• 22 255 95 55

Zestawy kreatywne

Po latach nauki i pracy w utartych schematach do głosu dochodzi nasza kreatywność. Co więcej, kreatywny pracownik jest dzisiaj poszukiwany i doceniany. Wbrew powszechnej opinii kreatywność nie dotyczy tylko artystów. Twórcze myślenie (zdolność tworzenia czegoś nowego) jest wpisane w ludzką naturę.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
 • Filtruj
  Pokaż na stronie:
  Widok listy produktów:

  Dzieci to istoty w naturalny sposób kreatywne, bo nie znają ograniczeń w postaci - wypada, nie wypada, można nie można. Jednak jak każda naturalna zdolność kreatywność także do rozwoju potrzebuje bodźców. Zestawy kreatywne dla dzieci są niezastąpioną pomocą wspierającą i rozwijającą twórcze myślenie.

  Czym są zestawy kreatywne?

  Według psychologów kreatywność możemy postrzegać dwojako – jako wrodzony talent i umiejętność, którą można rozwijać. Dzieciństwo to dobry początek dla pobudzania wyobraźni, twórczego myślenia, wspierania sprawności manualnej. Zestawy kreatywne to wszelkiego rodzaju artykuły plastyczne, kostiumy teatralne, układanki, kolorowanki, wyklejanki, w których nie chodzi o powielanie schematów, a o własną twórczą inwencję. Do nas dorosłych należy zadbanie o to, by dzieci miały możliwość rozwijania i pokazania swojej kreatywności dostarczając im odpowiednich materiałów.

  Zestawy kreatywne dla dzieci w ofercie naszego sklepu

  Zestawy kreatywne firmy Interdruk to dobry sposób na wspieranie twórczego rozwoju dzieci. To pomysł ciekawej zabawy na deszczowe dni i zdrowsza alternatywa dla bajki w telewizji, a także interesująca propozycja prezentu z okazji urodzin czy gwiazdki. Zestawy kreatywne dla dzieci to modele dla dziewczynek i chłopców do kupienia w naszym sklepie internetowym. Znajdzie się coś i dla wielbicieli dinozaurów i księżniczek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Filtry

  Kształt
  więcej >
  Materiał
  więcej >
  Rodzaj
  więcej >
  Kolekcja
  więcej >
  Wymiary (mm)
  więcej >
  Typ
  więcej >

  Cena