• 22 255 95 55

Zegary ścienne turkusowe

Delikatne detale w tym kolorze takie jak turkusowy zegar na ścianę są wspaniałym wyborem do biura oraz domu. Sprawi to, że pomieszczenie będzie przytulne, a praca sprawna i zorganizowana.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Kolor:Turkusowy

Pokaż na stronie:

Zegar ścienny turkusowy

Zegar ścienny turkusowy

Kolor turkusowy jest idealnym odcieniem niebieskości do pomieszczeń minimalistycznych i w stylu boho. Idealnie prezentuje się wielu pomieszczeniach w różnej stylistyce. Delikatne detale w tym kolorze takie jak turkusowy zegar na ścianę są wspaniałym wyborem do biura oraz domu. Sprawi to, że pomieszczenie będzie przytulne, a praca sprawna i zorganizowana.

 

Jaki zegar ścienny turkusowy wybrać?

Kolor to czynnik, dzięki któremu wiele osób decyduje się na turkusowy zegar ścienny, jednak równie ważna jest jego średnica. Duże zegary, czyli te powyżej 30 cm średnicy będą świetnie sprawdzać się w biurach z systemem pracy open space oraz w dużych, przestrzennych aulach. Z tarczy dużych zegarów z kontrastową numeracją można odczytać godzinę nawet z odległości 180 m, co jest dużym ułatwieniem dla osób korzystających z danego pomieszczenia.

 

Turkusowy zegar ścienny i jego mechanizm

Najpopularniejszym i najlepszym dotychczas wykorzystywanym mechanizmem w zegarach jest mechanizm kwarcowy. Charakteryzuje się on cichym działaniem, dzięki czemu nie rozprasza pracowników podczas skupienia. Co więcej, jest to niezwykle dokładny mechanizm, który nie potrzebuje częstej konfiguracji, a bateria wykorzystywana do niego starcza na długi czas zasilania czasomierza.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Średnica [cm]
więcej >
Materiał
więcej >
Typ
więcej >
Cyferblat godzinowy i minutowy
więcej >
Wskaźnik temperatury
więcej >
Kształt
więcej >
Precyzyjny mechanizm kwarcowy
więcej >
Strefy czasowe
więcej >

Cena