• 22 255 95 55

Zegary ścienne srebrne i szare

Srebrny zegar ścienny jest popularnym wyborem do domów oraz miejsc pracy. Często można spotkać ten sposób wystroju i wyposażenia w nowoczesnych i dystyngowanych pokojach, salonach oraz gabinetach.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Kolor:Metaliczny szarySrebrnySzary

Pokaż na stronie:

Zegar ścienny srebrny 

Zegar ścienny srebrny

Srebrny zegar ścienny jest popularnym wyborem do domów oraz miejsc pracy. Często można spotkać ten sposób wystroju i wyposażenia w nowoczesnych i dystyngowanych pokojach, salonach oraz gabinetach. Zegar ścienny szary kojarzy się z eleganckim i minimalistycznym wystrojem pomieszczenia, jednak takie wyposażenie będzie idealnie dopasowane do wielu przestrzeni. 

 

Zegar na ścianę srebrny – idealny do wielu przestrzeni

Srebrny zegar na ścianę będzie idealnym wyposażeniem do minimalistycznych jak i kolorowych miejsc pracy. Metaliczny połysk pozwala na dopasowanie tego czasomierza do wielu różnorodnych przestrzeni. Zegar nie tylko pełni funkcję praktycznego wyposażenia, ale również sprawdza się świetnie, jako dopełnienie wystroju pokoju, w jakim się znajduje. Ważne jest, aby dobrać odpowiednio duży zegar. Dzięki odpowiedniej wielkości zegar jest w stanie niebywale otworzyć przestrzeń jednocześnie zapełniając puste ściany wyjątkowym metalicznym połyskiem.

 

Zegar ścienny szary 

Szary zegar jest równie popularnym wyborem, dodatkowo wyglądem przypomina kolor srebrny. Można dobrać do pomieszczenia kolor szary o wykończeniu połyskującym lub matowym. Jest to świetny wybór dla osób, które chcą zachować wystrój danego miejsca w stonowanych kolorach, jednocześnie chcąc zapełnić puste ściany praktycznym wyposażeniem. Częstym wyborem jest również ciemniejszy odcień szarości, który nada dużo kontrastu do jasnych i przestrzennych biur.  W tym wypadku wybór powinien paść na zegar ścienny grafitowy. 

 

Szary zegar ścienny i srebrny zegar na ścianę – jaki rodzaj wybrać?

Rodzajów zegarów jest wiele. Najpopularniejszymi są zegary ścienne i stojące. Zegary stojące rzadko są używane w biurach, ponieważ zajmują przestrzeń na miejscu pracy oraz służą wyłącznie jednej osobie. Najlepszym wyborem jest zegar ścienny, który będzie służyć wielu osobom naraz. 

Warto jednak zapoznać się z wielkościami zegarów i dobrać je do wielkości pomieszczenia. Zegar ścienny w dużych pomieszczeniach powinien mieć odpowiednią wielkość, aby osoby siedzące w większej odległości od czasomierza wciąż mogły odczytać z niego godzinę. 

 

Szary zegar ścienny i jego mechanizm

Zegar ścienny szary

 

Najpopularniejszym i najlepszym dotychczas wykorzystywanym mechanizmem w zegarach jest mechanizm kwarcowy. Działanie tego mechanizmu polega na wprawienie w ruch drgający kryształu, co powoduje wyświetlanie dokładnej aktualnej godzin na tarczy zegara. 

 

Zegar ścienny srebrny – zalety mechanizmu kwarcowego:

  • Cichy – dzięki specjalnemu zastosowaniu kamieni kwarcowych i baterii zegar jest niezwykle cichy. Dzięki temu pracownicy oraz klienci nie rozpraszają się przez ciągłe tykanie zegara, co może być niezwykle uciążliwe podczas skupienia w pracy.

 

  • Dokładny – mechanizm kwarcowy jest niezwykle dokładny. Szacuje się, że maksymalny błąd pomiarowy zegara występuje raz na 6 lat, co jedną sekundę. Oznacza to, że zanim zaistnieje potrzeba ponownej konfiguracji, wskazówka godzinowa zegara okrąży tarcze ponad 2 tysiące razy.

 

  • Oszczędny – wymiana baterii w zegarze z mechanizmem kwarcowym może nastąpić nawet po ponad roku. Jest to niezwykle imponujący wynik, bo pozwala nam to na zaoszczędzenie pieniędzy wydawanych na zasilanie czasomierza.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Średnica [cm]
więcej >
Materiał
więcej >
Typ
więcej >
Cyferblat godzinowy i minutowy
więcej >
Wskaźnik temperatury
więcej >
Kształt
więcej >
Precyzyjny mechanizm kwarcowy
więcej >
Strefy czasowe
więcej >

Cena