• 22 255 95 55

Markery permanentne Pentel

Marker Pentel z całą pewnością jest wielozadaniowym artykułem piśmienniczym. Jeśli zastanawiacie się nad zakupem produktu, który doskonale sprawdzi się w domu, biurze, jak i pracowni artystycznej, to pisaki Pentel są tym, czego potrzebujecie!

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci:PENTEL

Pokaż na stronie:

Markery permanentne Pentel 

Marker permanentny PENTEL N50 okrągły pomarańczowy

Marker permanentny Pentel z całą pewnością jest wielozadaniowym artykułem piśmienniczym. Jeśli zastanawiacie się nad zakupem produktu, który doskonale sprawdzi się w domu, biurze, jak i pracowni artystycznej, to pisaki permanentne Pentel są tym, czego potrzebujecie! Warto jednak wiedzieć, że markery permanentne Pentel są bardzo rozbudowaną kategorią produktów, w związku z czym wybór markera ze względu na zastosowanie wcale nie jest tak łatwym zadaniem, jak dla wielu mogłoby się wydawać. Aby, ułatwić każdemu z Was podjęcie decyzji, przygotowaliśmy krótki poradnik, dzięki któremu lepiej poznacie markery Pentel. 

 

Pentel markery permanentne - zacznijmy od producenta

Firma Pentel od lat funkcjonuje w branży biurowo-piśmienniczej. Pentel posiada swoje oddziały aż w 21 krajach na całym świecie, mimo wszystko marka nie osiada na laurach i stale się rozwija. W codziennej pracy Pentel kieruje się złotymi zasadami japońskiej filozofii biznesowej kaizen, zgodnie z którą małymi systematycznymi krokami dążą do stałego doskonalenia. Każdego dnia pracownicy Pentel starają się łączyć pasje z produktywnością, dzięki czemu produkty Pentel są zaprojektowane z dbałością o najmniejszy detal. Pentel pisaki są więc zwieńczeniem filozofii marki, która nieustannie dąży do udoskonalania swoich artykułów piśmienniczych, aby spełniały one jak najwyższe standardy ze względu na jakość i wygodę używania. 

 

Pentel marker permanentny- zastosowanie 

Marker permanentny PENTEL N75W Twin Tip dwustronny czarny

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy, markery firmy Pentel znajdują swoje zastosowanie w wielu dziedzinach zawodowych. Śmiało też możemy stwierdzić, że Pentel w swojej ofercie ma największą ilość rodzajów markerów. Żadna inna firma z artykułami biurowymi nie może pochwalić się tak bogatym i zróżnicowanym asortymentem. W związku z tym postanowiliśmy wyselekcjonować najpopularniejsze kolekcje markerów Pentel, co jak mamy nadzieję, dla wielu osób ułatwi podjęcie decyzji dotyczącej zakupu. 

Pentel markery permanentne Pentel - zastosowanie: 

  • Markery permanentne Pentel do trwałego oznaczenia: jaki marker Pentel sprawdzi się najlepiej w trwałym oznaczaniu? Oczywiście nie ma nic bardziej skutecznego niż niezmywalny marker permanentny, który został wypełniony tuszem na bazie alkoholu. Wśród najpopularniejszych modeli, które cieszą się największym zainteresowaniem, śmiało możemy wyróżnić: marker Pentel N850,  marker Pentel N50 oraz marker Pentel N860.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Obudowa
więcej >
Końcówka [mm]
więcej >
Rodzaj końcówki
więcej >
Dwustronny
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Rodzaj
więcej >
Na bazie alkoholu
więcej >
Na bazie wody
więcej >
Cienki
więcej >
Gruby
więcej >
Grubość linii [mm]
więcej >
Długość linii pisania [m]
więcej >
Zestaw
więcej >

Cena