• 22 255 95 55

Zszywacze bezzszywkowe

Zszywacz bez zszywek to innowacyjne rozwiązanie w branży papierniczo - biurowej. Produkt tego typu jest niezwykle praktyczny i bezpieczny dla dzieci.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Rodzaj: Bezzszywkowy

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Zszywacz bezzszywkowy 

zszywacz bezszywgowy

Zszywacz bez zszywek to innowacyjne rozwiązanie w branży papierniczo - biurowej. Produkt tego typu jest niezwykle praktyczny i bezpieczny dla dzieci. Zszywacze bez zszywek to nie tylko ciekawa alternatywa dla uniwersalnego zszywacza, ale i również produkt, którego zastosowanie jest szczególnie doceniane, jeśli chodzi o aspekt ekologiczny. Dlaczego warto zainwestować w zszywacz do papieru bez zszywek? Co odróżnia bezzszywkowy zszywacz biurowy od pozostałych modeli zszywaczy? 
 

Bezzszywkowy zszywacz biurowy - cechy szczególne 

Zszywacz bezzszywkowy jak sugeruje nam sama nazwa, do spinania ze sobą kartek nie wykorzystuje zszywek. Bezzszywkowy zszywacz rozwiązuje wiele problemów, między innymi związanych z doborem rozmiaru zszywek, odpowiednio dostosowanych do modelu naszego artykułu biurowego. Inwestując w produkt, jakim jest zszywacz bezzszywkowy, nie będziemy musieli już nigdy więcej pamiętać o dokupowaniu wkładów do zszywacza. Co więcej, w procesie niszczenia dokumentów, przy użyciu niszczarek oszczędzimy czas, który poświecilibyśmy na usuwanie zszywek z kartek. 
 

Zszywacz do papieru bez zszywek - charakterystyka produktu: 

  • zszywacz bez użycia zszywek
  • zszywa do 7 kartek
  • łączy kartki samym papierem
  • przyjazny dla środowiska
  • bezpieczny dla dzieci
  • nie ma ryzyka skaleczenia
  • ergonomiczny kształt, który idealnie mieści się w dłoni
     

 

zszywacz bezszywgowy

 

 

 

Zszywacz bez zszywek - jak działa? 

To innowacyjne rozwiązanie umożliwia nam jednoczesne spinanie ze sobą nawet do 6 kartek jednocześnie. Łączenie odbywa się poprzez odpowiednie sprasowanie ze sobą niewielkich wycinków dokumentów, które chcemy ze sobą połączyć. Bezzszywkowy zszywacz biurowy wykonuje bardzo niewielkie, estetyczne otwory. 
 

Zszywacz do papieru bez zszywek - aspekt ekologiczny 

Aspekt ekologiczny zszywacza bezzszywek niewątpliwie jest jedną z największych zalet produktu. Dla porównania papier rozkłada się średnio do 6 miesięcy a metal, z którego są wykonane zszywki w granicach od 50 do 200 latach. Rezygnując z uniwersalnego zszywacza mamy gwarancję, że przyczyniamy się do redukcji biodegradacji środowiska. 

Filtry

Wbudowany rozszywacz
więcej >

Cena