• 22 255 95 55

Zszywacze do 100 kartek

Wybór produktu zszywacz do 100 kartek należy aktualnie do jednego z najchętniej wybieranych modeli z tej grupy produktów. Szczególną popularność zszywacz do 100 kartek zyskał dzięki swoim uniwersalnym wymiarom.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Typ:Do 100 kartek

Pokaż na stronie:

Zszywacz 100 kartek

zszywacz do 100 kartek

Wybór produktu zszywacz do 100 kartek należy aktualnie do jednego z najchętniej wybieranych modeli z tej grupy produktów. Szczególną popularność zszywacz do 100 kartek zyskał dzięki swoim uniwersalnym wymiarom, które doskonale wkomponowują się w każdą przestrzeń biurową. Warto jednak, abyśmy wiedzieli, że nie ma dwóch jednakowych produktów, jakim jest zszywacz na 100 kartek. Każdy z poszczególnych modeli będzie charakteryzował się innymi lub podobnymi parametrami technicznymi, a to właśnie ten aspekt będzie miał szczególnie duży wpływ, na naszą ostateczną decyzję dotyczącą zakupu. Zszywacz biurowy 100 kartek - podpowiemy, które artykuły biurowe są warte szczególnej uwagi. 
 

Zszywacz biurowy do 100 kartek cechy szczególne

Zanim zdecydujemy się na zakup konkretnego modelu zszywacza biurowego do 100 kartek, koniecznie musimy zapoznać się ze specyfikacją techniczną produktu. Wiedza na ten temat w wysokim stopniu ułatwi nam podjęcie decyzji, a przecież każdemu z nas zależy, aby pierwszy zakup był tym trafnym.
 


 

Zszywacz do papieru 100 kartek - parametry warte uwagi:

ZSZYWACZ DO 100 KARTEK 

CECHY ZEWNĘTRZNE PRODUKTU 

CECHY MECHANICZNE 

 

Dobry duży zszywacz biurowy do 100 kartek powinien charakteryzować się antypoślizgową podstawą

Sprawdźmy typ obsługiwanych zszywek oraz pojemność magazynku na zszywki

 

Sprawdźmy tworzywo wykonanie zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Solidne zszywacze będą wykonane z metalu połączonego z niewielkimi elementami plastiku

Sprawdźmy czy zszywacz do 100 kartek zszywa „na płasko” ta cecha umożliwi nam przechowywanie większej ilości dokumentów


Wśród innych ważnych parametrów obowiązkowo musimy wspomnieć również o sprawdzeniu dokładnej ilości jednorazowo zszywanych kartek oraz o głębokości wsuwania zszywacza w stosunku do kartki, ponieważ ta cecha umożliwi nam zszywanie dokumentów w dowolnie wybranym przez nas miejscu.
 

Zszywacz do papieru 100 kartek cena

Ceny zszywaczy do 100 kartek są szczególnie zróżnicowane i podanie jednej uśrednionej wartości byłoby wręcz niemożliwe. Duży wpływ na koszt produktu ma rozpoznawalność i renoma marki, ale również tworzywo wykonania, dokładna ilość jednorazowo spinanych kartek i wszelkie inne dodatkowe parametry.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ilość kartek
więcej >
Głębokość wsunięcia [mm]
więcej >
Rozmiar zszywki
więcej >
Wbudowany rozszywacz
więcej >
Materiał
więcej >
Typ
więcej >

Cena