• 22 255 95 55

Rozszywacze

Z całą pewnością rozszywasz to produkt, który powinien znaleźć się w każdym miejscu pracy, dlatego podpowiemy Wam, jak wybrać raz a skutecznie!

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Rodzaj: Rozszywacz

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Rozszywacz

rozszywasz Eagle

Rozszywacze biurowe nie są tak popularnym artykuŁem biurowym, jak doskonale wszystkim znane zszywacze. Prawdopodobnie każdy z nas chociaż raz był w sytuacji, gdy spięte przez nas dokumenty nie spełniały naszych oczekiwań estetycznych, przez co dokonywaliśmy ponownej próby zszycia. Ręczne pozbywanie się zszywek jest jak najbardziej możliwe, jednak odręczne wykonywanie tej czynności jest pracochłonne i niesie za sobą ryzyko skaleczenia. Z kolei rozszywacz jest tanim produktem, przy którego pomocy jednym ruchem jesteśmy w stanie pozbyć się niechcianej zszywki. Z całą pewnością rozszywasz to produkt, który powinien znaleźć się w każdym miejscu pracy, dlatego podpowiemy Wam, jak wybrać raz a skutecznie!
 

Rozszywacz biurowy jak używać?  

Rozszywacz jak działa? Analogicznie jak sugeruje nam sama nazwa rozszywacz do zszywek działa zupełnie na odwrót niż zszywacz biurowy, czyli za jego pomocą bez najmniejszego wysiłku będziemy w stanie pozbyć się niechcianych zszywek.
 

Rozszywacz do zszywek jak używać?

Zapewne wielu zadaje sobie pytanie: rozszywasz jak używać?”. Mimo iż ten artykuł biurowy wygląda nieco niestandardowo, to jego obsługa nie jest w żadnym stopniu skomplikowana. 

Rozszywacz instrukcja:

  • Zasada działania rozszywacza opiera się w głównej mierze na specjalnie przystosowanej dźwigni. Rozszywacz posiada formę specjalnych szczęk, które zaciskają się na zszywce i skutecznie ją wyciągają. Z uwagi na swój charakterystyczny wygląd rozszywacz jest określany często jako "szczęki teściowej", choć to oczywiście nieoficjalne, raczej zabawne określenie. 
     

Rozszywacz cena 

Rozszywacz biurowy jest wyjątkowo tanim produktem. Jego koszt oscyluje w granicach pomiędzy 2 złotych, a 5 złotych i z reguły nie przekracza tych widełek cenowych. Niektórzy producenci charakteryzują się nieznacznie wyższymi cenami, które często uzależnione są od prestiżu i rozpoznawalności marki.
 

Rozszywacz biurowy - popularni producenci

Donau logo

Wśród chętnie wybieranych rozszywaczy do zszywek niewątpliwe powinniśmy wyróżnić kilka najważniejszych marek. 

Wśród niech bez dwóch zdań znajdą się takie firmy jak:

Filtry

Wbudowany rozszywacz
więcej >

Cena