Chcesz wrócić do poprzedniej wersji strony? kliknij tutaj

  • 22 255 95 55

Bruliony

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Solidny zeszyt dłużej posłuży, po drugie z pewnością zabezpieczy szkolne notatki na lata, by np. można było skorzystać z nich przygotowując się do konkursów, egzaminów, matury. Dlatego bruliony szkolne (to ciągle zeszyty) są chętnie wybierane przez młodzież szkolną.

W czym bruliony szkolne przewyższają zwykłe zeszyty?

Bruliony szkolne to zeszyty w twardej oprawie, z szytym i wzmocnionym grzbietem. Zeszyty zaś posiadają miękką okładkę, która łatwo ulega zaginaniu, a nawet przerwaniu. Tradycyjny brulion ma 96 kartek, a nawet więcej. Może mieć format A5 lub A4. Jest nieco cięższy niż zwykły zeszyt, ale trwalszy i do tego ładnie się prezentuje przez cały okres użytkowania, a nawet o wiele dłużej. Zwykle bruliony szkolne mają ciekawą grafikę okładki dodatkowo pokrytą lakierem., co dodatkowo chroni je przed zniszczeniem. Podobnie jak w zwykłym zeszycie, strony w brulionie mogą być gładkie, w linie i kratkę, mieć zaznaczony margines. Coraz częściej bruliony szkolne mają grafikę okładki dedykowaną danemu przedmiotowi, uwzględniają preferencje estetyczne i gusty zarówno dziewczyn jak i chłopców. Bruliony z powodzeniem sprawdzają się nie tylko w szkole, ale wszędzie tam, gdzie potrzebny jest trwały, estetyczny zeszyt ze sporą ilością kartek.

Eleganckie i praktyczne notatniki

Ponieważ stawiamy na wysoką jakość produktów oferowanych w naszym sklepie, również bruliony szkolne muszą spełniać taki wymóg. Kupując więc brulion w naszym sklepie masz pewność, że będzie on trwały i służył długo. Do zestawu przydadzą się także solidne cienkopisy, bądź pióra. 

Filtry zwiń rozwiń

Cena

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >
Okładka twarda
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Typ
więcej >
Ilość kartek
więcej >