• 22 255 95 55

Zszywacze SAX

Nie ulega wątpliwościom, że zszywacze biurowe są niezastąpionym artykułem, który powinien znaleźć się w każdym miejscu pracy, czy domu. Zszywacze SAX wykorzystywane są do zszywania z sobą zarówno małych, jak i dużych plików dokumentów.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:SAX

Pokaż na stronie:
zszywacz SAX

 

Zszywacz SAX

Nie ulega wątpliwościom, że zszywacze biurowe są niezastąpionym artykułem, który powinien znaleźć się w każdym miejscu pracy, czy domu. Zszywacze SAX wykorzystywane są do zszywania z sobą zarówno małych, jak i dużych plików dokumentów. Co ciekawe, nie każdy zszywacz biurowy SAX jest dokładnie taki sam. Wyróżniamy wiele modeli produktów i nie mowa jedynie o różnorodnej kolorystyce. Każdy zszywacz SAX charakteryzuje inna specyfikacja techniczna oraz wygląd zewnętrzny, a obie te cechy niewątpliwie wpływają na ostateczne zastosowanie artykułu biurowego. Dlatego szczególnie warto wiedzieć, na co powinniśmy zwrócić uwagę, zanim zdecydujemy się na zakup konkretnego modelu zszywacza SAX. Jak wybrać, aby nie przepłacić, a zakupiony przez nas produkt spełnił wszystkie nasze oczekiwania? Zszywacze SAX - wszystko, co warto wiedzieć o produkcie przed dokonaniem zakupu.
 

 

 

 

Zszywacze SAX - podział rodzaje

Zszywacze marki SAX, podobnie jak produkty innych marek z tej kategorii, dzielą się na  mniejsze podkategorie, które mają decydujący wpływ na ich zastosowanie. Głównym czynnikiem warunkującym zastosowanie zszywaczy SAX, jest ich wygląd zewnętrzny oraz specyfikacja techniczna. 
 

SAX zszywacz - podział na rodzaje i zastosowanie:

RODZAJ ZSZYWACZA SAX

ZASTOSOWANIE

Zszywacz długoramienny SAX

Wykorzystywany do precyzyjnego zszywania dokumentów. Długie ramię zszywacza umożliwia nam spinanie pliku kartek w wybranym przez nas miejscu z dokładnością, co do milimetra.

Zszywacz nożycowy SAX

Zszywacze nożycowe SAX cechuje wyjątkowo solidne, stalowe wykonanie. Dodatkowo produkt tego typu jest poręczny i skutecznie zszywa duże pliki kartek.

Uniwersalny, biurowy zszywacz SAX 39 

Zszywacz SAX biurowy charakteryzuje się szeroką dostępnością kolorów i atrakcyjną ceną. Dodatkowo niewielkie rozmiary zszywacza umożliwiają nam spinanie aż do 25 kartek jednocześnie.

Zszywacze biurowe SAX z długim ramieniem

Zszywacze SAX tego typu spinają z sobą duże ilości dokumentów. Z reguły wyposażone są w duże, ergonomiczne ramiona, które umożliwiają nam długą i satysfakcjonującą pracę.

 

Zszywacz biurowy SAX cena i opinie 

Zszywacz SAX cena:

SAX logo

Cena zszywaczy SAX do papieru uwarunkowana jest wieloma czynnikami. Jednak wśród najważniejszych z nich, zdecydowanie powinniśmy wyróżnić ilość jednorazowo zszywanych kartek, tworzywo wykonania, model oraz producenta. Przykładowo zszywacz długoramienny SAX najtaniej kupimy już za jedyne 100 złotych, z kolei za produkt klasy premium (zszywający powyżej 100 kartek papieru jednocześnie) tej samej marki, będziemy musieli zapłacić średnio 400 złotych.
 

Zszywacz SAX opinie:

Zszywacze SAX są chętnie wybierane, głównie z uwagi na stosunkowo niską cenę, w porównaniu do innych produktów z tej samej kategorii, które oferowane są przez pozostałych producentów. Szczególne zaufanie wśród klientów marka SAX zdobyła dzięki wyjątkowo wysokiej jakości, funkcjonalności oraz dużym wyborze kolorystycznym

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ilość kartek
więcej >
Głębokość wsunięcia [mm]
więcej >
Rozmiar zszywki
więcej >
Wbudowany rozszywacz
więcej >
Materiał
więcej >
Typ
więcej >

Cena