• 22 255 95 55

Identyfikatory

Identyfikator co to znaczy? To właśnie z tym pytaniem spotkamy się na licznych forach, gdzie internauci poszukują odpowiedzi na pytanie, czym są identyfikatory i jakie, jest ich główne zastosowanie. Identyfikator, jak sugeruje nam nazwa, został zaprojektowany w celu łatwej i szybkiej identyfikacji, pracowników, czy też przedmiotów. Krótko mówiąc, przy pomocy identyfikatora możemy łatwo określić kto, jest kim i do jakiej grupy przynależy.

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Pokaż na stronie:

Identyfikatory

Identyfikator Durable

Identyfikator co to znaczy? To właśnie z tym pytaniem spotkamy się na licznych forach, gdzie internauci poszukują odpowiedzi na pytanie, czym są identyfikatory i jakie, jest ich główne zastosowanie. Identyfikator, jak sugeruje nam nazwa, został zaprojektowany w celu łatwej i szybkiej identyfikacji, pracowników, czy też przedmiotów. Krótko mówiąc, przy pomocy identyfikatora możemy łatwo określić kto, jest kim i do jakiej grupy przynależy. Identyfikator przybiera różne formy - może to być wizytówka z najważniejszymi informacjami o danej osobie takimi, jak imię, nazwisko, firma i zajmowane stanowisko, lub formę karty magnetycznej, przejściówki, co jest szczególnie doceniane w dużych korporacjach. Mamy nadzieję, że odpowiedź na pytanie - identyfikator co to? Jest teraz znacznie łatwiejsza! Warto, abyśmy również wiedzieli, że poszczególne identyfikatory różnią się między sobą ze względu na budowę i kształt, co ma bezpośrednie przełożenie na zastosowanie produktu. Co to identyfikator? - najważniejsze informacje, zapraszamy! 
 

Etui na identyfikatory - charakterystyka ogólna 

Etui na identyfikator jest produktem, który cieszy się dużą popularnością wśród pracowników biurowych na całym świecie. Warto jednak, abyśmy już na samym wstępie zaznaczyli, że nie każdy holder na identyfikator jest dokładnie taki sam. Poszczególne modele różnią się między sobą konkretnymi parametrami, co ma bezpośrednie przełożenie na zastosowanie produktu. W związku z tym postanowiliśmy wyselekcjonować najważniejsze parametry, jakimi może charakteryzować się osłona na identyfikator, co mamy nadzieję, ułatwi każdemu zakup produktu, który spełni nasze wszystkie oczekiwania. 

Identyfikator personalny - parametry:

Identyfikator Durable
 • Wymiary identyfikatora: jednym z najważniejszych parametrów, jeśli chodzi o holder na kartę, jest wymiar produktu, ponieważ to właśnie ten element budowy umożliwi nam zakup produktu, który spełni nasze wymagania, jeśli chodzi o aspekt wizualny. Warto zadbać o to, aby wybrany przez nas identyfikator z imieniem miał optymalne wymiary, które umożliwią nam swobodne odczytanie informacji zawartych na identyfikatorze
 • Sposób mocowania: sposób mocowania identyfikatora za pomocą magnesu jest jednym z najskuteczniejszych i najchętniej wybieranych wśród klientów. Magnes charakteryzuje się dużą przyczepnością, przy czym nie niszczy ubrań. Jednak magnes nie jest jedynym sposobem, za pomocą którego możemy przymocować identyfikator etui. Wśród innych sprawdzonych i skutecznych sposobów śmiało możemy wyróżnić: mocowanie na klips, czy agrafkę
 • Orientacja: warto wiedzieć, że identyfikator plastikowy jest produktem, który występuje w orientacji pionowej i poziomej - wybór zależy jedynie od nas!
 • Dodatkowe wyposażenie: dodatkowym wyposażeniem, jeśli chodzi o identyfikator pracownika, są wkłady do identyfikatorów w postaci kart, Warto sprawdzić, czy wybrany przez nas produkt składa się tylko z etui do karty, a może z całego zestawu, który obejmuje wkłady, czy smycze do mocowania
 • Ilość sztuk w opakowaniu: kolejną ważną kwestią jest sprawdzenie ilości identyfikatorów w jednym opakowaniu i szybka weryfikacja, czy proponowany koszt produktu jest adekwatny do ilości oferowanego towaru. Identyfikatory na magnes najczęściej są oferowane w opakowaniach pakowanych po 1, 10, 25 sztuk
 • Kolor: najpopularniejszym kolorem, jeśli chodzi o plastik na identyfikator, jest odcień transparenty, ponieważ zapewnia on nam maksymalną czytelność etykiet. Innym chętnie wybieranym odcieniem jest czarny, ponieważ uważa się go za kolor elegancki, który nadaje kontrastu, dzięki czemu napis na etykiecie staje się bardziej wyrazisty


Holdery na identyfikatory - chętnie wybieranie modele

Plakieta z imieniem i nazwiskiem jest często koniecznym elementem wyposażenia pracowników. W związku z tym, zainteresowanie produktem tego typu, jest jak najbardziej zrozumiałe. Identyfikator pracowniczy, jest więc artykułem biurowym, który występuje w wielu wariantach zarówno jeśli chodzi o kolorystykę, jak i wymiary, co za tym idzie wybór jednego konkretnego identyfikatora, wcale nie będzie tak łatwym zadaniem, jakby mogło się nam z pozoru wydawać. Aby ułatwić każdemu to zadanie, przygotowaliśmy krótkie zestawienie produktów, które w naszej opinii cieszą się największą popularnością wśród klientów.

