• 22 255 95 55

Taśmy pakowe

Taśmy pakowe doskonale sprawdzają się dużym rytmie pracy w magazynach, ale także przy niewielkim, domowym czy biurowym zapotrzebowaniu.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Taśmy pakowe


Dostarczanie przesyłek kurierskich w ostatnich czasach bardzo się rozwinęło i zyskało na popularności. Sklepy internetowe oferują dostarczanie swoich produktów wprost do Twojego domu. Oznacza to, że produkt ten musi być odpowiednio zabezpieczony, aby nie uległ zniszczeniu w transporcie. Przybywa do Ciebie w kartonowym pudle zaklejonym za pomocą specjalnej taśmy, która uniemożliwia niezauważone otworzenie pakunku przez osoby niepowołane. Do tego właśnie służą taśmy pakowe, które na swojej wewnętrznej stronie mają warstwę mocnego kleju, który bezbłędnie przylega do powierzchni. Pamiętajmy, że profesjonalnie, dobrze i estetycznie zapakowana paczka to wizytówka Twojej firmy, którą z pewnością docenią klienci.

Taśmy pakowe są potrzebne jednak nie tylko dużym firmom i sklepom internetowym. Odwołując się do wyżej przytoczonego przykładu, możemy wyobrazić sobie sytuację, w której dostarczony produkt jednak nie spełnia naszych oczekiwań. Wówczas konieczny jest jego zwrot, czyli odesłanie. Co oznacza, że i Tobie będzie potrzebny karton, torbę lub inny nośnik, w który spakujesz przedmiot oraz taśma pakowa, by zabezpieczyć paczkę.


Taśmy pakowe do magazynu, biura i Twojego domu


Taśmy pakowe są odporne na zarysowania oraz niskie temperatury. Oprócz świetnej przyczepności, taśmy mogą spełniać także oczekiwania względem walorów wizualnych. Taśmy pakowe w naszym sklepie występują także w różnych wariantach kolorystycznych, takich tak zielony, niebieski czy czerwony.


W sklepie dlabiura24.pl znajdziesz szeroki wybór taśm różnych producentów takich jak Tesa, 3M czy Folplast. Różnią się między sobą szerokością, długością, a także kolorem.

Filtry

Producenci
więcej >
Długość [m]
więcej >
Kolor
więcej >
Szerokość [mm]
więcej >
Rodzaj
więcej >
Typ
więcej >

Cena