• 22 255 95 55

Zszywacze

Niewielkie i niepozorne akcesoria, które w wielu sytuacjach okazują się niezastąpione w pracy biurowej. Wyobraź sobie konieczność estetycznego połączenia ze sobą kilku kartek, np. dotyczących jednego projektu czy też kilkustronicowej umowy lub faktury. Najlepiej zrobią to zszywacze do kartek

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Takie kartki zostają połączone trwale, połączenie jest wytrzymałe i solidne. Jednocześnie możliwe jest ich ponowne rozdzielenie. Zszywacze biurowe występują w kilku wzorach, kolorach, ale też wielkościach. Różnią się poszczególnymi parametrami i funkcjonalnościami. W niektórych przypadkach swoją rolę dobrze spełni mały zszywacz, innym razem konieczne będzie zastosowanie modelu większego, który pozwoli połączyć znacznie więcej kartek. 

Zszywacze do kartek dopasowane do indywidualnych potrzeb 

 
Zszywacze biurowe tworzą szeroki i bardzo zróżnicowany asortyment. Możesz zdecydować się m.in. a zszywacz nożycowy, który świetnie sprawdza się do zszywania dużych plików kartek. Im jednak zszywacz jest większy, tym też cięższy, co przekłada się na obniżenie komfortu jego użytkowania. Niektóre modele takich zszywaczy mogą dodatkowo posiadać funkcję zszywania tapicerki. Inne to zszywacze do kartek elektryczne. Najpopularniejsze są modele standardowe, chociaż znaleźć można też długoramienne, zszywające ok. 30 cm. Jeżeli chodzi o ich trwałość, to najlepsze są te wykonane z metalu, mają mocną oraz solidną konstrukcję. 
 

Małe i duże zszywacze - takie jakich potrzebujesz!

 
Potrzebujesz mobilnego zszywacza? Zatem najlepsze dla Ciebie będą małe zszywacze, łączące do 15 kartek. Zmieszczą się w Twojej teczce, plecaku, torbie, saszetce, a nawet w kieszeni. Obok zszywacza warto, aby pojawił się też rozszywacz. Jest on przeznaczony do usuwania zszywek z dokumentów. Jest bezpieczny w użyciu oraz zapobiega nieestetycznym śladom po zszywkach. W ten sposób usuniesz je najszybciej, najłatwiej i najbardziej estetycznie. Zobacz również zszywki w różnych rozmiarach. 

Filtry zwiń rozwiń

Wbudowany rozszywacz
więcej >
Kolekcja
więcej >

Cena