• 22 255 95 55

Zszywacze Leitz

Zszywacz Leitz niewątpliwie należy do grupy tych produktów i marek, które są wyjątkowo cenione zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Firma Leitz nie zawiodła nas również i tym razem, ponieważ w ich szerokiej ofercie możemy znaleźć takie produkty jak: zszywacz biurowy Leitz, zszywasz elektryczny Leitz, zszywacz Leitz duży i mały, zszywacz długoramienny Leitz i wiele, wiele więcej.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci: LEITZ

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Leitz zszywacz

 

Zszywacz Leitz niewątpliwie należy do grupy tych produktów i marek, które są wyjątkowo cenione zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Firma Leitz nie zawiodła nas również i tym razem, ponieważ w ich szerokiej ofercie możemy znaleźć takie produkty jak: zszywacz biurowy Leitz, zszywasz elektryczny Leitz, zszywacz Leitz duży i mały, zszywacz długoramienny Leitz i wiele, wiele więcej. Podział produktów nie jest różnorodny jedynie, jeśli chodzi o funkcję, którymi się charakteryzują poszczególne zszywacze Leitz, ale i również kolorystykę. Zszywacze Leitz to produkty dostosowane na miarę oczekiwań każdego klienta. Dowiedzmy się, co warto wiedzieć o zszywaczach Leitz. 
  

Zszywacze Leitz - opisy popularnych modeli 

Przed dokonaniem zakupu zszywacza Leitz warto, abyśmy poznali poszczególne modele produktów, ponieważ każdy z nich jest inny. Konkretne parametry i dodatkowe funkcje mają również ogromny wpływ na ostateczną cenę produktu. Warto więc być świadomym klientem i zapoznać się z najpopularniejszymi modelami zszywacza Leitz. 

 

Zszywacz Leitz - chętnie wybierane modele: 
 

 • Zszywacz Leitz 5502: seria zszywaczy dostępna jest w modnych metalicznych kolorach. Produkt charakteryzuje się solidnym metalowym wykonaniem, a nowoczesna technologia precyzyjnego prowadzenia zszywki, zapobiega zacinaniu się zszywacza Leitz. 
   
 • Zszywacz Leitz 5501: solidny zszywacz Leitz, wykonany z plastiku z metalowymi częściami mechanicznymi to gwarancja precyzyjnej i wieloletniej pracy artykułu biurowego. Idealnie przystosowany do zszywania otwartego, zamkniętego, ale i również tapicerskiego. 
   
 • Zszywacz Leitz 5500: niezwykle trwały model wykonany z plastiku z metalowymi częściami mechanicznymi. Dużą zaletą produktu jest dodatkowa funkcja rozszywania. Producent gwarantuje aż do 5 lat sprawnego funkcjonowania zszywacza Leitz.  
   
 • Zszywacz elektryczny Leitz 5533: zszywacz elektryczny jest niezwykle praktycznym urządzeniem, które doskonale sprawdzi się w codziennym użytku. Zszywacz elektryczny Leitz zasilany jest prądem. Specjalnie zaprojektowane zszywki nie zacinają się, co gwarantuje nieprzerwaną pracę zszywacza Leitz przez długi czas. 
   
 • Zszywacz Leitz 5552: wyjątkowo solidny model z systemem płaskiego zaginania zszywek, który umożliwia przechowywanie większej ilości dokumentów w segregatorach, ponieważ ich objętość zostaje pomniejszona średnio o 30%.
   
 • Zszywacz Leitz 5551: wyjątkowo funkcjonalny zszywacz Leitz z wymiennymi kasetkami, oznaczonymi poprzez specjalne kolory. Ten model zszywacza Leitz jest w stanie za jednym razem spiąć ze sobą nawet do 80 kartek. 
   
 • Zszywacz Leitz 5549: solidny zszywacz nożycowy Leitz z metalową obudową,  ładowany od tyłu. Ergonomiczny kształt zszywacza Leitz umożliwia komfortową pracę przez długi okres. 
   
 • Zszywacz Leitz 5517: mały zszywacz Leitz, określany mianem szkolnego, wymiarami idealnie wpasowuje się w standardy rozmiarów uniwersalnego piórnika. Wykonany z plastiku, ładowany od góry. Jeden z najbardziej klasycznych modeli. 
   
 • Zszywacz długoramienny Leitz 5560: zszywacz Leitz z możliwością regulacji zasięgu pracy artykułu biurowego. Jednorazowo zszywa do 40 kartek, niezwykle solidnie wykonany, 10 lat gwarancji producenta. 
   

Zszywacze Leitz - o producencie 

zszywacz Leitz

 

Wybierając produkty od sprawdzonych producentów mamy gwarancję stuprocentowej jakości, popartej wieloletnią historią i pasją do branży papierniczo - biurowej. Jeną z takich firm niewątpliwie jest Leitz. 

Leitz - motto marki: „technologie podlegają ciągłym zmianom, ale zasady firmy pozostają niezmienne: praca wciąż warta jest tego, aby wykonywać ją prawidłowo”. 
 

Filtry

Producenci
więcej >
Wbudowany rozszywacz
więcej >

Cena