing Cool

Wiemy już, że podkreślacze pastelowe cieszą się dużą popularnością wśród klientów. Nie ulega wątpliwościom, że zakreślacz pastelowy jest produktem, o podwyższonej estetyce zakreślenia. W ofercie licznych dystrybutorów możemy znaleźć wiele ofert zakreślaczy pastelowych, należy jednak pamiętać, że nie zawsze to, co dobrze wygląda z zewnątrz, jest również funkcjonalne. 

 

Na które marki i modele zakreślaczy pastelowych powinniśmy zwrócić szczególną uwagę? 

Największą popularnością wśród klientów, jeśli chodzi o pastelowe flamastry, z całą pewnością cieszą się produkty marki STABILO, która to jest niepodważalnym liderem odpowiedzialnym za dystrybucje różnego rodzaju pisaków i flamastrów. Kolory pastelowe, oferowane przez markę spełniają najwyższe standardy estetyki. 

Na zestaw zakreślaczy pastelowych 6 kolorów, składają się takie odcienie jak:

  • Pastelowy niebieski
  • Pastelowy różowy
  • Pastelowy pomarańczowy
  • Pastelowy żółty
  • Pastelowy fioletowy
  • Pastelowy zielony

 

Oprócz doboru odpowiedniego koloru warto, abyśmy pamiętali o sprawdzeniu grubości linii, jaką charakteryzuje się wybrany przez nas zakreślacz. Wśród dwóch najpopularniejszych zakresów szerokości linii, oferowanych przez markę STABILO, jesteśmy w stanie wyróżnić dwa najpopularniejsze:

  • Od 2 do 5 mm
  • Od 1 do 4 mm

 

Zakreślacze pastelowe STABILO - w zestawie czy osobno? 

Zakreślacze pastelowe Stabilo Boss

Zestaw zakreślaczy pastelowych, a może spersonalizowanie dobrane odcienie? To żaden problem! Jeśli z 6 kolorów w zestawie, któryś z nich nie spełnia Waszych oczekiwań, to istnieje możliwość zakupienia wybranych kolorów pojedynczo.
 

Tanie zakreślacze pastelowe - produkty warte uwagi

Zakreślacze pastelowe charakteryzują się stosunkowo niską ceną. Pojedynczy zakreślacz pastelowy zakupimy już w cenie od: 4 złotych, a z kolei zestaw 6 flamastrów za 21 złotych

 

Flamastry pastelowe - informacje o producencie

Marka Stabilo jest częścią grupy Schwan-Stabilo, zatrudniającej ponad 1500 pracowników, a ich produkty dostępne są w 180 krajach na całym świecie. Główne motto marki jest powiązane z ich codzienną pracą: 

„Od ponad 160 lat tworzymy przybory, które są takie jak nasza marka: świadome trendów, inspirujące i wizjonerskie”.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Grubość końcówki [mm]
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Typ
więcej >
Rodzaj
więcej >

Cena