• 22 255 95 55

Zszywacze długoramienne

Zszywacz z długim ramieniem jest produtem zdecydowanie mniej popularnym niż doskonale nam wszystkim znany uniwersalny zszywacz biurowy.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Rodzaj:Długoramienny

Pokaż na stronie:

Zszywacz długoramienny

zszywacz długoramienny Eagle

Zszywacz z długim ramieniem jest produtem zdecydowanie mniej popularnym niż doskonale nam wszystkim znany uniwersalny zszywacz biurowy. Zszywacz biurowy długoramienny, swoją popularność zyskał w głównej mierze, dzięki niezwykłej precyzji i dokładności zszywania, która charakteryzuje produkt tego typu. Zszywacz do papieru długi, w zależności od modelu charakteryzuje się precyzyjną skalą mierzoną najczęściej w centymetrach / milimetrach, która umożliwia nam spięcie dokumentów w dokładnie wybranym przez nas miejscu. 
 

Zszywacz długoramienny - zastosowanie

Zszywacz do papieru długoramienny swoje zastosowanie znajduje w każdym miejscu pracy, gdzie zszywane są ze sobą dokumenty o niestandardowych wymiarach, takich jak: A2, A3, czy A5. Żaden z innych modeli zszywaczy nie zagwarantuje nam takiej dokładności zszywania dokumentów, co zszywacz do papieru długi. Zszywacz długoramienny 100 kartek jest często wyszukiwanym produktem wśród internautów, mimo wszystko największą popularnością i dostępnością cenową, cieszą się produkty pośrednie takie, jak zszywacz długoramienny Leitz do 40 kartek lub zszywacz do papieru długi 50 kartek. Artykuły biurowe, tego typu nie wymagają od nas dużej siły nacisku podczas zszywania, dzięki czemu nasze dłonie nie są narażone na liczne kontuzje ergonomiczne, podczas wykonywania długotrwałego zszywania. 
 

Zanim zdecydujemy się na zakup konkretnego modelu zszywacza długoramiennego, warto zapoznać się z najważniejszymi cechami szczególnymi, które powinny być charakterystyczne dla zdecydowanej większości produktów o tym usposobieniu. 


Zszywacz długi - cechy szczególne:

  • Każdy zszywacz długoramienny powinien być wyposażony w skalę długości oraz ogranicznik głębokości zszywania. Oba te parametry odpowiadają za precyzję zszywania dokumentów.
  • Większość zszywaczy długich wyposażono w wygodny mechanizm ładowania zszywek od góry, za pomocą którego w łatwy i szybki sposób możemy uzupełnić magazynek.
  • Niektóre zszywacze do papieru długie zostały wzbogacone o regulowane kowadełko, które umożliwia nam dostosowanie sposobu zszywania na standardowe lub tymczasowe.
  • Warto również zwrócić uwagę czy długoramienny zszywacz, który wybraliśmy, został wykonany z plastiku, czy z połączenia metalowej konstrukcji z plastikową obudową. Cecha ta będzie miała znaczący wpływ na wytrzymałość mechaniczną artykułu biurowego.

 

Znając już najważniejsze cechy szczególne produktu, śmiało możemy przejść do zapoznania się z najpopularniejszymi zszywaczami długoramiennymi z tej kategorii. Wśród nich znajdziemy zszywacze, między innymi takich producentów, jak Leitz, Eagle, czy Rapid. Każdego z wymienionych producentów charakteryzują produkty o wysokiej jakości, które są poparte wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu artykułów papierniczo-biurowych, które spełniają oczekiwania zarówno na terenie Polski, jak i krajów zagranicznych.
 

Zszywacz długoramienny Leitz

 

 

 

Zszywacz do papieru długi - popularne modele:

  • Zszywacz długoramienny Leitz 5560
  • Zszywacz długoramienny ekonomiczny Rapid E15
  • Zszywacz długoramienny Office Products 50 kartek
  • Zszywacz długoramienny Eagle 950L 10 kartek

 

 

 

Zszywacz długoramienny cena

Cena zszywacza długiego do papieru uwarunkowana jest wieloma czynnikami. Jednak wśród najważniejszych z nich, zdecydowanie powinniśmy wyróżnić ilość jednorazowo zszywanych kartek, tworzywo wykonania oraz producenta. Przykładowo zszywacz długoramienny najtaniej kupimy już za jedyne 28 złotych, z kolei za produkty klasy premium, takie jak zszywacze marki Leitz, będziemy musieli zapłacić w granicach 300 złotych. 

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ilość kartek
więcej >
Głębokość wsunięcia [mm]
więcej >
Rozmiar zszywki
więcej >
Wbudowany rozszywacz
więcej >
Materiał
więcej >
Typ
więcej >

Cena