• 22 255 95 55

Czajniki

Czajniki elektryczne stanowią niezbędny element wyposażenia każdego biura z wielu powodów. Tym najważniejszym jest oczywiście konieczność zapewnienia pracownikom dostępu do gotowanej wody, z której następnie przyrządza się kawę lub herbatę, by móc nawodnić organizm, co jest przecież szczególnie ważne podczas wykonywania każdego rodzaju pracy.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Czajniki elektryczne pozwalające błyskawicznie zagotować dużą ilość wody

Poza tym niewielki rozmiar czajników do biura sprawia, że mogą być one wykorzystywane praktycznie wszędzie tam, gdzie istnieje możliwość zasilania ich energią elektryczną. Tego samego nie można powiedzieć na pewno m.in. o zajmujących znacznie więcej przestrzeni kuchenkach gazowych. Ich ulokowanie w każdym pomieszczeniu danego biura lub innego budynku byłoby nie tylko niemożliwe, ale też mało estetyczne. Chcąc zatem szybko zagotować dużą ilość wody, polecamy skorzystać z czajników elektrycznych z naszej oferty, której różnorodność jest na tyle duża, że każda osoba bez problemu odnajdzie w niej poszukiwane przez siebie urządzenia.

Gwarantowany wysoki poziom bezpieczeństwa podczas korzystania z naszych czajników do biura

 

Możliwe do nabycia w naszym sklepie internetowym czajniki do biura wykonane zostały w taki sposób, by korzystanie z nich na co dzień było jak najbardziej bezpieczne. Wpływa na to m.in. wyposażenie ich w wysokiej klasy zabezpieczenia przed powstawaniem zwarć oraz efektu przegrzania. Na korzyść oferowanych czajników elektrycznych przemawia również bardzo wysoki poziom trwałości, będący efektem zastosowania w procesie ich produkcji starannie wyselekcjonowanych materiałów. Wyroby takich marek, jak Philips, Adler czy Sencor są także banalnie proste w obsłudze, a jednocześnie atrakcyjne wizualnie. Poszczególne modele czajników do biura można więc bez problemu dopasować do rodzaju wystroju wnętrza danego pomieszczenia, by ich obecność w biurze czy urzędzie nie była odbierana przez petentów jako coś niestosownego.

Do biura przydadzą się również skoroszyty biurowe

Filtry

Producenci
więcej >
Antypoślizgowa podstawa
więcej >
Automatyczne wyłączanie
więcej >
Długość przewodu [m]
więcej >
Filtr
więcej >
Filtr Triple Action
więcej >
Kolor
więcej >
Lampka kontrolna
więcej >
Obrotowa podstawa
więcej >
Podstawa 360 stopni
więcej >
Podświetlone wnętrze
więcej >
Pojemność maksymalna [l]
więcej >
Przewód zwijany w podstawie
więcej >
Sygnał dźwiękowy
więcej >
Typ grzałki
więcej >
Wskaźnik poziomu wody
więcej >
Wyjmowany filtr
więcej >
Wykończenie powierzchni
więcej >
Zatrzaskiwana pokrywa
więcej >
Artykuły spożywcze
więcej >
Materiał
więcej >
Moc grzałki [W]
więcej >
Ochrona przed przegrzaniem
więcej >

Cena