• 22 255 95 55

Zszywacze

Niewielkie i niepozorne akcesoria, które w wielu sytuacjach okazują się niezastąpione w pracy biurowej. Wyobraź sobie konieczność estetycznego połączenia ze sobą kilku kartek, np. dotyczących jednego projektu czy też kilkustronicowej umowy lub faktury. Najlepiej zrobią to zszywacze do kartek

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Pokaż na stronie:

Zszywacz biurowy 

Zszywacz to niezastąpiony artykuł z branży papierniczo - biurowej, którego zastosowanie szczególnie doceniane jest w procesie archiwizacji. Czym właściwie jest zszywacz do papieru? Jest to artykuł biurowy, który służy do spinania ze sobą dużej lub małej ilości kartek. Zszywanie dokumentów odgrywa istotną kwestię w procesie archiwizacji. Dzięki produktowi, jakim jest zszywacz do papieru, jesteśmy w stanie segregować tematycznie dokumenty. Co więcej, zszywacz do kartek to duża oszczędność czasu, ponieważ nie musimy już nigdy więcej tracić czasu na poszukiwania niepoukładanych kartek. 

Nie ulega wątpliwościom, że zszywacz archiwizacyjny jest niezastąpionym produktem, na co więc warto zwrócić szczególną uwagę przed dokonaniem zakupu? Jakie poszczególne modele zszywaczy biurowych wyróżniamy? 

 

Zszywacz A4 - modele 

Dobry zszywacz biurowy możemy otrzymać w wielu różnorodnych modelach. Jedną z praktycznych funkcji, dzięki której profesjonalny zszywacz do papieru, jest tak popularnym produktem, niewątpliwie jest szeroki wybór rozmiarów. 
 

W podstawowym podziale zszywacz do dużej ilości kartek dzieli się na: 

 • Zszywacz biurowy duży
 • Zszywacz mały
 • Mini zszywacz (często wykorzystywany przez dzieci w szkołach)
   
zszywacz Leitz

Kolejną ważną kwestią, zaraz po doborze odpowiedniego rozmiaru zszywacza biurowego, jest zapoznanie się ze wszystkimi modelami tego artykułu.
 

Wśród rodzajów produktu zszywacz do papieru, wyróżniamy: 

 • Zszywacz długoramienny: zszywacz z długim ramieniem, zanany jest jako duży zszywacz biurowy. Wykorzystywany do spinania ze sobą sporych ilości kartek, niezwykle precyzyjny.
 • Zszywacz elektryczny: zszywacz duży lub mały zszywacz, ergonomiczny kształt i funkcjonalność produktu, zapewnia długą nieprzerwaną pracę, nie obciążając przy tym rąk.
 • Zszywacz obrotowy: mały zszywacz z obrotowym ramieniem zapewnia komfortową pracę przez długi czas, wielofunkcyjność zszywacza biurowego obrotowego to gwarancja najwyższej jakości pracy.
 • Zszywacz duży biurowy nożycowy duży zszywacz to niezwykle praktyczny i funkcjonalny przedmiot, produkt jest chętnie wybierany z uwagi na swoją korzystną cenę, która jest adekwatna do wysokiej jakości produktu. 
   

Niezależnie od tego, czy wybierzemy duży zszywacz, czy mini zszywacz to niezwykle istotnym parametrem, warunkującym jakość produktu, będzie ilość kartek, jaką jest w stanie spiąć on za jednym razem.
 

Zszywacz biurowy - ilość zszywanych kartek: 

 • Mały zszywacz, zszywacz do 30 kartek, 50 kartek, 100 kartek, 120 karte
 • Zszywacz do papieru duży: zszywacz 150 kartek, 200 kartek, 250 kartek
   

Warto również wiedzieć, że niektóre modele, produktu zszywacz biurowy długoramienny, są wstanie za jednym ruchem spiąć ze sobą nawet do 50 kartek. Jednak cechą szczególną, która wyróżnia ten model na tle innych, niewątpliwie jest doskonała precyzja spinania w dokładnie wybranym przez nas miejscu.
 

Zszywacz biurowy mini - specyfikacja produktu


Zanim zakupimy zszywacz na małe zszywki lub duże warto, abyśmy wiedzieli, które parametry są standardami produktu, a które możemy zaliczyć do funkcji dodatkowych. 
 

zszywacz Leitz

Zszywacz mini - funkcje: 

 • Mały zszywacz biurowy, powinien posiadać magazynek na zszywki, który zagwarantuje nam proste i szybkie ładowanie zszywek.
 • Przed dokonaniem zakupu warto zwrócić uwagę na okres gwarancji, którą oferuje producent.
 • Niektóre zszywacze biurowe posiadają specjalny certyfikat gwarancji bezpieczeństwa.
 • Możliwość dodatkowej funkcji, zszywacz z rozszywaczem.
 • Zszywacz biurowy mały zasilany może być na prąd, baterię lub siłę mechaniczną dłoni. 

 

Zszywacz biurowy cena 

Cena zszywacza biurowego uwarunkowana jest wieloma poszczególnymi parametrami, które ostatecznie wpływają na jakość oraz koszt produktu. 

Wśród najważniejszych z nich, niewątpliwie należy wyróżnić takie cechy szczególne jak: 

 • Tworzywo wykonania
 • Rodzaj zasilania
 • Markę
 • Kolekcję

 

Zszywacz biurowy - sprawdzeni producenci 

Przed dokonaniem zakupu zszywacza biurowego warto, abyśmy zapoznali się z poszczególnymi producentami produktu. Wybierając produkty od sprawdzonych marek mamy gwarancję wysokiej jakości, popartej okazyjną ceną. 
 

Wśród firm, które zasługują na szczególne wyróżnienie, niewątpliwie powinny znaleźć się: 

 • Leitz: motto marki, technologie podlegają ciągłym zmianom, ale zasady firmy pozostają niezmienne: praca wciąż warta jest tego, aby wykonywać ją prawidłowo”. 
   
 • Rapid: to marka założona w 1936 funkcjonująca w ramach grupy ACCO. Marka Rapid od lat łączy tradycję z innowacyjnym podejściem. Główną misją firmy Rapid jest dopasowywanie rozwiązań do oczekiwań ich użytkowników. Rapid, jako marka poświęca wiele czasu i uwagi na badania naukowe, które mają zapewnić użytkownikowi innowacyjne coraz to nowsze rozwiązania. 
   
 • Fellowes: producentem gilotyn, trymerów, akcesoriów ergonomicznych oraz artykułów biurowych ułatwiających pracę biurową jest Fellowes. Marka ta kojarzy się przede wszystkim z nowoczesnym wzornictwem oraz zastosowaniem innowacyjnych technologii, które wpływają na komfort codziennego użytkowania urządzeń biurowych. Wysoka jakość produktów oraz dbałość o potrzeby klientów sprawiają, że marka jest już doceniana na całym świecie. Marka Fellowes w swojej ofercie posiada między innymi takie produkty, jak: zszywacze biurowe Fellowes , filtry prywatyzujące, podnóżki biurowe i wiele, więcej! 

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ilość kartek
więcej >
Głębokość wsunięcia [mm]
więcej >
Rozmiar zszywki
więcej >
Wbudowany rozszywacz
więcej >
Materiał
więcej >
Typ
więcej >

Cena