Chcesz wrócić do poprzedniej wersji strony? kliknij tutaj

Szanowni Klienci, bardzo przepraszamy, ale w związku z aktualną sytuacją, zamówienia mogą być realizowane z 1-2 dniowym opóźnieniem.

  • 22 255 95 55

Papiery fotograficzne

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Jak zrobić idealne wydruki fotograficzne?

Stworzenie idealnych wydruków fotograficznych w naturalnych kolorach możliwe stało się dzięki specjalnej powłoce o brylantowej bieli. Zdjęcia wykonane na tym papierze charakteryzują się wysokim kontrastem oraz ostrością. Specjalnie do wydruków fotograficznych opracowano gładkie jednostronne wykończenie. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż papier zapewnia doskonałą jakość fotografii, żywe, intensywne kolory oraz głęboką czerń, zachowując jednocześnie przejrzystość oraz szczegółowość obrazu.

Papiery fotograficzne dla Twojej firmy

Nie chcesz, by zdjęcia, które drukujesz, traciły kolor po kilku dniach? A może zdarzyło Ci się już, ze wyblakły i straciły wszystkie barwy oprócz odcieni czerwieni? Na pewno nie chcesz, by taka sytuacja się powtórzyła. Dlatego właśnie przychodzimy z pomocą: najlepsze papiery fotograficzne na rynku znajdziesz właśnie w tej kategorii. Lubisz eksperymentować ze zdjęciami? Nic nie stoi na przeszkodzie, byś sprawdził, jak prezentują się wywoływane w domowych warunkach.

 

Papiery fotograficzne do drukarek atramentowych dostępne w naszym asortymencie występują w czterech różnych gramaturach - od 140 po 210 g/m2. Możesz wybrać najróżniejsze parametry. Mamy w magazynie zarówno matowe, jak i błyszczące, które równie mocno polecamy. Sprawdź chociażby papier fotograficzny APLI 140 g/m2, czyli wersję nieco budżetową, ale ogromnie opłacalną. Dla bardziej wymagających przyda się papier fotograficzny APLI A4 błyszczący 210g/m2.

 

Filtry zwiń rozwiń

Cena

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >
Ilość arkuszy
więcej >
Kolor
więcej >
Materiał
więcej >
Rodzaj
więcej >
Typ
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >