• 22 255 95 55

Płyny i żele do WC

Zadbaj o higienę WC w swoim domu, biurze, firmie lub obiekcie. Czystość toalety gwarantuje nie tylko komfort załatwiania potrzeb fizjologicznych, ale również bezpieczeństwo dla zdrowia domowników, gości lub pracowników. Płyny do WC powinny więc znaleźć się na wyposażeniu wszystkich nieruchomość lub instytucji. Sprawdź, co znajdziesz w ofercie DlaBiura24.pl.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

W tej kategorii znajdziesz m.in. płyny do WC do biura i domu o zróżnicowanych pojemnościach, Dzięki temu mamy pewność, że każdy dostosuje asortyment do własnych potrzeb i budżetu.
 

Żele do WC, kostki i płyny – kiedy i jak stosować?
 

Akcesoria toaletowe powinny być dostępne w każdej łazience. Czyszczenie WC to podstawa higieny, o którą należy dbać na co dzień. Kostki do toalety są w stanie pomóc, lecz w biurach i miejscach, w których osób korzystających jest znacznie więcej, mogą być one jedynie pomocne. Żele do WC i płyny muszą zatem stanowić podstawowe narzędzie do walki z zabrudzeniami i nieczystościami. Kilkukrotne czyszczenie toalety w ciągu jednego dnia pozwoli zachować odpowiedni poziom czystości WC, co wpłynie na satysfakcję i bezpieczeństwo użytkowników.
 

Jak wybrać odpowiedni produkt?
 

Każdy przedsiębiorca szuka budżetowych rozwiązań, dzięki którym zaoszczędzi firmowe środki. Wielu mało doświadczonych specjalistów wybiera jednak najtańsze produkty, które później okazują się mało wydajne. W rezultacie efekt pracy osób odpowiedzialnych za czystość w biurze lub firmie jest mało satysfakcjonujący i zmuszeni są oni wykorzystywać dużo więcej preparatów, niż zakładano. Warto inwestować w sprawdzone propozycje, które charakteryzują się niezawodnością. Poznać żele do WC do biura, które wyselekcjonowaliśmy wspólnie z zespołem naszych specjalistów. Zadbaliśmy o to, by zapewnić klientom naszego sklepu połączenie wysokiej jakości i atrakcyjnej ceny.

Filtry

Producenci
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
więcej >
Kolor
więcej >
Waga [g]
więcej >
Zapach
więcej >
Chemia i higiena
więcej >
Rodzaj
więcej >
Pojemność [ml]
więcej >
Typ
więcej >

Cena