pokaż: Widok listy produktów:

Torebki strunowe

(15)

Torebki strunowe są niewielkimi plastikowymi opakowaniami, stosowanymi do przechowywania w nich różnego rodzaju artykułów, w tym żywnościowych. Z racji tego, że są bardzo pojemne i proste w obsłudze, znajdują dla siebie zastosowanie również podczas transportowania poszczególnych przedmiotów.

Ich różnorodność wymiarowa pozwala każdemu klientowi naszego sklepu nabyć dokładnie takie woreczki strunowe, jakich potrzebuje. Zachęcamy więc do nabycia określonej ilości opisywanych opakowań, udowadniając poniżej, że wiąże się z tym wiele korzyści.

Woreczki strunowe do przechowywania w nich niewielkich elementów konstrukcyjnych

 

Poza wspomnianymi wcześniej artykułami żywnościowymi (np. ryżem) torebki strunowe świetnie sprawdzają się jako opakowania na nakrętki, śrubki, uszczelki i znacznie więcej niedużych przedmiotów. Ulokowanie ich we wnętrzu proponowanych przez nas pojemników pozwala uniknąć sytuacji, w której dany przedmiot mógłby ulec zagubieniu. Jej wystąpienie bywa szczególnie problematyczne, kiedy np. musimy stworzyć daną konstrukcję z określonej ilości elementów. Aby więc wszystkie dotarły do adresata przesyłki, polecamy umieszczenie ich w woreczku strunowym. Najczęściej decydują się na to dystrybutorzy mebli do samodzielnego montażu, wiedząc, że składające się na nasz asortyment artykuły (wykorzystywane w transporcie) zapewniają jego w pełni satysfakcjonujący przebieg.

Bezproblemowe otwieranie i zamykanie torebek strunowych

 

Zaletą woreczków strunowych jest także możliwość szybkiego ich otwarcia, jak i zamknięcia. Nie trzeba przy tym posiłkować się specjalistycznymi narzędziami, co docenią przede wszystkim osoby, które zawodowo zajmują się przygotowywaniem przesyłek do nadania. Poza tym, korzystając z usług dlabiura24.pl, można nabyć praktycznie dowolną ilość woreczków strunowych, dostępnych w niskiej cenie, jeszcze bardziej zachęcającej do zainteresowania się nimi, co polecamy wszystkim klientom sklepu, który prowadzimy z powodzeniem już od wielu lat.

Oferujemy również inne akcesoria do pakowania, jak folie bąbelkowe oraz nożyczki do papieru. Zapraszamy!

Filtry zwiń rozwiń

Cena brutto

Producenci
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Format
więcej >
Grubość [mm]
więcej >
Kolor
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Typ
więcej >