• 22 255 95 55

Zszywacze nożycowe

Zszywacz nożycowy, określany jest inaczej jako zszywacz ręczny. Tego rodzaju produkt to jeden z najpopularniejszych modeli wykorzystywanych zarówno w użytku przez osoby prywatne, jak i największe firmy, czy instytucje

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Rodzaj: Nożycowy

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Zszywacz nożycowy

Zszywacz nożycowy, określany jest inaczej jako zszywacz ręczny. Tego rodzaju produkt to jeden z najpopularniejszych modeli wykorzystywanych zarówno w użytku przez osoby prywatne, jak i największe firmy, czy instytucje. Zszywacze ręczne cieszą się szczególną popularności z uwagi na to, że są niezwykle poręczne i trwałe, a ich cena jest stosunkowo tania w porównaniu do innych bardziej zautomatyzowanych zszywaczy. Na które parametry warto zwrócić szczególną uwagę przed dokonaniem zakupu? Zszywacze ręczne - wszystko, co warto wiedzieć o artykule biurowym. 
 

Solidny zszywacz nożycowy - cechy szczególne 

zszywacz nożycowy

Zszywacze nożycowe ręczne charakteryzują się wieloma praktycznymi cechami. Wśród najważniejszych z nich między innymi, warto wspomnieć o ergonomicznym kształcie oraz specjalnym mechanizmie umożliwiającym długotrwałą pracę bez nadmiernego zmęczenia dłoni. Niektóre zszywacze ręczne charakteryzują się znacznie bardziej rozbudowaną specyfikacją, co również przekłada się na cenę produktu. 
 

Zszywacze ręczne - możliwe dodatkowe funkcje: 

  • Wmontowany w obudowę wskaźnik poziomu zużycia zszywek
  • Magazynek na zszywki wysuwany od frontu gwarantujący proste i szybkie ładowanie zszywek
  • Niewielki otwór umożliwia zawieszenie zszywacza zarówno w czasie użytkowania, jak i przechowywania
  • Przed dokonaniem zakupu warto zwrócić uwagę na okres gwarancji, którą oferuje producent 
  • Niektóre zszywacze ręczne posiadają specjalny certyfikat gwarancji bezpieczeństwa 
  • Warto sprawdzić, czy zszywacz ręczny ma wbudowaną funkcję rozszywania 
     

Zszywasz ręczny - tworzywo wykonania i kolorystyka 

Wśród najpopularniejszych tworzyw wykorzystywanych do produkcji zszywaczy ręcznych niewątpliwie należy metal, stal i plastik. Tańsze modele wykonane są jedynie z plastiku, a z kolei zszywacze ręczne o nieznacznie wyższej cenie, najczęściej wykonywane są z plastiku z domieszką metalu. Warto pamiętać o zwróceniu uwagi na materiał, z którego został wykonany zszywacz ręczny oraz sprawdzeniu, czy jakość produktu jest adekwatna do jakości. 

Zszywacze ręczne - popularne kolory: 

Kolorystyka zszywaczy ręcznych jest wyjątkowo różnorodna. Każdy bez problemu będzie w stanie dobrać kolor wedle własnego poczucia estetyki. Wśród najchętniej wybieranych kolorów, możemy wyróżnić wszystkie uniwersalne, takie jak biały, czarny, czy granatowych. Nie zmienia to jednak faktu, że zwolenników mniej standardowych kolorów również nie brakuje, a innymi chętnie wybieranymi kolorami zszywaczy ręcznych są: czerwony, zielony, różowy, czy niebieski. 
 

Zszywacz nożycowy - o producencie

Wybierając produkty od sprawdzonych producentów mamy gwarancję stuprocentowej jakości, popartej wieloletnią historią i pasją do branży papierniczo - biurowej. Jeną z takich firm niewątpliwie jest Leitz
 

Leitz - motto marki: „technologie podlegają ciągłym zmianom, ale zasady firmy pozostają niezmienne: praca wciąż warta jest tego, aby wykonywać ją prawidłowo”. 

Szczególne wyróżnienie należy się również takim markom jak: SAX i EGLE

Filtry

Wbudowany rozszywacz
więcej >

Cena