Plakieta z imieniem - popularne produkty:

 • Identyfikator DURABLE 54x90mm z magnesem transparentny 811719 25szt.
 • Identyfikator DURABLE 40x75mm Konvex z magnesem transparentny 812319 25szt
 • Identyfikator DURABLE 40x75mm Clip Card z magnesem czarny 812901 25szt.
 • Identyfikator DURABLE 30x65mm Classic z magnesem transparentny 854023 10szt.
 • Etui do 2 kart identyfikacyjnych ARGO poziome transparentne niebieskie 601305 50szt.
 • Identyfikator z okienkiemARGO z klipem transparentne 601025 50szt.
 • Plastikowe identyfikatory DURABLE Pushbox Mono 
   

Identyfikator imienny - sposoby mocowania

Identyfikator Durable

 

Plakietki z imieniem potrzebują nie tylko odpowiedniego zabezpieczenia w formie etui, ale również dobrego i solidnego mocowania. Wśród najpopularniejszych form mocowania z całą pewnością powinniśmy wyróżnić smycze, czy mechanizmy ściągające. Warto, aby wybrany przez nas sposób mocowania był wykonany z trwałego, ale też przyjemnego w dotyku tworzywa tekstylnego, ponieważ wtedy będziemy mieć pewność, że identyfikator będzie skutecznie zabezpieczony przed zerwaniem. Wśród producentów, którzy w swoim katalogu produktów mają duży wybór produktów do mocowania, z całą pewnością powinniśmy wyróżnić takich producentów, jak Opus, Durable, czy Argo.

 

Etui do identyfikatora - popularni producenci

Plakieta imienna jest produktem, występującym w ofercie wielu producentów. Jak w tak rozbudowanej ofercie znaleźć produkt, który spełni nasze wszystkie oczekiwania? Przede wszystkim warto, aby wybrany przez nas identyfikator osobowy charakteryzował się wysoką jakością wykonania i optymalną ceną. W tym przypadku szczególną uwagę powinniśmy poświęcić markom, które funkcjonują w branży biurowej od wielu lat, dzięki czemu będziemy mieć pewność, że oferowane produkty są zbiorem wielu lat pracy i doświadczenia. Wśród produktów, które z całą pewnością powinny zostać wyróżnione, są Durable, Argo, czy Opus i inne. 

 

Identyfikator dla pracownika - cena 

Identyfikator etui jest produktem wielowariantowym, przez co podanie uśrednionej ceny za jedną sztukę produktu nie należy do najłatwiejszych zadań. Największy wpływ na koszt produktu będą miały, jakość wykonania, marka oraz ilość sztuk identyfikatorów pracowniczych w jednym opakowaniu. Analogicznie im więcej holderów w opakowaniu, tym wyższej ceny możemy się spodziewać. Przykładowo za 10 sztuk etui do identyfikatorów marki Durable, w zależności od modelu, będziemy musieli zapłacić w granicach od 60 do 100 złotych. Z kolei identyfikatory marki Argo za opakowanie, zakupimy już w granicach 40 złotych. 
 

Holder na identyfikator gdzie kupić?

Etui identyfikator możemy zakupić zarówno stacjonarnie w sklepach z artykułami biurowymi, jak i w sklepach o podobnym asortymencie tylko, że internetowych. Zdecydowanie większy wybór i dostępność pozyskamy w sklepie internetowym, gdzie mamy możliwość nie tylko dokładnego zapoznania się z ofertą sklepu, ale również dokonać zakupów hurtowych, co w przypadku sklepów stacjonarnych nie zawsze jest możliwe. 
 

Do czego służą identyfikatory na konferencji?

Identyfikator Durable

Ponadto przydają się również w miejscach, gdzie trzeba szybko zidentyfikować daną osobę. Noszą je np. lekarze, którzy muszą się wyróżniać spośród pozostałych osób, nawet jeśli nie noszą fartucha. Dzięki identyfikatorom każdy pacjent wie, czy ma do czynienia z lekarzem, pielęgniarzem bądź innym członkiem tzw. białego personelu. Do tego na identyfikatorze może pojawić się oddział lub też w przypadku firmy - dział, co usprawnia wymianę informacji. Dlatego też sklep DlaBiura24 oferuje szeroki wybór identyfikatorów, które przydają się w Twojej firmie bądź instytucji, którą zarządzasz.

Akcesoria do identyfikacji przydają się również np. w trakcie konferencji, gdy należy rozróżni uczestników konferencji, wystawców, pomoc techniczną i osoby zarządzające. Identyfikatory mogą być na:

 • pasku,
 • z klipsem,
 • smyczy,
 • łańcuszku,
 • na magnes

Każda firma, niezależnie od jej wizji znajdzie idealne identyfikatory w ofercie sklepu DlaBiura24. Holdery łączy fakt, że zostały wykonane solidnie i z wielką starannością. Do tego precyzja wykonania sprawia, że będzie można długo cieszyć się ich użytkowaniem. Bez problemu będą towarzyszyć pracownikowi od pierwszych chwil w nowej pracy. To estetyczny sposób przechowywania np. karty do drzwi wejściowych. Zachęcamy do odwiedzenia również kategorii o nazwie: wąsy do archiwizacji. Pozwolą one na uporządkowanie Twojego biura.

Filtry

Producenci
więcej >
Długość taśmy [cm]
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Karta opisowa
więcej >
Kolor
więcej >
Rodzaj zapięcia
więcej >
Szerokość taśmy [mm]
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Orientacja
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Typ
więcej >

Cena