• 22 255 95 55

Zegary ścienne kolorowe

Zegar jest bardzo ważną częścią pomieszczenia. Pomaga w organizacji czasu oraz pracy, dlatego świetnie sprawdzi się w biurze oraz gabinecie. Kolorowy zegar ścienny jest świetnym wyborem do wielu przestrzeni.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Kolor:FioletowyNiebieskiRóżowyTurkusowyZielonyŻółty

Pokaż na stronie:

Zegar ścienny kolorowy 

Zegar jest bardzo ważną częścią pomieszczenia. Pomaga w organizacji czasu oraz pracy, dlatego świetnie sprawdzi się w biurze oraz gabinecie. Kolorowy zegar ścienny jest bardzo częstym wyborem, zwłaszcza do pomieszczeń zachowanych w stylistyce minimalistycznej. Taki zegar ścienny nadaje takiemu miejscu odrobinę koloru, co powoduje rozpromienienie i ożywienie takiego pomieszczenia.

 

Jaki kolorowy zegar ścienny wybrać?

Dużo jest kolorowych zegarów, które można dobrać do swojego pomieszczenia. Taki czasomierz nie musi kojarzyć się z kiczem. Spośród kolorowych zegarów ściennych można znaleźć monochromatyczne zegary z geometrycznym motywem. Jest to bardzo częsty wybór, ponieważ oprócz kolorowego detalu zachowuje się minimalistyczny styl takiego pomieszczenia.

 

Zegar ścienny kolorowy - mechanizm

Najpopularniejszym mechanizmem oraz najczęściej stosowanym w zegarach ściennych jest mechanizm kwarcowy. Cechy mechanizmu:

  • Cichy — mechanizm kwarcowy jest niezwykle cichy w porównaniu do innych mechanizmów, dzięki czemu nie rozprasza pracowników podczas wykonywanych obowiązków.
  • Dokładny — błąd pomiarowy takiego zegara jest niewielki co oznacza, że konfiguracja takiego czasomierza nie nastąpi zbyt szybko.
  • Oszczędny — mechanizm kwarcowy nie zużywa zbyt wiele energii, dzięki czemu częsta wymiana baterii nie będzie potrzebna.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Średnica [cm]
więcej >
Materiał
więcej >
Typ
więcej >
Cyferblat godzinowy i minutowy
więcej >
Wskaźnik temperatury
więcej >
Kształt
więcej >
Precyzyjny mechanizm kwarcowy
więcej >
Strefy czasowe
więcej >

Cena