• 22 255 95 55

Folie do rzutników pisma

Skorzystanie z usług naszego sklepu internetowego DlaBiura24.pl to najprostsza, i coraz chętniej wybierana przez kolejne osoby, droga do nabycia nowoczesnych urządzeń biurowych, wśród których znajdują się m.in. grafoskopy.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Folie do rzutników umożliwiające wykonywanie na nich dowolnych diapozytywów

Korzystnie z nich pozwala wyświetlać na ekranie projekcyjnym tekst bądź obrazki w bardzo dużej rozdzielczości. Aby jednak uzyskanie tego efektu nie stanowiło najmniejszego problemu, polecamy nasze folie do rzutników. Są to bardzo istotne elementy budowy opisywanych urządzeń, służące do sporządzania na nich diapozytywów. Zaletą oferowanych folii jest m.in. łatwość dokonania ich montażu, a także przewijanie w dwóch kierunkach, co skutkuje dokonywaniem zmiany obrazów wyświetlanych na ekranie. Na proponowanych foliach nie stanowi problemu wykonywanie własnych rysunków oraz umieszczanie tekstów, co stanowi jedne z głównych powodów zachęcających kolejne osoby do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty.

Jakiego rodzaju folie do rzutników Państwu oferujemy?

Charakteryzowane folie do rzutników, których dystrybucję prowadzimy, dostępne są w jednolitym formacie A4. Wykonane zostały natomiast z plastiku i w kolorze transparentnym. Jeśli zaś chodzi o zastosowanie oferowanych wyrobów, dzielimy je na trzy podstawowe grupy: kompatybilne z drukarkami atramentowymi, laserowymi oraz kopiarkami. Nasze folie są ponadto bardzo trwałe, co zmniejsza w wyraźnym stopniu ryzyko ich uszkodzenia podczas wykonywania diapozytywów. W opakowaniach możliwych do nabycia na DlaBiura24.pl znajdą Państwo 50 lub 100 arkuszy o wymiarach 210x297 mm. Jednorazowy ich zakup pozwala więc na długi czas zapomnieć o konieczności dokonania kolejnego, co jest także bardzo korzystne z punktu widzenia naszych Klientów. Polecamy również Państwu dołączenie do nich w celu nabycia odpowiedniej folii do rzutników pisma w niskiej cenie

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Ilość arkuszy
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Kieszeń na opis
więcej >
Klapka
więcej >
Kolor
więcej >
Wpięcie do segregatora
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Orientacja
więcej >
Poszerzone
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Typ
więcej >

Cena