• 22 255 95 55

Zegary ścienne nowoczesne

Zegar na ścianę nowoczesny kojarzy nam się przede wszystkim z minimalistyczną tarczą oraz nietypowym kształtem. Taki styl zegara może okazać się strzałem w dziesiątkę. Różnorodna oferta pozwala nam na dobę nowoczesnego zegara do każdego pomieszczenia.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Pokaż na stronie:

Zegar ścienny nowoczesny 

Zegar ścienny nowoczesny

Nowoczesny zegar ścienny to produkt, który jest niezwykle popularny. Duża część osób, która poszukuje takiego czasomierza, ma na myśli styl lub rodzaj zegara. Jednak nowoczesny zegar na ścianę to nie tylko jego estetyka i wygląd.
Zegar ścienny jest niezwykle ważnym elementem w wielu miejscach. Można je spotkać nie tylko w miejscach pracy, ale i w domach oraz placówkach edukacyjnych. Jego popularność jest tak duża przez jego praktyczność i niezwykle duży wybór na rynku.

 

Nowoczesny zegar ścienny - czym się charakteryzuje? 

Zegar na ścianę nowoczesny kojarzy nam się przede wszystkim z minimalistyczną tarczą oraz nietypowym kształtem. Przeważnie zegar wiszący nowoczesny odbiega od klasycznego zegara z czarnym obramowaniem i białą tarczą.
Zegar nowoczesny może wyróżniać się doborem kolorów, kształtem wskazówek lub nietypową numeracją. Tak naprawdę pod hasłem „nowoczesny zegar na ścianę” może kryć się każda niestandardowa cecha. Wiele zegarów występuje również jako instalacje na ścianę, jednak nie są one na tyle wszechstronne, aby zostały powieszone w każdym pomieszczeniu.

 

Co ma nowoczesny zegar ścienny? 

To pytanie jest niezwykle trudne, a jednocześnie jesteśmy w stanie wymienić tysiące cech, które może posiadać nowoczesny zegar ścienny. Kilka z nich, które przychodzą na pierwszą myśl: 

  • Wskazuje pomiar temperatury i wilgotności powietrza 
  • Ma niestandardowy wygląd
  • Ma dodatkowe, praktyczne funkcje

 

Zegar wiszący nowoczesny często jest w stanie wskazać nam inne pomiary. Wielozadaniowość w takich urządzeniach jest niezwykle ważna, co więcej takie dodatkowe funkcje jak pomiar temperatury może przyczynić się do zwiększenia komfortu pracy.
Tak jak wcześniej wspomnieliśmy - niestandardowy wygląd może oznaczać odbiegający od klasycznego zegara kształt, kolor i numerację. Każdy z nas jednak potrzebuje innego wyglądu i koloru zegara, nowoczesność jest bardzo płynnym terminem i najlepiej jest samemu ocenić czy dany zegar najlepiej sprawdzi się w danym pomieszczeniu.
Praktyczne funkcje, którymi może charakteryzować się zegar, mogą być różne. Może on służyć np. jako lampka, dzięki podświetlanej tarczy. Niestandardowymi zegarami są również zegary szklane, które mogą służyć jako „notatnik”. Zapisywanie zmazywalnym markerem złotych myśli lub ważnych wydarzeń na dużej tarczy może okazać się świetnym sposobem na robienie notatek.

 

Nowoczesny mechanizm to nowoczesny zegar ścienny 

Zegar ścienny nowoczesny

Często potrzeba kupna estetycznego zegara sprawia, że zapominamy o najważniejszej rzeczy. Mechanizm to bardzo ważny element jak nie najważniejszy w całym wyborze zegara! To dzięki niemu nie musimy się martwić, że zegar nagle przestanie wskazywać godzinę lub przestanie działać przez jakąś usterkę.
Mechanizm kwarcowy to cichy i dokładny mechanizm, który działa dzięki połączeniu baterii oraz kryształu kwarcu. Jest to mechanizm dotychczas najczęściej używany w zegarach ściennych i biurowych. Dlaczego jest on tak popularny?

 

  • Bezgłośny - skupienie jest bardzo ważne nie tylko w miejscu pracy. Cisza jest w stanie nam zapewnić koncentracje na danym zadaniu lub obowiązku, co też pozwala nam na sprawne ich wykonywanie.
  • Dokładny – mechanizm kwarcowy jest niezwykle dokładny. Szacuje się, że maksymalny błąd pomiarowy zegara występuje raz na 6 lat, co jedną sekundę. Oznacza to, że zanim zaistnieje potrzeba ponownej konfiguracji, wskazówka godzinowa zegara okrąży tarcze ponad 2 tysiące razy.
  • Oszczędny – wymiana baterii w zegarze z mechanizmem kwarcowym może nastąpić nawet po ponad roku. Jest to niezwykle imponujący wynik, bo pozwala nam to na zaoszczędzenie pieniędzy wydawanych na zasilanie czasomierza.

 

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Średnica [cm]
więcej >
Materiał
więcej >
Typ
więcej >
Cyferblat godzinowy i minutowy
więcej >
Wskaźnik temperatury
więcej >
Kształt
więcej >
Precyzyjny mechanizm kwarcowy
więcej >
Strefy czasowe
więcej >

Cena