• 22 255 95 55

Zszywacze elektryczne

Zszywacz elektryczny biurowy to powszechnie stosowany produkt w branży papierniczo - biurowej. Zszywacz automatyczny jest szczególnie doceniany, jeśli chodzi o długą nieprzerwaną pracę. Wykorzystanie produktu zszywacz na baterię, w tym wypadku będzie wyjątkowo doceniane, pod względem ergonomicznym.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Rodzaj: Elektryczny

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Zszywacz elektryczny 

Zszywacz elektryczny biurowy to powszechnie stosowany produkt w branży papierniczo - biurowej. Zszywacz automatyczny jest szczególnie doceniany, jeśli chodzi o długą nieprzerwaną pracę. Wykorzystanie produktu zszywacz na baterię, w tym wypadku będzie wyjątkowo doceniane, pod względem ergonomicznym. Dlaczego ergonomicznym? Elektryczny zszywacz do papieru, dzięki temu, że swoją pracę wykonuje samoistnie, całkowicie odciąża nasze dłonie. Praca biurowa wiąże się z wielogodzinnym, nieprzerwanym klikaniem na myszce komputerowej bądź klawiaturze, automatyczny zszywacz biurowy to doskonała alternatywa dla uniwersalnego zszywacza, w trakcie pracy, z którym nie musimy używać siły nacisku z rąk do przedziurawienia dużych ilości kartek. Przed dokonaniem zakupu produktu, zszywacz na baterię warto, abyśmy poznali poszczególne cechy produktu, które ułatwią nam podjęcie decyzji w doborze produktu najlepiej dostosowanego do naszych potrzeb. 
 

Zszywacz biurowy elektryczny - jak działa?

zszywacz elektryczny IDEAL

Na czym polega dokładne funkcjonowanie zszywacza elektrycznego do papieru? Jak sugeruje nam sama nazwa artykułu papierniczo - biurowego, do pracy urządzenia wykorzystywana jest siła elektryczna zamiast mechanicznej. Zszywacz automatyczny do papieru wybija zszywki z ze specjalistycznego magazynka, przy użyciu płaskownika. Z kolei płaskownik, który przymocowany jest do ruchomego elektromagnesu, wykorzystuje prąd, a następnie wybija zszywki z dużą siłą. 
 

Zszywasz elektryczny biurowy do papieru - parametry

Nie ulega wątpliwościom, że większości osób kojarzy elektryczny zszywacz, jako zszywacz tapicerski, ponieważ jest on wyjątkowo powszechnie stosowany. Jeśli chodzi o zszywacz elektryczny biurowy do papieru, wyróżniamy dwa rodzaje zasilania, które odróżniają od siebie poszczególne modele. Zszywacz elektryczny do papieru dzieli się na zszywacz biurowy na baterie oraz automatyczny zszywacz do papieru podłączany do prądu. Przed dokonaniem zakupu warto również zwrócić uwagę na poszczególne parametry produktu, które ostatecznie wpłyną na jakość zszywacza elektrycznego. 
 

Zszywacz elektryczny - cechy szczególne produktu:  

 • Ergonomiczny zszywacz biurowy, odciąża dłonie w trakcie pracy
 • Dostępne są zarówno duże zszywacze biurowe elektryczne, jak i małe
 • W ofertach możemy znaleźć takie produkty jak: zszywacz elektryczny biurowy do 50 kartek lub zszywacz elektryczny biurowy, który jest w stanie za jednym razem przedziurawić nawet do 200 kartek
 • Przed dokonaniem zakupu warto zwrócić uwagę na rodzaj tworzywa, z którego został wykonany artykuł biurowy. Wśród najpopularniejszych materiałów wykonania, jesteśmy w stanie wyróżnić: metal, stal lub plastik. 
   

Zszywacz elektryczny biurowy opinie 

Zszywacze elektryczne do papieru cieszą się szczególną popularnością wśród pracowników biurowych. Opinie klientów na temat produktu tym razem nie są w ogóle podzielone. Każdy z klientów niezwykle ceni sobie wysoką jakość produktów, jak i ich praktyczne zastosowanie. Zszywacz elektryczny na baterię, określany jest mianem artykułu biurowego ergonomicznego, ponieważ do spinania kartek zamiast siły nacisku dłoni, wykorzystuje energię elektryczną. 
 

Zszywacz elektryczny cena 

Cena zszywacza elektrycznego uwarunkowana jest wieloma poszczególnymi parametrami, które ostatecznie wpływają na jakość oraz koszt produktu. 
 

Wśród najważniejszych z nich, niewątpliwie należy wyróżnić takie cechy szczególne jak: 

 • Tworzywo wykonania
 • Rodzaj zasilania
 • Markę
 • Kolekcję

 

Zszywacz biurowy elektryczny - popularne marki

Producenci zszywaczy biurowych dokładają wszelkich starań, aby oferowane przez nich zszywacze elektryczne spełniały jak najwyższy standard. Wiele marek od lat funkcjonuje zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym, a w trakcie swojej długoletniej pracy zyskali rzeszę zadowolonych klientów. Wśród najlepszych z nich należy wyróżnić takich producentów, jak: Leitz, RAPID, czy IDEAL.

Filtry

Wbudowany rozszywacz
więcej >

Cena