• 22 255 95 55

Zszywacze Fellowes

Zszywacz biurowy Fellowes jest produktem wykorzystywanym w wielu miejscach pracy. Przy jego pomocy możemy trwale zszywać lub spinać dokumenty firmowe. Ten mały element wyposażenia biura, jest często niedoceniany, jednak nie możemy zapominać jak bardzo funkcjonalnym i potrzebnym artykułem biurowym są zszywacze do papieru.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:FELLOWES

Pokaż na stronie:

Zszywacz biurowy Fellowes

Zszywacz biurowy Fellowes

Zszywacz biurowy Fellowes jest produktem wykorzystywanym w wielu miejscach pracy. Przy jego pomocy możemy trwale zszywać lub spinać dokumenty firmowe. Ten mały element wyposażenia biura, jest często niedoceniany, jednak nie możemy zapominać jak bardzo funkcjonalnym i potrzebnym artykułem biurowym są zszywacze do papieru. Skutecznie zszyte dokumenty to przede wszystkim komfort i porządek w miejscu pracy. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup konkretnego zszywacza Fellowes warto, abyśmy dokładnie zapoznali się z najważniejszymi parametrami urządzenia, co umożliwi nam dokonanie satysfakcjonującego zakupu. Zszywacze biurowe Fellowes - wszystko, co warto wiedzieć o produkcie. 

 

Zszywacz Fellowes - podstawowe informacje 

Nie każdy zszywacz biurowy jest dokładnie taki sam. Poszczególne modele zszywaczy biurowych różnią się między sobą. Oprócz tak ważnej informacji, jak dobór odpowiednich zszywek do papieru, koniecznie powinniśmy poznać szereg innych parametrów, które mogą być kluczowe, jeśli chodzi o funkcjonalność zszywacza. 

Zszywacz Fellowes - ważne parametry:

  • Ilość zszywanych kartek: im większą ilość kartek zszywamy, tym więcej uwagi powinniśmy przykuć właśnie do tego parametru, ponieważ w znacznym stopniu ułatwi nam on sprawne wykonywanie codziennych obowiązków biurowych
  • Ergonomiczne ramię: zastosowanie ergonomicznego ramienia w niektórych modelach zszywaczy Fellowes, w znacznym stopniu odciąży nasze dłonie podczas pracy
  • Typ zszywania: w zależności od zastosowania, poszczególne zszywacze Fellowes będą charakteryzowały się różnym typem zszywania. Warto wiedzieć, że niektóre z produktów  mają funkcję zszywania „na płasko”, która przyczynia się do redukcji zajmowanej przestrzeni w segregatorach nawet o 30%
  • Głębokość wsunięcia: kolejnym istotnym parametrem jest głębokość wsunięcia zszywacza względem kartki, ponieważ znając dokładną głębokość, jesteśmy w stanie określić, jaki format dokumentu, będzie dopasowany do poszczególnego modelu zszywacza Fellowes
  • Tworzywo wykonania: zszywacze Fellowes najczęściej wykonywane są z metalu lub z połączenia metalu i plastiku, ten aspekt może mieć znaczący wpływ, jeśli chodzi o jakość produktu oraz jego odporność na uszkodzenia mechaniczne.
  • Antybakteryjna powierzchnia: zszywacze do papieru Fellowes zostały wyposażone w antybakteryjną powierzchnię, która zapobiega rozwijaniu się bakterii, przy czym eliminuje powstawanie nieprzyjemnych zapachów.
     

Zszywacze biurowe Fellowes - ceny

Zszywacz Fellowes

Ceny zszywaczy biurowych Fellowes są zróżnicowane. Głównym czynnikiem, który ma decydujący wpływ na koszt produktu, jest rozmiar zszywacza oraz funkcjonalność zszywacza. Im więcej dodatkowych funkcji, tym wyższej ceny produktu możemy się spodziewać. Uśredniona cena za zszywacz do papieru Fellowes waha się w przedziale cenowym od 50 do 70 złotych. 
 

Zszywacz biurowy Fellowes - o producencie

Producentem gilotyn, trymerów, akcesoriów ergonomicznych oraz artykułów biurowych ułatwiających pracę biurową, takich jak zszywacze biurowe, jest doskonale wszystkim znana marka Fellowes. Firma ta przede wszystkim jest kojarzona z nowoczesnym wzornictwem oraz zastosowaniem innowacyjnych technologii, które wpływają na komfort codziennego użytkowania. Wysoka jakość produktów oraz dbałość o potrzeby klientów sprawiają, że marka jest już doceniana na całym świecie.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ilość kartek
więcej >
Głębokość wsunięcia [mm]
więcej >
Rozmiar zszywki
więcej >
Wbudowany rozszywacz
więcej >
Materiał
więcej >
Typ
więcej >

Cena