• 22 255 95 55

Chusteczki higieniczne

Chusteczki higieniczne przydatne są w wielu sytuacjach. Chociaż kojarzymy je zazwyczaj z przeziębieniem, mogą okazać się one niezbędne w każdej kuchni, czy nawet łazience. Z ich pomocą możemy błyskawicznie pozbyć się zanieczyszczeń z blatu, stołu, lustra, czy innych powierzchni.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Są również kołem ratunkowym, gdy wylejemy przez przypadek na swoją odzież wodę, herbatę lub sok. Warto więc mieć jednorazowe chusteczki higieniczne zawsze przy sobie – niezależnie, czy w biurze, czy w domu. Jesteś ciekaw, jakie chusteczki higieniczne przygotowaliśmy i co mają do zaoferowania? Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z najpopularniejszymi propozycjami w sklepie DlaBiura24.pl.
 

Chusteczki higieniczne do biura dostępne w każdej kuchni
 

Każdemu czasem zdarzy się upuścić widelec na podłogę podczas obiadu lub wylać herbatę w czasie rozmowy. Chusteczki higieniczne są tanim rozwiązaniem problemu, gdyż zapewniają satysfakcjonującą chłonność zabrudzeń i płynów w każdej sytuacji. Zadbaj o to, by znalazły się one w każdej kuchni – niezależnie, czy chodzi o firmę, czy prywatne mieszkanie.

Historia chusteczek higienicznych nie taka oczywista
 

Chusteczki higieniczne są dla nas nieodłącznym elementem codzienności. Wykorzystujemy je nie tylko wtedy, gdy jesteśmy przeziębieni, ale także w momentach, w których nasza odzież ulegnie zabrudzeniu lub wylejemy napój na stół. Czy zdajemy sobie jednak sprawę, kto i kiedy wpadł na pomysł jednorazowych chusteczek higienicznych? Otóż miało to miejsce na wojnie, gdy do dyspozycji oddziałów szpitalnych było zbyt mało opatrunków i bandaży, by poradzić sobie z każdym problemem. Chociaż dziś nie musimy obawiać się tak drastycznych czasów, chusteczki higieniczne na pewno przydadzą się w Twoim domu i biurze. Sięgnij po produkty dostępne w DlaBiura24.pl. Gwarantujemy zadowolenie z zakupów.

Filtry

Ilość chusteczek w opakowaniu
więcej >
Kolor
więcej >
Chemia i higiena
więcej >
Materiał
więcej >

Cena