• 22 255 95 55

Zegary ścienne 20 cm

Zegar o średnicy 20 cm świetnie sprawdza się jako niewielkie dopełnienie pomieszczenia. Pozwala na kontrolowanie godziny i pozostawienie pokoju w minimalistycznym stylu. Zegar ścienny średnica 20 cm jest zegarem pasującym do niewielkich pokoi, jednoosobowych gabinetów lub małych biur. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Średnica [cm]:22

Pokaż na stronie:

Zegar ścienny 20 cm

Zegar ścienny 20 cm

Zegar o średnicy 20 cm świetnie sprawdza się jako niewielkie dopełnienie pomieszczenia. Pozwala na kontrolowanie godziny i pozostawienie pokoju w minimalistycznym stylu. Zegar ścienny średnica 20 cm jest zegarem pasującym do niewielkich pokoi, jednoosobowych gabinetów lub małych biur

 

Zegar ścienny 20 cm - świetny wybór do domu i biura 

Mały zegar wiszący jest świetnym wyborem do biura, jak i domu. Pozwala na dopełnienie pomieszczenia w dyskretny sposób. Mały zegar najlepiej będzie służyć jednej lub dwóm osobom, jednak dzięki cechom konkretnego produktu może on być wykorzystywany przez wiele osób nawet z dużej odległości. Takimi cechami m.in. dwukolorowe wskazówki i kontrastowa numeracja, które ułatwiają dokładne odczytanie godziny z większej odległości od zegara.  

 

Zegar ścienny o średnicy 20 cm i jego mechanizm

Najpopularniejszym mechanizmem jest mechanizm kwarcowy, który charakteryzuje się niezwykle cichym działaniem, dzięki czemu nie rozprasza nas podczas pracy i wykonywania obowiązków. Co więcej, ten mechanizm jest niezwykle dokładny, a do tego oszczędny.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Średnica [cm]
więcej >
Materiał
więcej >
Typ
więcej >
Cyferblat godzinowy i minutowy
więcej >
Wskaźnik temperatury
więcej >
Kształt
więcej >
Precyzyjny mechanizm kwarcowy
więcej >
Strefy czasowe
więcej >

Cena