• 22 255 95 55

Torebki strunowe

Torebki strunowe są niewielkimi plastikowymi opakowaniami, stosowanymi do przechowywania w nich różnego rodzaju artykułów, w tym żywnościowych. Z racji tego, że są bardzo pojemne i proste w obsłudze, znajdują dla siebie zastosowanie również podczas transportowania poszczególnych przedmiotów.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Ich różnorodność wymiarowa pozwala każdemu klientowi naszego sklepu nabyć dokładnie takie woreczki strunowe, jakich potrzebuje. Zachęcamy więc do nabycia określonej ilości opisywanych opakowań, udowadniając poniżej, że wiąże się z tym wiele korzyści.

Woreczki strunowe do przechowywania w nich niewielkich elementów konstrukcyjnych

 

Poza wspomnianymi wcześniej artykułami żywnościowymi (np. ryżem) torebki strunowe świetnie sprawdzają się jako opakowania na nakrętki, śrubki, uszczelki i znacznie więcej niedużych przedmiotów. Ulokowanie ich we wnętrzu proponowanych przez nas pojemników pozwala uniknąć sytuacji, w której dany przedmiot mógłby ulec zagubieniu. Jej wystąpienie bywa szczególnie problematyczne, kiedy np. musimy stworzyć daną konstrukcję z określonej ilości elementów. Aby więc wszystkie dotarły do adresata przesyłki, polecamy umieszczenie ich w woreczku strunowym. Najczęściej decydują się na to dystrybutorzy mebli do samodzielnego montażu, wiedząc, że składające się na nasz asortyment artykuły (wykorzystywane w transporcie) zapewniają jego w pełni satysfakcjonujący przebieg.

Bezproblemowe otwieranie i zamykanie torebek strunowych

 

Zaletą woreczków strunowych jest także możliwość szybkiego ich otwarcia, jak i zamknięcia. Nie trzeba przy tym posiłkować się specjalistycznymi narzędziami, co docenią przede wszystkim osoby, które zawodowo zajmują się przygotowywaniem przesyłek do nadania. Poza tym, korzystając z usług dlabiura24.pl, można nabyć praktycznie dowolną ilość woreczków strunowych, dostępnych w niskiej cenie, jeszcze bardziej zachęcającej do zainteresowania się nimi, co polecamy wszystkim klientom sklepu, który prowadzimy z powodzeniem już od wielu lat.

Oferujemy również inne akcesoria do pakowania, jak folie bąbelkowe oraz nożyczki do papieru. Zapraszamy!

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Grubość [mm]
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Kolor
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Typ
więcej >

Cena