• 22 255 95 55

Sortery prezentacyjne

W biurach coraz częściej można zobaczyć plastikowe stojaki na wielostronicowe dokumenty. Są to sortery prezentacyjne. Można je kupić w sklepie dlabiura24.pl

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Co to jest sorter prezentacyjny?
 

Sorter prezentacyjny to rodzaj segregatora na dokumenty. Pozwala prezentować je w przestrzeni wspólnej, poza szafami na dokumenty i magazynami. Składa się z uchwytu i przymocowanych do niego paneli. Panele to przezroczyste i zabezpieczone ramą dwustronne osłonki na dokumenty. Przypominają trochę koszulki do segregatora, ale są od nich znacznie solidniejsze. Sortery i ich elementy zazwyczaj są skonstruowane z materiałów o właściwościach antybakteryjnych. Dzięki temu hamują rozkład papieru, na którym wydrukowano dokumenty.

Jak można wykorzystać sortery prezentacyjne w biurze?
 

Sortery prezentacyjne, jak nazwa wskazuje, służą prezentacji umieszczonej w nich zawartości. Mogą to być regulaminy, raporty, listy zasad i firmowych wartości – wszystko, co warte jest wyeksponowania w biurze lub tego po prostu wymaga. Sortery są skonstruowane tak, by wyeliminować ryzyko zniszczenia, skopiowania lub kradzieży dokumentów. Prezentują je, a jednocześnie chronią. W wersji montowanej na ścianie mogą być wykorzystywane także poza biurem, na przykład w salonach samochodowych czy na wystawach. Będą wtedy w pobliżu towaru prezentowały dokładną jego specyfikację, dostępną dla Klienta w każdej chwili.

Sortery prezentacyjne w ofercie sklepu dlabiura24.pl
 

Sklep dlabiura24.pl oferuje swoim Klientom praktyczne sortery prezentacyjne. Są to przede wszystkim różne linie produktów marki Durable. Można wybierać spośród paneli prezentacyjnych na biurko (w tym także obrotowych), ścianę. Sprzedajemy nie tylko gotowe zestawy (uchwyt + panele), ale i osobno uchwyty biurkowe, ścienne oraz uzupełniające panele. Ich standardowy rozmiar to A4. Mieści więc typowe raporty, prezentacje i wszelkie inne dokumenty, które prezentowane są w biurach.

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Kolor
więcej >
Podstawa stołowa
więcej >
Uchwyt ścienny
więcej >
Wpięcie do segregatora
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Typ
więcej >

Cena