• 22 255 95 55

Zszywacze Eagle

Zszywacze Eagle niewątpliwie należą do grupy tych produktów i marek, które są wyjątkowo cenione zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Firma Eagle nie zawiodła nas również i tym razem, ponieważ w ich szerokiej ofercie możemy znaleźć takie produkty jak: zszywacz biurowy Eagle, zszywasz elektryczny Eagle, zszywacz Eagle duży i mały, zszywacz długoramienny Eagle i wiele, wiele więcej. 

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci: EAGLE

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Zszywacz Eagle 

Zszywacze Eagle niewątpliwie należą do grupy tych produktów i marek, które są wyjątkowo cenione zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Firma Eagle nie zawiodła nas również i tym razem, ponieważ w ich szerokiej ofercie możemy znaleźć takie produkty jak: zszywacz biurowy Eagle, zszywasz elektryczny Eagle, zszywacz Eagle duży i mały, zszywacz długoramienny Eagle i wiele, wiele więcej. Podział produktów jest szczególnie różnorodny zarówno, jeśli chodzi o funkcję, jak i kolorystykę. Zszywacze Eagle to produkty dostosowane do oczekiwań każdego klienta. Dowiedzmy się wszystkiego, co warto wiedzieć o produkcie. 
 

Zszywacze Eagle - opisy popularnych modeli 

Przed dokonaniem zakupu zszywacza Eagle warto, abyśmy poznali poszczególne modele produktów, ponieważ każdy z nich jest zupełnie inny. Konkretne parametry i dodatkowe funkcje mają również ogromny wpływ na ostateczną cenę i jakość produktu.
 

Zszywacz biurowy Eagle - popularne modele: 

Zszywacz Eagle
 • Zszywacz Eagle 205: niezwykle tani i praktyczny zszywacz Eagle, który wzbogacony został w specjalny mechanizm obrotowy zginający zszywki zarówno od zewnątrz i wewnątrz. 
   
 • Zszywacz Eagle 938: profesjonalny zszywacz Eagle, wykonany z metalu, charakteryzujący się dużą wytrzymałością. Produkt dodatkowo wzbogacony we wskaźnik ilości zszywek. Zszywacz długoramienny Eagle, jest w stanie za jednym razem spiąć nawet do 100 kartek. 
   
 • Zszywacz Eagle 8538: solidny, metalowy zszywacz Eagle, wyposażony w gumowy antypoślizgowy uchwyt. Produkt za jednym razem zszywa ze sobą nawet do 100 kartek. Gwarancja od Eagle wynosi 3 lata. 
   
 • Zszywacz Eagle 8539: niezwykle wytrzymały, wykonany z metalu zszywacz Eagle. Ergonomiczny kształt produktu, zapewnia długotrwałą pracę bez obciążania dłoni. 
   
 • Zszywacz Eagle 204: tani zszywacz Eagle, charakteryzujący się wysoką jakością, jednorazowo zszywa do 12 kartek, a gwarancja producenta wynosi do 3 lat. 
   
 • Zszywacz Eagle 939: zszywacz długoramienny Eagle, charakteryzujący się niezwykle dużą siłą nacisku. Za jednym ruchem jest wstanie spiąć ze sobą nawet do 200 kartek. Dodatkowo produkt wzbogacono o stabilną podstawę nierysującą blatu oraz specjalny licznik, wskazujący ilość zużytych zszywek. 
   

Zszywacze Eagle - opinie klientów 

Zszywacze Eagle są chętnie wybieranym produktem, głównie z uwagi na stosunkowo niską cenę, w porównaniu do innych, które oferowane są przez pozostałych producentów. Szczególne zaufanie wśród klientów zszywacze Eagle zdobyły dzięki wyjątkowo wysokiej jakości oraz funkcjonalności. Wśród różnorodnych produktów Eagle, jesteśmy w stanie wyróżnić takie zszywacze jak: zszywacz długoramienny Eagle, zszywacz biurowy Eagle, czy zszywacz elektryczny Eagle. 

Filtry

Producenci
więcej >
Wbudowany rozszywacz
więcej >

Cena