Chcesz wrócić do poprzedniej wersji strony? kliknij tutaj

  • 22 255 95 55

Płyny i żele do WC

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

W tej kategorii znajdziesz m.in. płyny do WC do biura i domu o zróżnicowanych pojemnościach, Dzięki temu mamy pewność, że każdy dostosuje asortyment do własnych potrzeb i budżetu.
 

Żele do WC, kostki i płyny – kiedy i jak stosować?
 

Akcesoria toaletowe powinny być dostępne w każdej łazience. Czyszczenie WC to podstawa higieny, o którą należy dbać na co dzień. Kostki do toalety są w stanie pomóc, lecz w biurach i miejscach, w których osób korzystających jest znacznie więcej, mogą być one jedynie pomocne. Żele do WC i płyny muszą zatem stanowić podstawowe narzędzie do walki z zabrudzeniami i nieczystościami. Kilkukrotne czyszczenie toalety w ciągu jednego dnia pozwoli zachować odpowiedni poziom czystości WC, co wpłynie na satysfakcję i bezpieczeństwo użytkowników.
 

Jak wybrać odpowiedni produkt?
 

Każdy przedsiębiorca szuka budżetowych rozwiązań, dzięki którym zaoszczędzi firmowe środki. Wielu mało doświadczonych specjalistów wybiera jednak najtańsze produkty, które później okazują się mało wydajne. W rezultacie efekt pracy osób odpowiedzialnych za czystość w biurze lub firmie jest mało satysfakcjonujący i zmuszeni są oni wykorzystywać dużo więcej preparatów, niż zakładano. Warto inwestować w sprawdzone propozycje, które charakteryzują się niezawodnością. Poznać żele do WC do biura, które wyselekcjonowaliśmy wspólnie z zespołem naszych specjalistów. Zadbaliśmy o to, by zapewnić klientom naszego sklepu połączenie wysokiej jakości i atrakcyjnej ceny.

Filtry zwiń rozwiń

Cena

Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
więcej >
Waga [g]
więcej >
Chemia i higiena
więcej >
Pojemność [ml]
więcej >