• 22 255 95 55

Zeszyty

Podstawowymi atrybutami każdego ucznia są oczywiście zeszyty. Te artykuły biurowe przydają się jednak nie tylko w szkole. Przedstawiamy szeroki wybór zeszytów z różnymi okładkami, które mogą przydać się także w biurze i posłużyć jako proste notesy.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Zeszyty A4 i A5 - które wybrać?

Najpopularniejszymi formatami są zeszyty A4 i zeszyty A5. Tradycyjny szkolny format to te pierwsze, duże A4 przydadzą się do ulubionych przedmiotów dziecka albo na studiach. Świetnie sprawdzają się też w roli notatników na różnego rodzaju robocze rozliczenia. Wybór zeszytu należy więc po prostu uzależnić od tego, czemu ma służyć: zwykłemu notowaniu czy może rozpisywaniu tego. A także innej podstawowej sprawie: czy taki zeszyt będziemy nosić ze sobą często. Jeśli tak, to lepsze będą formaty mniejsze, które po prostu łatwiej zapakować do jakiejkolwiek torby czy dowolnego plecaka. Dalej: zeszyty w linie przydadzą się na lekcjach polskiego, ale na co dzień już nie. Tym, którzy już dawno skończyli przerabiać „Pana Tadeusza”, polecamy zeszyty w kratkę albo gładkie, dobre także jako szkicowniki.

Jest jeszcze jeden czynnik, który może przesądzić o wyborze zeszytu. Jego oprawa. Zeszyty z kolorowymi okładkami nie tylko łatwiej rozróżnić, kiedy ma się ich wiele. Mogą także pomóc w wyrażaniu siebie albo stać się powodem do zabawnej rozmowy.

Zeszyty w sklepie online dlabiura24.pl

W sklepie internetowym dlabiura24.pl przygotowaliśmy dla Ciebie duży wybór różnorodnych zeszytów. Proponujemy przede wszystkim te z firmy Interdruk. Liczba kartek to od 16 do 96. Nie sprzedajemy zeszytów w twardej oprawie.

 

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >
Kolor
więcej >
Okładka twarda
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ilość kartek
więcej >
Typ
więcej >

Cena