• 22 255 95 55

Zegary, Wieszaki, Popielnice

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Dobrze zorganizowane biuro dba o każdą sferę biurowego życia. Kompetentny szef, wykwalifikowani pracownicy to podstawa. A jak jeszcze bardziej zmobilizować zespół do działania? Stworzyć komfortowe warunki do pracy i zadbać o wizerunek firmy, by i pracownicy, i klienci odwiedzający biuro czuli się u nas dobrze. “Diabeł tkwi w szczegółach”. Zegary, wieszaki, popielnice... do biura – czy to są rzeczy niezbędne? Można się bez nich obyć, ale czy nasz kontrahent nie będzie zakłopotany, jeśli np. nie będzie miał gdzie odwiesić płaszcza czy odłożyć parasola? Czy kurtka pracownika przerzucona przez oparcie fotela dobrze wygląda? Czy brak kosza nie jest uciążliwy? 

Kosze na śmieci, wieszaki biurowe, stojak na parasole 

Z pozoru nic nie znaczące, ale jakże ważne przedmioty użytkowe. Wyposażenie w nich biura to konieczność. Dzięki nim w naszym miejscu pracy panuje ład i porządek. Byle gdzie odłożone okrycia wierzchnie nie powodują chaosu, kapiący parasol nie zostawia kałuż, papierki z cukierków nie leżą pod biurkiem. Wyposażając biuro, musimy pamiętać nie tylko o zakupie funkcjonalnych mebli, ale o wielu przedmiotach ułatwiających organizację pracy.

Miejsce dla palących

Jeśli nawet w naszym miejscu pracy nie ma osób palących, to lepiej być przygotowanym na wizytę osób palących. Kosz na śmieci z popielniczką, popielnica - są niezbędne w miejscach wyznaczonych do palenia (chodzi i o czystość, i o bezpieczeństwo). A czy zegary ścienne biurowe są konieczne? Zwykle pełnią rolę dekoracyjną. Jednym pomagają w pracy (bo upływający czas mobilizuje), na innych działają wręcz odwrotnie. Zegary biurowe z pewnością odliczają czas do końca pracy. O kompleksowe wyposażenie biura zadbaj z naszym sklepem. Zobacz również zawieszki do kluczy

Filtry

Cyferblat godzinowy i minutowy
więcej >
Duży wyraźny cyferblat
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Ilość uchwytów na ubrania
więcej >
Kształt
więcej >
Precyzyjny mechanizm kwarcowy
więcej >
Rodzaj zasilania
więcej >
Średnica [cm]
więcej >
Średnica [mm]
więcej >
Szerokość [cm]
więcej >
Wskaźnik temperatury
więcej >
Wskaźnik wilgotności powietrza
więcej >
Wskazówki w kolorze ramy
więcej >
Wyjmowany wkład
więcej >
Wymiary otworu z boku kosza [mm]
więcej >
Wymiary pojemnika wewnętrznego [mm]
więcej >
Wymiary wyciąganej popielnicyj [mm]
więcej >
Wysokość [cm]
więcej >
Wysokość [mm]
więcej >
Automatyczna regulacja jasności
więcej >
Automatyczna zmiana godziny i daty
więcej >
Pojemność [l]
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >

Cena