• 22 255 95 55

Zszywacze Kangaro

Zszywacze Kangaro są jednymi z najchętniej wybieranych artykułów w branży biurowej, które są powszechnie stosowane w wielu instytucjach, firmach i placówkach. Często w natłoku codziennych obowiązków, nie dostrzegamy jak istotne są te najmniejsze produkty, które ułatwiają nam wykonywanie najprostszych czynności.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci: KANGARO

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Zszywacz Kangaro

zszywacz KANGARO

Zszywacze Kangaro są jednymi z najchętniej wybieranych artykułów w branży biurowej, które są powszechnie stosowane w wielu instytucjach, firmach i placówkach. Często w natłoku codziennych obowiązków, nie dostrzegamy jak istotne są te najmniejsze produkty, które ułatwiają nam wykonywanie najprostszych czynności. Proces spinania dokumentów firmowych, czy prywatnych jest nieodłącznym elementem funkcjonowania w każdym miejscu pracy. Prawidłowo zszyte dokumenty to przede wszystkim komfort i porządek, który jesteśmy w stanie osiągnąć w łatwy i szybki sposób. Jak w przypadku każdego artykułu biurowego, tak i w momencie dokonywania zakupu zszywacza Kangaro, koniecznie powinniśmy przyjrzeć się najważniejszym parametrom technicznym produktu, które ostatecznie wpłyną na jego jakość i zastosowanie. Kangaro zszywacz - poznaj artykuł biurowy zaprojektowany z myślą o Twoim biurze!


Zszywacz biurowy do papieru Kangaro

Zszywacze do papieru Kangaro charakteryzują się wysokiej jakości wykonaniem i ciekawą, różnorodną kolorystyką. Każdy zszywacz Kangaro jest zaprojektowany tak, aby spełniał jak najwyższe standardy jakości, które zadowolą każdego klienta indywidualnie. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup zszywacza biurowego Kangaro, koniecznie musimy poznać poszczególne parametry, które wpłyną na jego zastosowanie. 

 

Zszywacz do papieru Kangaro - na co warto zwrócić uwagę? 

Głównym zamysłem stworzenia zszywacza biurowego, była chęć uporządkowania uciążliwej, dużej ilości dokumentów. Czy produkt zdał swój egzamin? Jednogłośnie odpowiadamy - tak! Zdecydowanie trwalej możemy spiąć z sobą dokumenty biurowe za pomocą zszywacza Kangaro, aniżeli przy użyciu spinacza. 
 

zszywacz biurowy KANGARO

 

Zszywacz Kangaro - ważne parametry:

  • Ilość zszywanych kartek: im większą ilość kartek zszywamy, tym więcej uwagi powinniśmy przykuć właśnie do tego parametru, ponieważ w znacznym stopniu ułatwi nam on sprawne wykonywanie codziennych obowiązków biurowych
  • Ergonomiczne ramię: zastosowanie ergonomicznego ramienia w niektórych modelach zszywaczy Kangaro, w znacznym stopniu odciąży nasze dłonie podczas pracy
  • Typ zszywania: w zależności od zastosowania, poszczególne zszywacze Kangaro będą charakteryzowały się różnym typem zszywania. Warto wiedzieć, że niektóre z produktów posiadają funkcję zszywania „na płasko”, która przyczynia się do redukcji zajmowanej przestrzeni w segregatorach nawet o 30%
  • Głębokość wsunięcia: kolejnym istotnym parametrem jest głębokość wsunięcia zszywacza względem kartki, ponieważ znając dokładną głębokość, jesteśmy w stanie określić, jaki format dokumentu, będzie dopasowany do poszczególnego modelu zszywacza Kangaro
  • Tworzywo wykonania: zszywacze Kangaro są najczęściej wykonywane z metalu lub z połączenia metalu i plastiku, ten aspekt może mieć znaczący wpływ, jeśli chodzi o jakość produktu oraz jego odporność na uszkodzenia mechaniczne.


 

 

Kangaro zszywacze - chętnie wybierane modele

Jeśli poznaliśmy już najważniejsze parametry poszczególnych modeli zszywaczy Kangaro, śmiało możemy przyjrzeć się estetyce zszywaczy oraz poszczególnym modelom, które są najchętniej wybierane wśród klientów. 

Zszywacze Kangaro - popularne modele: 

  • Zszywacz Kangaro ds-23s13ql
  • Zszywacz Kangaro vertika 45
  • Zszywacz Kangaro le-45f
  • Zszywacz Kangaro trendy 10

 

Warto zauważyć, że zszywacze Kangaro oprócz doskonałych parametrów technicznych charakteryzują się również uniwersalnym designem oraz wyjątkową kolorystyką. Kangaro, jako jeden z nielicznych producentów w swojej ofercie posiada takie kolory jak, turkusowy, jasno-zielony, czy różowy. 
 

zszywacz KANGARO

Kangaro - o producencie

Podstawową filozofią biznesową indyjskiej marki Kangaro jest ułatwianie wykonywania codziennych obowiązków dla pracowników biurowych na całym świecie. Dbałość o najmniejszy szczegół produktów to zdecydowanie jedna z mocniejszych stron firmy. Dodatkowo Kangaro dysponuje własnym centrum badawczo-rozwojowym, gdzie każdego dnia szereg specjalistów dokłada starań, aby artykuły biurowe, które do Was trafiają, spełniały jak najwyższe standardy jakości. Ponad 60 lat doświadczenia firmy Kangaro stale owocuje i przynosi sukcesy na arenie międzynarodowej. Produkty tej marki to wyjątkowe kolory i design, które są poparte jakością i atrakcyjną ceną! 


Kangaro zszywacz cena 

Ceny zszywacz biurowego Kangaro są stosunkowo niskie, do jakości, którą oferuje nam producent. Najtańszy zszywacz do papieru Kangaro, zakupimy w granicach 15 złotych. Z kolei modele spinające większe ilości kartek kosztują średnio od 30 złotych do 120 złotych. 

Filtry

Producenci
więcej >
Wbudowany rozszywacz
więcej >

Cena