• 22 255 95 55

Nożyczki dla leworęcznych

Zanim jednak zdecydujemy się na zakup konkretnych nożyczek dla leworęcznych warto, abyśmy dokładnie zapoznali się z katalogiem produktów nożyczek leworęcznych, ponieważ umożliwi nam to dokonanie udanego i przemyślanego zakupu. Nożyczki dla leworęcznych - wszystko, co warto wiedzieć, zapraszamy! 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Typ:Leworęczne

Pokaż na stronie:

Nożyczki dla leworęcznych

Nożyczki dla leworęcznych są specjalnie zaprojektowane dla osób piszących lewą ręka, produkt ten umożliwia im łatwe cięcie papieru i innych materiałów. Nożyczki leworęczne zapewniają lepszy chwyt i większą kontrolę podczas cięcia, co może być szczególnie przydatne dla dzieci. Nożyczki dla leworęcznych również zmniejszają ryzyko obrażeń, ponieważ są przeznaczone do używania lewą ręką, a nie prawą. Mając to na uwadze, łatwo zrozumieć, dlaczego warto wyposażyć się w nożyczki dla leworęcznych — zapewniają one przede wszystkim bezpieczniejsze i wygodniejsze użytkowanie osobom leworęcznym. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup konkretnych nożyczek dla leworęcznych warto, abyśmy dokładnie zapoznali się z katalogiem produktów nożyczek leworęcznych, ponieważ umożliwi nam to dokonanie udanego i przemyślanego zakupu. Nożyczki dla leworęcznych - wszystko, co warto wiedzieć, zapraszamy! 
 

Nożyczki dla dzieci leworęcznych i dorosłych 

Nożyczki dla osób leworęcznych charakteryzują się specjalnym uchwytem, który został zaprojektowany w odwrócony sposób niż w przypadku osób praworęcznych, dzięki czemu osoby leworęczne nie odczuwają dyskomfortu podczas korzystania z nożyczek tego typu. Niektóre modele nożyczek dla osób leworęcznych zostały dodatkowo wyposażone w gumowy uchwyt, co przyczynia się do jeszcze lepszego zwiększenia komfortu cięcia. Inną ważną kwestią, na którą powinnismy zwrócić uwagę podczas wyboru nożyczek dla leworęcznych jest ostrze. Ważne, aby wybrane przez nas nożyczki charakteryzowały się dobrym ostrzem wykonanym ze stali nierdzewnej, co ułatwi nam przecinanie nawet do kilku ryz papieru, bez zacięć. 
 

Nożyczki dla leworęcznych - jakiej marki?

Wielu producentów ma do zaoferowania nam nożyczki dla leworęcznych. W związku z tym znalezienie produktu, który spełni nasze wszystkie oczekiwania wcale nie będzie należeć do najłatwiejszych. Dlatego też wyróżniliśmy kilku kluczowych producentów, którzy funkcjonują w branży biurowej od wielu lat, a ich produkty cieszą się naprawdę dużym zadowoleniem wśród klientów na całym świecie. Wśród marek, które zasługują na szczególne wyróżnienie, należy wyróżnić: Maped, Donau, KeyRoad, czy Bambino i inne. 

Nożyczki dla leworęcznych - chętnie wybierane modele:

  • Nożyczki szkolne KEYROAD 13cm dla leworęcznych KR972393
  • Nożyczki szkolne Bambino z odbojnikiem dla leworęcznych
  • Nożyczki biurowe DONAU 25,5mm czarne dla leworęcznych 7920101PL-01
  • Nożyczki szkolne MAPED Vivo dla leworęcznych 12cm


Nożyczki dla leworęcznych cena

Cena nożyczek dla leworęcznych jest mocno uzależniona od producenta i jakości oferowanego towaru. Przykładowo za nożyczki dla leworęcznych marki Bambino zapłacimy w granicach 6 złotych, a z kolei za nożyczki biurowe dla dorosłych leworęcznych marki Donau nawet w graniach 20 złotych.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Rozmiar [cm]
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ergonomiczne
więcej >
Gumowy uchwyt
więcej >
Rodzaj końcówki
więcej >
Typ
więcej >

Cena