• 22 255 95 55

Wizytowniki DURABLE

Dzięki odpowiedniej ochronie podczas przechowywania wizytówek mamy pewność, że wszystkie ważne dane kontaktowe są bezpieczne i zawsze czytelne. Wizytowniki Durable to eleganckie i funkcjonalne akcesoria, które nie tylko świetnie zabezpieczają wizytówki, ale wyróżniają się także wspaniałym wyglądem. 

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Producenci: DURABLE

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Często używanym materiałem reklamowym są wizytówki, czyli małe kartoniki umożliwiające przekazanie najistotniejszych informacji na temat danej firmy lub osoby. Przydają się szczególnie na konferencjach, spotkaniach biznesowych oraz podczas wizyt w innych firmach, jednak warto mieć je przy sobie zawsze. Sami również otrzymujemy je niezwykle często, rozbudowując tym samym sieć naszych kontaktów. Przez wykorzystanie kartonu podczas przygotowywania wizytówek są one podatne na uszkodzenia oraz strzępienie się. Z czasem również mogą ścierać się zapisane na nich dane, dlatego niezwykle istotne jest ich właściwe przechowywanie. 

Najlepszym rozwiązaniem jest tutaj wizytownik, czyli produkt, dzięki któremu możliwe jest przechowywanie dużej ilości wizytówek w jednym miejscu. Wizytowniki Durable to niezbędny artykuł, który powinien znaleźć się w każdym funkcjonalnym biurze. Wysoka jakość ich wykonania sprawia, że znakomicie sprawdzają się jako zabezpieczenie dużej ilości wizytówek zawierających wszelkie potrzebne na co dzień kontakty. 

 

Wizytownik Durable Visifix – rodzaje 

Wizytownik obrotowy Durable

Marka Durable specjalizuje się w produkcji funkcjonalnych artykułów biurowych, dlatego też w swojej ofercie posiada dużą ilość praktycznych i eleganckich wizytowników. Każdy z nich wyróżnia się innymi cechami, które warto w tym miejscu wymienić. Do oferowanych przez markę Durable wizytowników zaliczyć można m.in.:

  • Wizytownik Durable Visifix A4 – wizytownik książkowy w formie wygodnego albumu, który posiada dużą ilość przezroczystych kieszeni. Umożliwia przeglądanie wizytówek w sposób przejrzysty i czytelny, ponieważ na jednej stronie widocznych jest co najmniej kilka kartoników
  • Wizytownik obrotowy Durable Visifix Flip – obrotowy wizytownik, który pozwala na łatwe umieszczanie wizytówek w kieszeniach, a także sprawne wyszukiwanie konkretnych danych dzięki przekładkom alfabetycznym
  • Wizytownik Durable Visifix Economy – ekonomiczna wersja wizytownika, który jest w stanie pomieścić kilkaset wizytówek. Dzięki temu stanowi jeden artykuł, który może zastąpić kilka wizytowników mieszczących mniejszą ilość wizytówek, więc jest szczególnie wydajną opcją, jeśli posiadamy wyjątkowo dużą ilość wizytówek

 

Durable – o producencie

Firma Durable posiada 80-letnie doświadczenie w produkcji artykułów służących na co dzień do spinania, łączenia, porządkowania, organizacji oraz właściwej prezentacji. Celem marki Durable jest przede wszystkim wprowadzanie takich rozwiązań, które dzięki wysokiej jakości oraz funkcjonalności spełniają wszelkie potrzeby użytkowników i tym samym podnoszą jakość indywidualnej pracy. Długa obecność marki Durable na rynku artykułów biurowych sprawia, że jest ona liderem w zakresie produkcji akcesoriów służących prawidłowej organizacji oraz prezentacji dokumentów.

Filtry

Producenci
więcej >
Ilość wizytówek na stronie
więcej >
Mechanizm
więcej >
Posiada koszulki
więcej >
Przekładki alfabetyczne
więcej >
Rozmiar koszulki [mm]
więcej >
Ilość koszulek
więcej >
Koszulki dwustronne
więcej >
Mieści wizytówek
więcej >
Możliwość rozbudowy
więcej >

Cena