• 22 255 95 55

Zakreślacze mini

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Typ: Mini

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
zakreślacze mini

Mini zakreślacze

Zapewne dla wielu z Was doskonale znajomy jest problem organizacji miejsca pracy, czy wyprawki szkolnej. Chcielibyśmy mieć jak najwięcej najpotrzebniejszych rzeczy, jednak przestrzeń często nas ogranicza. Małe zakreślacze są więc doskonałym rozwiązaniem dla każdej osoby, która ceni przede wszystkim zorganizowaną przestrzeń oraz estetycznie sporządzone notatki. Dlaczego zakreślacze mini cieszą się tak dużym zainteresowaniem klientów? Jednogłośnie odpowiadamy - kolorystyka, wygląd zewnętrzny oraz rozmiar! Mini zakreślacze - podpowiadamy, w które modele warto się zaopatrzyć! 

 

Małe zakreślacze - popularne kolekcje

zakreślacze mini STABILO

Nie ulega wątpliwościom, że podkreślanie najważniejszych informacji, ułatwia nam zapamiętywanie. Kolorowe notatki są przyjaźniejsze dla naszego oka, dlatego też niemalże w każdym biurze, czy piórniku szkolnym, spotkamy się z kolorowymi zakreślaczami. Na rynku wyróżniamy wiele marek i producentów, które specjalizują się w produkcji i dystrybucji kolorowych, mini zakreślaczy. Jedną z nich bez dwóch zdań jest firma Stabilo. Małe zakreślacze Stabilo spełniają wszystkie najwyższe standardy. Zaczynając od wyjątkowych kolorów, a kończąc na takich detalach, jak solidne opakowania z zawieszką. 

 

Zakreślacze mini - kolorystyka 

Zakreślacze Stabilo mini występują w interesującej kolorystyce. Największym zainteresowaniem cieszą się dwa modele, a mianowicie pastelowe zakreślacze mini oraz zakreślacze Stabilo boss mini sweet. Co odróżnia od siebie obie te kolekcje? Głównie kolorystyka! 

Mianowicie zakreślacze pastelowe mini, składają się tylko i wyłącznie z delikatnych, pastelowych odcieni, takich jak: 

 • Pastelowy fioletowy
 • Pastelowy żółty
 • Pastelowy różowy
 • Pastelowy czerwony
 • Pastelowy zielony
 • Pastelowy niebieski

 

zakreślacze mini STABILO

 

Z kolei, kolekcja Stabilo boss mini, została zaprojektowana z dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Oprócz ciekawej, neonowej kolorystyki, producent zaskoczył nas interesującą formą obudowy mini zakreślaczy, która została podtrzymana w motywie klasycznym lub słodkich wypieków. 

 

W podstawowym zestawie minie zakreślaczy, znajdziemy takie kolory, jak: 

 • Zakreślacze pastelowe Stabilo mini neonowy pomarańczowy
 • Zakreślacze Stabilo pastelowe mini neonowy żółty
 • Zakreślacze Stabilo pastelowe mini neonowy neonowy zielony
 • Zakreślacze Stabilo pastelowe mini neonowy neonowy niebieski
 • Stabilo zakreślacze pastelowe mini neonowy różowy

 

Oprócz kwestii kolorystycznych, przy wyborze mini zakreślaczy, powinniśmy zwrócić uwagę na grubość linii zakreślania. Najpopularniejszym standardem, który proponują nam producenci, jest zakres: od 2 mm do 5 mm. Nie zmienia to jednak faktu, że w zależności od marki, grubość linii zakreślenia może nieznacznie się od siebie różnić. 

 

Zakreślacze Stabilo mini cena

Mini zakreślacze pastelowe różnią się od siebie ceną w zależności od producenta oraz ilości zakreślaczy w zestawie. Przykładowo za zestaw trzech mini zakreślaczy Stabilo będziemy musieli zapłacić średnio 13 złotych, z kolei koszt 6 sztuk wyniesie średnio 27 złotych.

 

Stabilo - informacje o producencie

Marka Stabilo jest częścią grupy Schwan-Stabilo, zatrudniającej ponad 1500 pracowników, a ich produkty dostępne są w 180 krajach na całym świecie. Główne motto marki jest powiązane z ich codzienną pracą: 

„Od ponad 160 lat tworzymy przybory, które są takie jak nasza marka: świadome trendów, inspirujące i wizjonerskie”.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Grubość końcówki [mm]
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Typ
więcej >
Rodzaj
więcej >

Cena