• 22 255 95 55

Zszywacze Rapid

Zszywacze marki Rapid należą do jednych z najpopularniejszych produktów z tej kategorii  artykułów biurowych. Zszywacze Rapid swoje zastosowanie znajdują zarówno w szkołach, jak i dużych firmach.

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:RAPID

Pokaż na stronie:

Zszywacz Rapid 

Zszywacze marki Rapid należą do jednych z najpopularniejszych produktów z tej kategorii  artykułów biurowych. Zszywacze Rapid swoje zastosowanie znajdują zarówno w szkołach, jak i dużych firmach. Na rynku dostępne są nie tylko uniwersalne zszywacze Rapid, o małych rozmiarach, ale i również takie produkty jak: zszywacz elektryczny Rapid, czy zszywacz tapicerski Rapid. Zastosowań oraz modeli produktu, jest naprawdę niezliczenie duża ilość, dlatego wyjątkowo warto przed dokonaniem zakupu dokładnie zapoznać się z parametrami poszczególnych najpopularniejszych modeli. 


Rapid zszywacz - zastosowanie i popularne modele 

Zszywacze Rapid stosowane są do spinania ze sobą dokumentów lub innych ważnych rzeczy takich jak broszury reklamowe i wiele, wiele więcej. Zastosowanie zszywaczy Rapid jest niezwykle doceniane w branży biurowej. Warto również wspomnieć, że nowoczesne technologie zszywaczy Rapid, umożliwiają nam redukcje wykorzystywanej przestrzeni w segregatorach nawet do 40%. 
 

zszywacz elektryczny RAPID

Zszywacze Rapid - najchętniej wybierane modele: 

 • Zszywacz Rapid F16: zszywacz z krótkim magazynkiem, niezwykle poręczny, wykonany z wysokiej jakości tworzywa ABS. Zszywacz Rapid doskonale sprawdzi się zarówno w domu, jak i biurze. 
   
 • Zszywacz Rapid K1: solidny zszywacz, wykonany ze stali, który za jednym razem jest w stanie zszyć nawet do 50 kartek. Producent zapewnia do 5 lat gwarancji. 
   
 • Zszywacz Rapid 20EX: rapid zszywacz elektryczny, mały i niezwykle poręczny. Umożliwia długotrwałą, ergonomiczną pracę. 
   
 • Zszywacz Rapid F30: ergonomiczny zszywacz biurowy Rapid, wykonany z mocnej stalowej konstrukcji. Innowacyjna technologia Flat Clinch umożliwia przechowywanie większej ilości dokumentów w jednym segregatorze, poprzez zmniejszenie grubości zszywanych kartek o 30%. 
   
 • Zszywacz Rapid Classic 1: zszywacz nożycowy Rapid, niezwykle trwały, wykonany z metalu. Wyjątkowo solidna konstrukcja umożliwia za jednym razem spięcie nawet do 50 kartek. 
   
 • Zszywacz Rapid ECO: produkt polecany dla osób ceniących aspekt ekologiczny. Zszywasz Eco Rapid, został wykonany w 80% z odzysku, a innowacyjna technologia Super Flat Clinch zwiększa wolną przestrzeń w segregatorach nawet do 40%.

 

Zszywacz Rapid opinie klientów 

Według opinii internautów zszywacz Rapid jest jednym z najchętniej wybieranych produktów z tej kategorii. Internauci wysoko oceniają jakość produktu, która jest adekwatna do niezawyżonej ceny producenta. Pozytywne opinie, cena i trwałość produktu niewątpliwie przyczyniły się do spopularyzowania marki na arenie międzynarodowej. 

 

Rapid zszywacz - o marce 

Rapid logo

 

Rapid to marka założona w 1936 funkcjonująca w ramach grupy ACCO. Marka Rapid od lat łączy tradycję z innowacyjnym podejściem. Główną misją firmy Rapid jest dopasowywanie rozwiązań do oczekiwań ich użytkowników. Rapid, jako marka poświęca wiele czasu i uwagi na badania naukowe, które mają zapewnić użytkownikowi innowacyjne coraz to nowsze rozwiązania. 

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ilość kartek
więcej >
Głębokość wsunięcia [mm]
więcej >
Rozmiar zszywki
więcej >
Wbudowany rozszywacz
więcej >
Materiał
więcej >
Typ
więcej >

Cena