• 22 255 95 55

Zestawy geometryczne

Na wyposażeniu ucznia nie może zabraknąć zestawu geometrycznego, który z pewnością przyda się na lekcji matematyki, ale też na technice czy zajęciach plastycznych. Zestawy geometryczne są niezbędne do wykonywania rysunków technicznych i geometrycznych brył. Można poszczególne jego elementy kupić osobno lub w praktycznych zestawach, dzięki czemu zyskujesz pewność, że o niczym nie zapomnieliście.  

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Wybierając zestawy kreślarskie, zwróć uwagę na jakość wykonania poszczególnych elementów, ich przejrzystość i czytelność, a także wielkość. 

Zestawy do geometrii dla młodszych i starszych dzieci 

 
Zestawy geometryczne wykonane są w większości przypadków z plastiku. Jest on lekki, dzięki czemu zestaw nie wpływa na ciężar plecaka. Dostępne są też przybory wykonane z drewna. To najczęściej profesjonalne akcesoria kreślarskie używane przez fachowców i młodzież przygotowującą się do zawodu. Szczególnie dla młodszych uczniów ważne jest, aby przybory miały czytelne oznaczenie cyfrowe. To umożliwi im szybszą i tym samym efektywniejszą naukę bez problemów z odczytem poszczególnych wartości. Przybory mogą być transparentne lub półprzezroczyste w konkretnym kolorze. Ten drugi wariant na pewno bardziej przypadnie do gustu dzieciom, które zwracają uwagę na to, aby wszystkie ich przybory szkolne były po prostu ładne. 
 

Z czego składają się zestawy geometryczne?

 
Zestawy geometryczne składają się z kilku podstawowych elementów, które przydadzą się każdemu uczniowi na lekcji matematyki. W ich skład wchodzą: linijka, niekiedy dwie o różnych długościach, ekierka mała i duża lub jedna uniwersalna, a także kątomierz. Niekiedy każdy z tych elementów jest w innym kolorze, co również ma wpływ na wizualny aspekt całego zestawu. Zestawy geometryczne muszą być odporne na odkształcenia. W celu lepszej ochrony warto je przechowywać w piórniku lub specjalnym pokrowcu. Zobacz również zestawy piśmienne, które stanowią elegancki i praktyczny prezent!
 

Filtry

Producenci
więcej >
Długość [mm]
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Kolor
więcej >
Uchwyt
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Typ
więcej >

Cena