• 22 255 95 55

Zegary ścienne 30 cm

Zegar ścienny jest ważnym elementem każdego pomieszczenia. Pomaga kontrolować czas, co ułatwia organizacje pracy. Zegar ścienny średnica 30 cm pozwala na swobodne odczytanie z jego tarczy godziny oraz będzie sprawdzać się nawet w większej przestrzeni.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Średnica [cm]:2828,5293030,531,5

Pokaż na stronie:

Zegar ścienny 30 cm

Zegar ścienny jest ważnym elementem każdego pomieszczenia. Pomaga kontrolować czas, co ułatwia organizacje pracy. Zegar wiszący przede wszystkim powinien być dokładny, posiadać sprawny mechanizm oraz nie przeszkadzać podczas pracy. Równie ważne jednak jest, aby zachować odpowiednie walory estetyczne oraz zakupić zegar o odpowiedniej wielkości względem pomieszczenia.

 

Okrągły zegar ścienny srebrny - ⌀ 30 cm

Zegar ścienny metalowy 30 cm jest popularnym produktem nie tylko przez swoje nowoczesne, metaliczne wykończenie, ale i wielkość, która pozwala na swobodne ustawienie zegara w dowolnym miejscu w pokoju lub biurze. Zegar ścienny średnica 30 cm pozwala na swobodne odczytanie z jego tarczy godziny oraz będzie sprawdzać się nawet w większej przestrzeni. Taka wielkość będzie idealna do większego pokoju oraz do gabinetów w stylu minimalistycznym lub klasycznym. Dodatkowo zegar ścienny 30 cm jest jednym najpopularniejszych zegarów pod względem wielkości, więc możemy być pewni, że będziemy mogli wybrać zegar spośród wielu w ofercie.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Średnica [cm]
więcej >
Materiał
więcej >
Typ
więcej >
Cyferblat godzinowy i minutowy
więcej >
Wskaźnik temperatury
więcej >
Kształt
więcej >
Precyzyjny mechanizm kwarcowy
więcej >
Strefy czasowe
więcej >

Cena