• 22 255 95 55

Zszywki SAX

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:SAX

Pokaż na stronie:

SAX – dziurkowanie i zszywanie na najwyższym poziomie 

Marka Sax powstała w 1888 roku, jednak początkowo znana była pod nazwą Heinrich Sachs, pochodzącą od nazwiska jej założyciela. Po ponad 40 latach działalności do oferty marki trafiły dziurkacze oraz zszywacze, których masowa produkcja rozpoczęła się w 1931 roku. 

Obecnie marka Sax znana jest jako posiadająca długą tradycję firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości artykułów biurowych. Uznawana jest również za najbardziej znaną markę na austriackim rynku produktów biurowych. Właściciele marki dbają o to, by jej oferta była stale poszerzana oraz zachęcała klientów atrakcyjnymi i funkcjonalnymi projektami, które sprawdzają się niezmiennie każdego dnia. 

Charakterystyczne biało-czerwone logo marki znajduje się na wysokiej jakości dziurkaczach oraz zszywaczach, które świetnie sprawdzają się jako wyposażenie biur, urzędów, instytucji, ale mogą być też wykorzystywane podczas codziennego użytku w domu. 

 

Dziurkacze SAX – gwarancja stylu i funkcjonalności 

Użytkowanie wszelkich segregatorów nie byłoby możliwe bez tworzenia w arkuszach papieru specjalnych dziurek umożliwiających ich bezpieczne wpięcie do ringów. Dziurkacze SAX to funkcjonalne urządzenia, które pozwalają na dziurkowanie większej ilości dokumentów jednocześnie. Cechą charakterystyczną dziurkaczy marki SAX jest ich stylowy wygląd, oryginalna kolorystyka oraz wysoki poziom funkcjonalności. Jedną z flagowych serii dziurkaczy SAX jest SAXDesign, która kojarzy się w szczególności z wygodnymi ergonomicznymi uchwytami, redukującymi nadmierne obciążenie dłoni. Modele z tej serii dostępne są w kilku ekstrawaganckich, a jednocześnie świeżych kolorach. Na wspomnienie zasługują również dziurkacze archiwizacyjne SAX, które dostosowane są do dziurkowania większej ilości arkuszy jednocześnie (od 65 do nawet 150 kartek). Niezaprzeczalną zaletą wszystkich dziurkaczy marki SAX jest zastosowanie ograniczników formatu, dzięki którym możemy wykonać dziurki w sposób równy. Wszystkie dziurkacze SAX gwarantują bezpieczne i bezawaryjne użytkowanie bez niepożądanych zacięć mechanizmu. 

 

Zszywacze SAX – wygoda i różnorodność 

Wyjątkowo bogata oferta zszywaczy SAX obejmuje uniwersalne zszywacze biurowe, zszywacze nożycowe, a także zszywacze długoramienne. Wszystkie z nich posiadają odmienne zastosowanie. Szeroka gama zszywaczy biurowych pozwala na dopasowanie odpowiedniego narzędzia dostosowanego do potrzeb danego biura. Każdy model posiada bowiem inne możliwości w zakresie wydajności – niektóre zszywacze SAX są w stanie zszywać jednocześnie kilkanaście kartek, natomiast inne połączą za pomocą jednej zszywki nawet kilkadziesiąt arkuszy. Zszywacze biurowe SAX umożliwiają spinanie kartek poprzez wygodne ustawienie narzędzia na blacie i dociśnięcie uchwytu w kierunku jego podstawy. Zszywacze nożycowe SAX to z kolei poręczne urządzenie, które umożliwia wygodne zszywanie bez konieczności stawiania go na blacie biurka. Nieco inną możliwość zszywania zapewniają zszywacze długoramienne SAX, które charakteryzują się wyjątkowo dużą głębokością wsuwania kartki, co pozwala na zszywanie dokumentu w dowolnym miejscu. Wszystkie zszywacze marki SAX wyróżniają się nowoczesnym designem oraz solidną konstrukcją, gwarantującą bezproblemowe spinanie papierowych arkuszy. 

 

Zszywki SAX – niezbędne wyposażenie zszywacza 

Używanie zszywacza niezmiennie wiąże się z koniecznością stosowania zszywek, które przebijają się przez arkusze i ściskają je, dzięki czemu pliki dokumentów złączone są w sposób trwały. Zszywki marki SAX wyprodukowane są z wysokiej jakości materiału, który jest galwanizowany elektrycznie. Dzięki temu charakteryzują się one wyjątkowo dużą odpornością na rozciąganie oraz wytrzymałością. Wyjątkowa ostrość krawędzi zszywek SAX to z kolei gwarancja wysokiej efektywności i niezawodności, ponieważ zszywki bardzo łatwo przeszywają papier. Dostępne rodzaje zszywek umożliwiają ich bezproblemowe dopasowanie do danego modelu zszywacza. Każde opakowanie zawiera 1000 zszywek, zatem ich zakup stanowi wyjątkowo ekonomiczne rozwiązanie, które w połączeniu z wygodą niesie najlepsze rezultaty w zakresie łączenia większej ilości kartek. 

Filtry

Producenci
więcej >
Ilość zszywek w opakowaniu
więcej >
Kolor
więcej >
Materiał
więcej >
Ilość kartek
więcej >
Rozmiar zszywki
więcej >
Typ
więcej >

Cena