• 22 255 95 55

Udrażniacze do rur

Każdy czasem boryka się z niedrożnością rur w domu lub biurze. Niezwłoczne wezwanie hydraulików w takich momentach to jedynie dodatkowe koszty dla Ciebie lub Twojej firmy, więc warto tego unikać. Oczywiście nie musisz samodzielnie ingerować mechanicznie w układ hydrauliczny. Jak więc poradzić sobie z problemem? Wykorzystując udrażniacze rur.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Przygotowaliśmy w tej części sklepu środki do udrażniania rur, które cieszą się uznaniem najbardziej wymagających klientów. Sprawdź zatem, co przygotowaliśmy i zobacz, że produkty wysokogatunkowe nie muszą być drogie.
 

Udrażniacze i odkamieniacze do rur – kiedy i jak stosować?
 

Efektywność układy hydraulicznego w Twojej nieruchomości spadła i odpływ nie radzi sobie z zanieczyszczeniami lub płynami? W takim razie istnieje ryzyko, że wewnątrz rur powstały złogi tłuszczowe lub zator, który ogranicza przepływ. Manualne czyszczenie to jednak ostateczność, ponieważ w pierwszej kolejności należy wykorzystać udrażniacze i odkamieniacze do rur, które w większości sytuacji są w stanie sobie poradzić z problemem. Jak ich używać? Zgodnie z zaleceniami producentów. Pamiętaj, że jakiekolwiek odstępstwa od procedury mogą negatywnie wpłynąć zarówno na stan kanalizacji, jak i Twoje bezpieczeństwo. Udrażniacze do rur i odkamieniacze to silne środki chemiczne o działaniu żrącym.
 

Zaufaj doświadczeniu zdobywane przez lata
 

Od wielu lat jesteśmy w branży dystrybucji artykułów biurowych, które wykorzystywane są również w prywatnych domach. Zależy nam, by stworzyć uniwersalny sklep, dzięki któremu każdy przedsiębiorca znajdzie niezbędne elementy wyposażenia, artykuły i akcesoria w jednym miejscu. Na ten moment możemy z dumą zaprezentować jedną z najbardziej rozbudowanych ofert w Polsce. Chcesz się o tym przekonać? W takim razie nie ma na co czekać. Środki do udrażniania rur i odkamieniacze to nie wszystko, co mamy do zaprezentowania.

Filtry

Producenci
więcej >
Waga [g]
więcej >
Chemia i higiena
więcej >
Rodzaj
więcej >
Typ
więcej >

Cena