• 22 255 95 55

Identyfikatory

Identyfikatory zwane są również holderami. to produkty niezbędne zwłaszcza w dużych firmach, w których nie każdy się zna.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Ponadto przydają się również w miejscach, gdzie trzeba szybko zidentyfikować daną osobę. Noszą je np. lekarze, którzy muszą się wyróżniać spośród pozostałych osób, nawet jeśli nie noszą fartucha. Dzięki identyfikatorom każdy pacjent wie, czy ma do czynienia z lekarzem, pielęgniarzem bądź innym członkiem tzw. białego personelu. Do tego na identyfikatorze może pojawić się oddział lub też w przypadku firmy - dział, co usprawnia wymianę informacji. Dlatego też sklep DlaBiura24 oferuje szeroki wybór identyfikatorów, które przydają się w Twojej firmie bądź instytucji, którą zarządzasz.

Do czego służą identyfikatory na konferencji?

Akcesoria do identyfikacji przydają się również np. w trakcie konferencji, gdy należy rozróżni uczestników konferencji, wystawców, pomoc techniczną i osoby zarządzające. Identyfikatory mogą być na:

  • pasku,
  • z klipsem,
  • smyczy,
  • łańcuszku,
  • na magnes.

 

Każda firma, niezależnie od jej wizji znajdzie idealne identyfikatory w ofercie sklepu DlaBiura24. Holdery łączy fakt, że zostały wykonane solidnie i z wielką starannością. Do tego precyzja wykonania sprawia, że będzie można długo cieszyć się ich użytkowaniem. Bez problemu będą towarzyszyć pracownikowi od pierwszych chwil w nowej pracy. To estetyczny sposób przechowywania np. karty do drzwi wejściowych. Zachęcamy do odwiedzenia również kategorii o nazwie: wąsy do archiwizacji. Pozwolą one na uporządkowanie Twojego biura.

Filtry

Producenci
więcej >
Długość taśmy [cm]
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Karta opisowa
więcej >
Kolor
więcej >
Rodzaj zapięcia
więcej >
Szerokość taśmy [mm]
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Orientacja
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Typ
więcej >

Cena