• 22 255 95 55

Zszywacze do 200 kartek

Zszywacz 200 kartek to produkt, który charakteryzuje się dużą siłą nacisku połączoną z  wyjątkową precyzją spinania.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Ilość kartek: 200

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Zszywacz biurowy do 200 kartek 

Zszywacz 200 kartek to produkt, który charakteryzuje się dużą siłą nacisku połączoną z  wyjątkową precyzją spinania. Zszywacze przypisane do tej kategorii produktów określane są mianem specjalistycznych zszywaczy do 200 kartek o dużej wytrzymałości. Zszywacz biurowy 200 kartek o tej specyfikacji często wykorzystywany jest w miejscach pracy, gdzie na co dzień zszywane są duże ilości kartek papieru. To niezwykle duże ułatwienie dla wielu pracowników, gdy za pomocą jednego lekkiego ruchu mogą spiąć ze sobą niemalże pół ryzy papieru. Dlaczego zszywacz biurowy 200 kartek powinien znaleźć się w każdym miejscu pracy? Dodatkowo podpowiemy, które marki są warte szczególnej uwagi.
 

Duży zszywacz biurowy - cechy szczególne produktów 
 

zszywacz do 200 kartek EAGLE

 

Zszywacz biurowy 200 kartek jest wyjątkowo charakterystycznym produktem. Z reguły artykuł biurowy tego typu charakteryzuje się większymi wymiarami niż uniwersalny zszywacz. Oprócz większych rozmiarów zszywacze 200 kartek dodatkowo cechuje solidne wykonanie, najczęściej o metalowej konstrukcji z estetycznymi elementami zewnętrznymi wykonanymi z plastiku. Te i znacznie więcej parametrów przyczyniły się do ogromnego zainteresowania dużymi zszywaczami biurowymi do 200 kartek. 
 

Zszywacz 200 kartek - na co warto zwrócić uwagę?

  • Tworzywo wykonania
  • Dokładna ilość zszywanych kartek
  • Głębokość wsuwania w stosunku do kartki
  • Typ zszywania: otwarte lub zamknięte
  • Antypoślizgowa podstawa
  • Pojemność pojemnika na zszywki
  • Typ zszywek, jaki wykorzystywany do spinania kartek
     

Zszywacze do 200 kartek - firmy warte uwagi

Zanim dokonamy zakupu konkretnego modelu zszywacza profesjonalnego do 200 kartek warto, abyśmy szczególnie zapoznali się z poszczególnymi modelami zszywaczy oraz ich producentami. Niezwykle istotne jest, aby naszym wyborem nie kierowały jedynie aspekty wizualne zszywacza, ale przede wszystkim jego jakość. Dlatego najlepszym wyborem niewątpliwie okażą się marki z branży papierniczo-biurowej, które od lat funkcjonują zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Wśród takich producentów warto wyróżnić takie marki jak, chociażby Leitz i Eagle

Filtry

Wbudowany rozszywacz
więcej >

Cena