• 22 255 95 55

Zszywacze do 50 kartek

Zanim zdecydujemy się na zakup konkretnego modelu zszywacza biurowego do 50 kartek, koniecznie musimy zapoznać się ze specyfikacją techniczną produktu. Wiedza na ten temat w wysokim stopniu ułatwi nam podjęcie decyzji dotyczącej wyboru produktu, który spełni nasze wszystkie oczekiwania. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Ilość kartek: 50

Pokaż na stronie:

Zszywacz biurowy do 50 kartek

Zszywacz RAPID

Produktu zszywacz 50 kartek należy aktualnie do jednego z najchętniej wybieranych modeli z tej grupy produktów. Szczególną popularność zszywacz biurowy 50 kartek zyskał dzięki swoim uniwersalnym wymiarom i kształtom, które doskonale wkomponowują się w każdą przestrzeń biurową. Warto jednak, abyśmy wiedzieli, że nie ma dwóch jednakowych produktów, jakim jest zszywacz do 50 kartek. Każdy z poszczególnych modeli będzie charakteryzował się innymi lub podobnymi parametrami technicznymi, które będą miały ogromny wpływ na zastosowanie produktu. Zszywacz biurowy 50 kartek - podpowiemy, które artykuły biurowe należą do grupy najchętniej wybieranych wśród klientów.

 

Zszywacz biurowy do 50 kartek - wszystko, co warto wiedzieć

Zanim zdecydujemy się na zakup konkretnego modelu zszywacza biurowego do 50 kartek, koniecznie musimy zapoznać się ze specyfikacją techniczną produktu. Wiedza na ten temat w wysokim stopniu ułatwi nam podjęcie decyzji dotyczącej wyboru produktu, który spełni nasze wszystkie oczekiwania. Powinniśmy mieć na uwadze zarówno cechy zewnętrzne produktu, które odpowiedzialne są za aspekt estetyczny, jak i cechy mechaniczne, które mają ogromny wpływ na funkcjonalność zszywaczy do 50 kartek. Poniżej w krótkim zestawieniu postanowiliśmy wyróżnić najważniejsze z wcześniej wspomnianych cech.
 

Zszywacz do papieru 50 kartek - ogólny podział parametrów:

ZSZYWACZ DO 50 KARTEK 

CECHY ZEWNĘTRZNE PRODUKTU 

CECHY MECHANICZNE 

 

Dobry duży zszywacz biurowy do 50 kartek powinien charakteryzować się antypoślizgową podstawą

Sprawdźmy typ obsługiwanych zszywek oraz pojemność magazynku na zszywki

 

Sprawdźmy tworzywo wykonanie zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Solidne zszywacze będą wykonane z metalu połączonego z niewielkimi elementami plastiku

Sprawdźmy czy zszywacz do 50 kartek zszywa „na płasko” ta cecha umożliwi nam przechowywanie większej ilości dokumentów

 

Wśród innych ważnych parametrów obowiązkowo musimy wspomnieć również o dokładnym sprawdzeniu ilości jednorazowo zszywanych kartek oraz o głębokości wsuwania zszywacza w stosunku do kartki, ponieważ ta cecha umożliwi nam zszywanie dokumentów w dowolnie wybranym przez nas miejscu.


Znając już wszystkie najważniejsze parametry techniczne zszywaczy do 50 kartek, zdecydowanie możemy przejść do wyróżnienia konkretnych modeli produktów, ponieważ tak jak wspomnieliśmy wcześniej zszywacz, zszywaczowi nie jest równy. 

Zszywacz 50 kartek - modele:

Zszywacz nożycowy RAPID

 

 

 

Zszywacz do papieru 50 kartek cena

Ceny zszywaczy do 50 kartek są szczególnie zróżnicowane i podanie jednej uśrednionej wartości byłoby wręcz niemożliwe. Duży wpływ na koszt produktu ma typ zszywacza. Zszywacz do 50 kartek elektryczny z reguły będzie charakteryzował się wyższą ceną niż ręczny zszywacz biurowy. Istotną kwestią, jeśli chodzi o cenę produktu, jest również rozpoznawalność i renoma marki. Firmy, których produkty cieszą się zadowoleniem wśród klientów na całym świecie, będą nieznacznie droższe od tych, które od niedawna funkcjonują w branży papierniczo-biurowej.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ilość kartek
więcej >
Głębokość wsunięcia [mm]
więcej >
Rozmiar zszywki
więcej >
Wbudowany rozszywacz
więcej >
Materiał
więcej >
Typ
więcej >

Cena